niedziela, 03 lipca 2022 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Proponuję zrobić ankietę na FACEBOOKU - pytanie : Kto popiera start Chrzanowskiego w wyborach prezydenckich AD 2018 roku ?

... można zrobić z tego wydarzenie...

TAM , NA FACEBOOKU JEDEN TROLL NIE ZAŁOŻY KILKUNASTU PROFILI

TAM TRZEBA PODPISAĆ SIĘ IMIENIEM I NAZWISKIEM

Zobaczymy jakim realnym poparciem cieszy się wśród łomżyniaków obecny włodarz miasta .

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Proponuję zrobić ankietę na FACEBOOKU - pytanie : Kto popiera start Chrzanowskiego w wyborach prezydenckich AD 2018 roku ?

Zdecydowana większość wyborców nie ma konta na FB. Ja również ale i ty pisałeś że nie masz?
Więc taki sondaż ma się ni jak do rzeczywistych sympatii politycznych.

Re: Proponuję zrobić ankietę na FACEBOOKU - pytanie : Kto popiera start Chrzanowskiego w wyborach prezydenckich AD 2018 roku ?

Widziałeś speech co się tam dzieje pod artykułem o komentarzu chrzanowskiego ;) ?
Nawet jedno fake konto na FB ratuszowy klakier założył bez żadnych znajomych, bez żadnych zdjęć, bez żadnych lajków żeby wychwalić decyzje mariuszka - od razu go inni podsumowali ...

Brak odwagi żeby się podpisać własnym nazwiskiem .... z resztą zaraz by wyszło jak blisko troll jest powiązany z samym bohaterem afery SMSm.

Sytuacja tego auta przypomina sytuacje Łomży za kadencji Pana Chrzanowskiego. Po uszy w błocie, bez perspektyw na ruszenie dalej a kierownik bezradnie stoi z rękami w kieszeniach i lans !

nie ma konta ? wszyscy je teraz praktycznie mają facebooka tumanie ...

Sytuacja tego auta przypomina sytuacje Łomży za kadencji Pana Chrzanowskiego. Po uszy w błocie, bez perspektyw na ruszenie dalej a kierownik bezradnie stoi z rękami w kieszeniach i lans !

Popieram pomysl.

Wysłałam ostatnio e-mail Prezydentowi z opinią.
Poniższy screen pokazuje, że on nawet tych wiadomości nie czyta i ma w d.... zdanie mieszkańców bo i tak robi co chce ...To kpina z wyborców!

Ja także nie mam. A wśród starszych pewnie znikoma liczba osób posiada. Fb zazwyczaj jest okupowany przez młodych a oni zazwyczaj wybory mają w.....

Kasia..

Dziwne bardzo, że jak się wejdzie na mylomza to na Panią Agnieszkę wylewana jest sterta brudów a na FB wszyscy ją chwalą i piszą o większych kompetencjach niż ma chrzanowski. Przyszłość należy do młodych ;) To oni będą spłacać długi pozaciągane przez mariusza zatrudniającego kumpla smsem.

Do kościoła też Kaska nie chodzisz , a dziś żona zdała mi relację co ludzie sądzą o tej brudnej podjazdowej wojence Chrzanowski vs Muzyk .
I jak myślisz, jakie przeważały tam opinie ?

To dopiero początek, poczekajmy aż do szerszej populacji łomżyńskich katolików dotrze, że ekipa Chrzanowskiego i klakierzy ratuszowi wytaczają działa armatnie przeciw protegowanej biskupa Tadeusza.

W takim razie palik zacznie popierać Chrzanowskiego.

byłam wczoraj na imprezie rodzinnej i suchej nitki nikt nie zostawił na chrzanowskim ...

Autor: SerceMiasta

Bo na mylomza jeden troll, w komentarzach może pisać pod kilkunastoma pseudonimami ,

a już na OFICJALNYM PROFILU mylomza

https://pl-pl.facebook.com/mylomza/

... gdzie się trzeba podpisać - sytuacja poparcia dla Chrzanowskiego wygląda zupełnie inaczej .

Są tam dwa tematy :

25 maja o 03:15 ·
Z OSTATNIEJ CHWILI.....Prezydent odwołał swojego zastępcę

oraz

mylomza.pl | Nowe spojrzenie na Łomżę udostępnił(a) link.
Wczoraj o 04:21 ·

Piczka czy ja się interesuję czy ty chodzisz? Ja chodzę, ale sporadycznie a nie w ogóle i nie po to aby poplotkować.A co kto i jak sądzi pokażą wybory, dlatego nie mam obstrukcji i czekam co ma być to będzie.

Kasia..

a będzie się działo ...oj juz chrzanowskiego z każdego SMSa rozliczymy

Jestem pewien, że ja jak i zarówno paplik, NIE POPRZEMY NIGDY CHRZANOWSKIEGO !

... A. Muzyk, też nie jest z mojej bajki,
Jak pisałem, skoro już trzeba by było wybierać z dwojga złego -
wybrałbym mniejsze zło :)

... Najlepiej by było, dla dobra Łomży , jakby oboje dali sobie święty spokój z kandydowaniem .

Kaśka, tępa dzido sama pisałaś tu wielokrotnie, że do kościoła chodzisz od wielkiego święta, raz , dwa razy do roku.

To tak jak inni nie poprą Pani Muzyk i po co się tak napinać?

Kasia..

pompujecie sztucznie Muzykową, że żal na to patrzeć, ona istnieje tylko na tym forum, dla Łomżan ona jest obojętna, nikt się nie za bardzo nie interesuje

tylko na forum to mam poparcie chrzanowski - ludzie na miescie na nim nie zostawią suchej nitki, przekaż coś koledze ok ?

przekaż mu : przegrasz mariusz, przegrasz - nie wiem czy z panią muzyk czy nie ale przegrasz ! bo mieszkancy cie mają po prostu dosyć, mają dosyć twoich kolegów, obłudy i smsów

Znów ciebie pier, olec bierze? Przecież stwierdziłam że chodzę sporadycznie, czego szukasz w dvpie mózgu? I owszem dwa, trzy razy do roku, kiedy czuję taką potrzebę, ty nie chodzisz w ogóle i nie interesuje mnie to zupełnie, bo to każdego prywatna sprawa, więc mnie nie umoralniaj w tej kwestii bo marny autorytet z ciebie.

Kasia..

Do mnie masz pretensję o napinkę,

a jakoś nie widziałem , żebyś tak pisała do jakiegoś klakiera ratuszowego

nie widzisz kilkudziesięciu durnych tematów i setek bzdurnych postów tych imbecyli ?

ot, choćby i o oddaniu pensji przez Muzykalną czy też i o Motylej nodze Tadeusza

OBŁUDNA, KŁÓTLIWA BABO !

Tępa dzido , FACEBOOK ci nie pasi, bo za młodzi,

teraz Kościół ci nie pasi bo za starzy :))))

... wiadomości z pod kościoła, to przecież jakby sonda opinii katolików

Pretensje? Nie przesadzaj, a z drugiej strony od kiedy ty taki wrażliwy, że opinie innych ciebie bolą? Napinacie się wszyscy, nawet forum ogólne obsrywacie. A prawda jest taka że to wszystko psu na budę, urny będą od tego na jesieni.

Kasia..

W kościele łomżyńskim mówi się , że Najlepsza jest MUZYKa polska :)

Ty debilu ty umiesz idioto na spokojnie? Gdzie wyczytałeś, że mi fb nie pasi? Albo kościół, bo niby za starzy? Puknij się w durny łeb, do kościoła chodzą i młodzi i starzy. Tylko ja po wyjściu z niego wracam do domu, a nie stoję i ploty zbieram.

Kasia..

Stara torbo, nie koniecznie trzeba stać od kościołem tak jak ty,

o Rodzinie Radia Nadzieja nie słyszałaś
a o Centrum Katolickim przy parafii Krzyża Św , też nie ?
do kościoła ludzie chodzą nie tylko na mszę świętą a i też by spotkać się z rodziną i znajomymi czy też uczestniczyć w licznych grupach tematycznych i zajęciach - tam przy okazji dzielą się swoimi opiniami i uwagami na różne tematy.

Pod kościołem nie mam potrzeby stać. Powiadasz że nawet sluchasz Radia Nadzieja, no popatrz, popatrz jak można się zniżyć jako ateista aby osiągnąć cel, ja nie słucham i nie zamierzam. Dla mnie mogą plotkować o polityce jeśli po to się tam spotykają, mnie to ani grzeje ani ziębi. Spokojnie czekam do wyborów i co ludzie wybiorą to będzie. A z rodziną i znajomymi spotykam się u mnie albo u nich.

Kasia..

Kasiu przyglądam się Twoim postom od dłuższego czasu i z przykrością musze zauważyć ze Ty masz pod deklem nie po kolejki

Przyglądaj się, przyglądaj, na zdrowie..

Kasia..

Nie tak długo dopiero 24 posty.

A te kolejki to jakie? Do sklepu, czy może takie kolejki a raczej kolejka z torami do zabawy?

Kasia..

Nie kłóćcie się proszę, bo na takich kłótniach wygrywają imbecyle - klakierzy, którzy trollują nieprawdopodobne komentarze

Goń się stara ruro, gdzie ty wyczytałaś, że ja słucham Radia Nadzieja ?
Znów, jak zawsze podle kłamiesz paskudny babsztylu.

Znów szukasz pretekstu do kłótni, chłopa nie masz w chałupie ?
Małpiego rozumu dostajesz, takie są objawy przekwitania :)

A teraz nie wysilaj się, bo ci gumka w barchanach pęknie :)
Przejdź na inny temat i pisz sobie ze STRANSKY o Żydach .
Tam możesz się wykłócać .

Racja. Mieszkańcy powinni się zjednoczyć i rozliczyć chrzanowskiego z smsow i innych wybryków typu wc za 200 koła

Jak widać ostro ruszyła w necie kampania wyborcza. Ekipa ratuszowych klakierów na tym forum zmieniając nicki dwoi się i troi, aby z kadencji obecnego prezydenta, która okazała się zwyczajna klapą, a on sam jednym z najgorszych prezydentów miasta, zrobić sukces, a jego przedstawić jako wybitnego prezydenta, który jak nic winien wygrać nadchodzące wybory. Jak widać ekipa wzięła sobie na cel wiceprezydent Muzyk i rozpoczęła wulgarne populistyczne linczowanie tej osoby uważając zapewne, że jest głównym zagrożeniem dla ich pomazańca. Ja jednak myślę, że mieszkańcy miasta tego nie kupią w myśl ich zamierzeń, że ciemny lud to kupi, tylko w nadchodzących wyborach korzystając z demokratycznego prawa skreśli z listy wyborczych pana Chrzanowskiego dla dobra naszego miasta , przyszłości naszych dzieci oraz nas samych.

Ja tam nie mam pojęcia co w Radiu Nadzieja mówią, a ty nawet potrafisz wkleić link z Radia Maryja, niczym Paplak ateista aby osiągnąć cel to i z diabłem pakt podpiszecie. To gdzie i czy przejdę na inny temat zależy czy zechcę, a nie bo ty mi nakazujesz. Załóż swoje prywatne forum i tam wprowadzaj swoje rządy.

Kasia..

Kaśka żyć bez kłótni nie może, dla niej dzień bez kłótni , to dzień stracony.
A jak myślisz, dlaczego weszła na ten temat,
dlaczego próbowała zdyskredytować propozycję założenia ankiety na FB ,
pisząc , że to tylko dla młodych ?

Podła kanalio, sama wiele razy wypierałeś się że nie słuchasz, oglądasz TVNu , Polsatu ect. bo to obce nam media i kłamią,

a kilka razy wklejałaś linki do Faktu, Onetu , TVN24 itp lub podpierałaś się ich informacjami !

Teraz żegnaj, bo szkoda mi czasu na puste dyskusje z tobą .

speech, ona pisze bzdury, że FB jest tylko dla młodych. Z własnego otoczenia znam mnóstwo starszych osób w wieku powyżej 70-tki, którzy posiadają konto na Fb i i bardzo często z niego korzystają.

Przejrzyj wszystkie swoje posty i zobacz kto zaczyna zawsze rzucać się pierwszy jak góvno w przeręblu i potem się nie dziw że ktoś nie pozostaje ci dłużny. Gdzie próbowałam zdyskredytować ośle aby nie zakładać ankiety na fb? Stwierdziłam fakt, że starsi zazwyczaj nie mają fb. Osobiście nie znam żadnej starszej osoby, która by korzystała z tego, starsi często nie potrafią obsługiwać nowszych telefonów, a co mówić pisać i wstawiać fotki na fb.Dla mnie to możesz założyć i sam konto i nie siej zamętu i nie wmawiaj mi czegoś, czego nie napisałam.

Kasia..

Bo ona najchętniej to by i dvpy dała albo i więcej za swojego guru :)
Zawsze fakty interpretuje, jak jej wygodniej .

Spokojnie kochani ;) nie ma co się sprzeczać speech odpuść już tej Kaśce o IQ porównywalnym do przeciętnego inwentarza domowego.

Picza trzymam za słowo, nie \"pij\" do mnie w ogóle i nie łżyj.Oglądam ale zazwyczaj filmy, w innym wypadku mało kiedy zerkam w tv.

Setlex znasz? No to dobrze, ja nie znam nikogo powyżej 70 tki, kto ma tam konto i nie stwierdziłam że nie ma takich ludzi, a napisałam że pewnie znikoma ilość starszych posiada, więc nie przekręcaj moich słów.

Kasia..

Picza miałeś nie pisać..Guru? A to wymyśliłeś...

Kasia..

Konfident a twój nick to z wiadomej przyczyny? Wasze wywody i każdego kto mnie osobiście nie zna, interesują mnie tyle co zeszłoroczny śnieg...A może jednak śnieg nawet bardziej mnie interesuje.

Kasia..

Wredny babsztyl

Re: Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.
Autor: Kasia.. (---.swiatlowod.avito.pl)
Data: 26-05-18 23:01

Ty adwokat od siedmiu boleści, jeśli komuś coś zakrawa o pomówienia to są sądy, a jak jesteś ciekawy co i jak to w poniedziałek wal jak w dym pod Ratusz. I zwolnij bo się zatyrasz do wyborów tym ujadaniem od rana do nocy. Spać jeszcze możesz? Podejrzewam że robicie tu zajeb.stą krecią robotę, a ludzie i tak zagłosują jak zechcą.

Kasia..

dziwnym trafem przyjeb.ała się do mnie,
jakoś nie widziałem , żeby tak pisała do jakiegoś klakiera ratuszowego,
jakby nie widząc co tu się dzieje od kilu dni ,
... nie widzi kilkudziesięciu durnych tematów i setek bzdurnych postów tych imbecyli klakierów ratuszowych ?

A ona dalej swoje, jak przekupa na wiejskim targu :)))

Stara baba chłopa nie ma , to jej odwala :)
i szuka tylko na forum pretekstu do kłótni.

I dalej piszesz i gdybasz... Do innych? Przecież ty największy zazwięty, kłótliwy oszołom tu jesteś, chyba nie zaprzeczysz?

Kasia..

Zawrzyj ryj babo !:)))))

Stransky jestem Polką, prawdziwą, nie farbowaną i niech Ci wystarczy że mamy odtworzone drzewo genealogiczne i to sporo, sporo przodków wstecz.

Kasia..

I dalej sam drzesz ryja z wykrzyknikami nawet jak ten pies sołtysa ujadasz, a mnie to tylko śmieszy; ) A oplułeś się już, czy jeszcze nie?

Kasia..

Kaśka,
jesteś jedyną na forum przedstawicielką płci żeńskiej (… celowo nie nazywam ciebie kobietą, bo ty jesteś tylko zwykłą kłótliwą babą ) – która tu całymi dniami szuka wrażeń i wykłóca się z mężczyznami. Ba, potrafisz nawet roczne święta spędzać tu na forum, jak to było ostatnio z Bożym Narodzeniem czy Wielkanocą.
Babciu, masz ty w ogóle jakiegoś chłopa, bo po tym co ty tu wypisujesz , ewidentnie widać, że cierpisz na niedojebanie mózgowe :)
Jaka normalna kobieta, mająca dom, rodzinę, męża wdaje się w przepychanki polityczne i napastliwie dyskusje ? Tylko zgryźliwa, samotna jędza, której do wyżycia się i samorealizacji pozostają jedynie kłótnie na forum.
Po za tym, to często i gęsto jesteś wulgarna, trudna w obyciu. Sama często zaczynasz kogoś atakować, obrzucać błotem a później płaczesz, jak ci ktoś odpłaci pięknym za nadobne.
Wymagasz od innych, żeby cię wredny babsztylu traktowano z szacunkiem, jak kobietę , to najpierw sama się szanuj!
Polityka to brudna rzecz. A jak już chcesz walczyć, licz się z tym , że nikt tu nie będzie stosował dla ciebie taryfy ulgowej.
Normalna kobieta nie pcha się do mało kobiecych spraw.
Są takie dziedziny życia, którymi raczej nie powinna się zajmować, a jak już koniecznie chce, to niech później nie płacze.
Vide np. damski boks, poobijane kobiece twarze z bliznami lub walki kobiet w kisielu :)
Podobnie z polityką i BABĄ próbującą dorównać mężczyznom w zażartych dyskusjach.
Nie masz koleżanek, przyjaciółek z którymi możesz pogadać o damskich tematach ?
To wróć do garów lub zajmij się wychowaniem wnuka.

A ty tu często zachowujesz się jak ta przysłowiowa przekupa na bazarze, napastliwa baba.
Dyskusje z tobą nie mają sensu, to strata czasu. Toczysz pianę z ust i zabierasz tylko tlen na tym forum, a i często wychodzisz na przysłowiową blondynkę :)

Jesteś zarozumiała, z rozbujałym ego, wszędzie się wcinasz, podszywasz się pod wszystko co się dzieje w polityce, jakbyś była wszystkowiedząca i wszystkie rozumy pozjadała. Tym czasem z twoich postów bije indolencja, a twoja wiedza oparta jest głównie na materiałach z Youtube (… które to tu często i gęsto wklejasz ), oraz na niszowych blogach czy też portalikach nacjonalistycznych.
A taka wiedza, babciu Kasiu , jest bardzo ograniczona...
No ale co ty możesz wiedzieć , jak ty – jak tu kiedyś sama pisałaś młodo zaszłaś w ciążę, nie było czasu na naukę – chwalisz się , że już twój wnuk ma siedem czy osiem lat - (… masz ty choć średnie wykształcenie ? ), do tego NIE ZNASZ ŻADNEGO JĘZYKA OBCEGO a i za granicą byłaś, co najwyżej za granicami powiatu oraz raz w Warszawie z wycieczką szkolną do ZOO :) Siedzisz tylko w tym grajdole łomżyńskim, zagłębiu ciemnogrodu i wstecznictwa, nie wychylając nosa na szeroki świat , co ty możesz wiedzieć o polityce globalnej czy realiach życia na zachodzie ?
Swoją drogą, jestem ciekaw jaki ty zawód wykonujesz seksi babciu, w jakich kręgach „intelektualistów” się obracasz ? Bo często twoje komentarze są na poziomie plot usłyszanych w maglu lub na targowisku … i to wsiowym :)

Można ci wcisnąć każdy kit, oby tylko był skierowany przeciw opozycji.
Ciemna , niedouczona babciu, jesteś zaślepiona i zaczadzona ideami nacjonalistyczno-prawicowymi, nie dostrzegasz realnych zagrożeń, jakie niesie ze sobą podła zmiana. Ciągle jak mantrę powtarzasz brednie o sprzedawaniu i rozkradaniu Polski przez PO i Tuska (… a gdzie są śledztwa , gdzie są WYROKI LUB PROCESY za tą niby niegospodarność i rozkradanie państwa za czasów PO-PLS ?)
Mija dwa i pół roku rządów PiSu, mają wszystko ; Prezydenta, Sejm, Senat, rząd, prokuraturę, sądy, policję oraz media państwowe.
Przez osiem lat politycy PiS zapowiadali, że jak dojdą do władzy to rozliczą „złodziejskie rządy” PO i PSL.
Audyt rządów PO-PSL, który został przeprowadzony przez Prawo i Sprawiedliwość rozgrzał Sejm do czerwoności w maju 2016 r. Ministrowie raz po raz wypominali poprzednikom, że marnotrawili państwowe pieniądze, nie dbali o dobro Polski, a tylko o własne sprawy.
Teraz Krzysztof Brejza z Platformy postanowił zapytać resort finansów, ile zawiadomień do prokuratury wysłano w wyniku wspomnianego audytu, po kontroli poczynań poprzedników obecnego rządu.

Okazało się, że... żadnego. „W związku z ustaleniami „audytu” dotychczas nie zachodziły przesłanki do zgłoszenia zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa” – odpisali urzędnicy ministerstwa finansów. Czyli nie było rzekomego „złodziejstwa” i różnych innych nieprawidłowości czy PiS to teraz kryje :)

Piszesz o niby zagrożeniach jakie niesie dla naszego kraju członkostwo w Unii Europejskiej i NATO , (… jednocześnie wychwalasz Rosję i swojego guru Putina i najchętniej widziałabyś nasz kraj w strefie wpływów Moskwy ), wszędzie widzisz Żydów i komuchów a i na temat uchodźców pianę z pyska toczysz.
Ile razy będziesz to powtarzać tępa zakuta, zaślepiona pisowska pało? Czemu do twojej zlasowanej mózgownicy nijak nie dociera to, że nie każdy kto nie popiera PiSu , nie musi być od razu komuchem, Żydem czy sympatykiem KODu, PO, Nowoczesnej, Razem, SLD , PSLu ?

Żałosna zołzo … szanuj się sama, bo inaczej nikt cię nie będzie szanował.
I jak mawiał J. Piłsudski : tobie kury szczać prowadzać, a nie politykę robić :)

Nawet tych wypocin czytać mi się nie chce,ale pluj, pluj dalej i zmień śliniak.

Kasia..

Na tyle masz oleju w głowie, że wiesz Stransky z jakiego powodu jesteś kasowany. Gdybyś był polonofobem i źle pisał o Polsce i Polakach nikt by Ciebie nie kasował, a niewygodne tematy nawet gdy prawdziwe nie są mile tu widziane, tylko zamiatane pod dywan. O narodzie wybranym można pisać albo dobrze albo w ogóle. Nawet za prawdę historyczną wrzucają do wora z napisem:\"Antysemita\" Ostatnio przekonała się nawet o tym Natalie Portman, a przecież ma żydowskie korzenie, odważyła się na krytykę i okrzyknęli ją-antysemitką. Swoi-swoich, takie cuda.

Kasia..

Stransky a podsumowując często piszesz prawdę, ale często przeginasz w stylu palenie, topienie, wieszanie i dlatego jesteś kasowany i po czymś takim nie dziwię się że następuje blokada.

Kasia..

A ja czytałam kto przykładał broń do skroni często i gęsto w Katyniu. Rumkowski, Morel czy taka Stella Kübler mają wielkie \"zasługi\" w wydawaniu i egzekucji ludzi tylko o tym nikt nie mówi.

Kasia..

W tył głowy, nie do skroni.

Kasia..

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0