czwartek, 02 grudnia 2021 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.

Chyba nam się należy wyjaśnienie 3,5 roku za nasze pieniądze pani pracowała i oczekujemy wyjaśnienia.
Co to za błędy sama zainteresowana niech powie.!!!!

Otuz tytan pracy na pewno wie gdzie tego tytanizmu zabrakło i pojawił się szarmanizm przed obiektywami.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.

Wal śmiało. Nic mnie nie zaskoczy po tym co w Łomży się dzieje....

Re: Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.

Od: ela.rab
Do: jarekducha@wp.pl
Re: Czy PiS klamie

Panie Jarku
ma Pan rację tak było w poprzedniej kadencji. Niektórzy przeszli \\\"metamorfozę\\\". Pani Krynicka ,Olbryś, Mężynska radne nie były w PIS. Kandydowały do RM z listy wyborczej PIS. Jest to wielka różnica.W obecnej kadencji zdradziły PIS i utworzyły swoją koalicję w RM, w zamian otrzymały funkcję w RM, których wcześniej nie miały zasłaniając się przy tym sztucznym uwielbieniem. Taka jest prawda. PIS nie kłamie. Kłamią ludzie, którzy mają tupet i nie maja nic wspólnego z PIS, a podszywają się pod PIS.Najgorsze jest to,że działa nie nieoficjalna \\\"grupka\\\" ludzi fałszywych, która czyni zło i \\\"biega\\\" od kościoła do kościoła. Wystawiając P.Krynicką na kandydatkę do Sejmu nie pytając o zdanie osób do tego właściwych, mało tego, po zdradzie, wbrew ustaleniom \\\"grupka \\\" swoim działaniem sprawi, że Łomża może nie mieć reprezentanta w Sejmie. Mam nadzieję, że mieszkańcy kierują się patriotyzmem lokalnym i będą wiedzieć na kogo zagłosować. Nie raz Społeczeństwo wykazało się mądrością.
Proszę mi wierzyć prawdziwi ludzie związani z PIS nie kłamią, do których się zaliczam.Wywołał Pan mnie do odpowiedzi, to bez kłamstwa odpowiadam.
Zachęcam do zapoznania się z programem PIS.
Proszę o udział w bardzo ważnych wyborach parlamentarnych dla Naszego Kochanego Kraju w dniu 25.10.2015 roku.
Pozdrawiam
Elżbieta Rabczyńska

cyt:

Bernadeta Krynicka: Zdrajca powinien wisieć na stryczku

koniec cyt:

http://www.gloswielkopolski.pl/polska-i-swiat/a/bernadeta-krynicka-zdrajca-powinien-wisiec-na-stryczku,10031440/

Buhaha !!!!!

Prosta odpowiedź nie.

Autor: poznanski (---.etth.elomza.pl) Data: 26-05-18 20:48

Chyba nam się należy wyjaśnienie 3,5 roku za nasze pieniądze pani pracowała i oczekujemy wyjaśnienia.
Co to za błędy sama zainteresowana niech powie.!!!!

Otuz tytan pracy na pewno wie gdzie tego tytanizmu zabrakło i pojawił się szarmanizm przed obiektywami.

odp: Zapytaj krola urzedu a pozniej napisz na forum. Wszyscy chcemy wiedziec.

Nigdy Polsce zle nie życzę bo kocham Polskę to najpiękniejszy kraj w jakim mogę mieszkać a szczególnie Podlasie.

Autor: poznanski (---.etth.elomza.pl)

Znasz te bledy to dawaj wszyscy chcemy wiedziec.

Co krol urzedu juz mruczy pod nosem te slowa :

Nie placz kiedy odjade sercem bede przytobie moja kochana Lomza Buhaha !!!!

Autor: poznanski (---.etth.elomza.pl) Data: 26-05-18 21:23

Nigdy Polsce zle nie życzę bo kocham Polskę to najpiękniejszy kraj w jakim mogę mieszkać a szczególnie Podlasie.

Pewnie nadal zyjesz w komunie : czy sie stoi czy sie lezy nam wyplata sie nalezy i dlatego tak zawziecie popierasz krola UM.

Do polityki powinny iść osoby z powołaniem i działające bezinteresownie. A co robi Muzyk, zajmuje się tylko i wyłącznie promocją własnej osoby.
Stworzył ją Chrzanowski a ona odpłaca mu się tym że pod nim kopie. Jesteście w stanie zaufać takiej kobiecie i powierzyć jej zarządzanie rodzimym miastem???
Ja tej kobiecie nie dałbym wyprowadzić własnego psa, a co dopiero zarządzać ponad 60 tyś miastem!!!!!

Nie nie żyje w komunie. Żyje w Łomży. Popieram prezydenta bo od 14lat działa w Pisie jako człowiek młody ma stabilne wartości jest dla mnie autorytetem i dla wielu młodych lomzan. Jest po prostu normalny.
Widać że nie miał nigdy parcia na szkło ani na władzę. Jest zwykłym gospodarzem a nie gwiazdani to co robi robi dobrze.
Nawet te prześmiewcze zdjęcie które krąży po forum pokazuje że jest zwykłym człowiekiem.

Wasza panna to chodzi w torebkach ISLR, że strojem każdy dzień innym i pewnie na tym zdjęciu stalaby w swoim futrze z norek oparta o jakąś limuzynę .To wasz kandydat i wasz wielkomiejski styl.

Bartosiewicz

Osoby z powołaniem to powinny być w Kościele w nie w polityce.

Do polityki powinny iść osoby z powołaniem i działające bezinteresownie. A co robi Muzyk?? zajmuje się tylko i wyłącznie promocją własnej osoby.
Stworzył ją Chrzanowski, a ona odpłaca mu się tym że pod nim kopie. Jesteście w stanie zaufać takiej kobiecie i powierzyć jej zarządzanie rodzimym miastem???
Ja tej kobiecie nie dałbym wyprowadzić własnego psa, a co dopiero zarządzać ponad 60 tyś miastem!!!!!

Poznanski nie sposób nie przyznać tobie racji. Moim zdaniem do polityki powinny iść osoby z wartościami, którzy nie idą żeby się nachapać albo dla prestiżu. Głównym ich priorytetem powinna być ciężka praca na rzecz ludzi. Politycy powinni przestrzegać podstawowych zasad. Ktoś kto ma określone poglądy nie powinien ich zdradzać. A niestety bywa różnie ludzie zmieniają partię, oszukują swoich kolegów partyjnych tylko po to by mieć swoje pięć minut ale czy potem mogą spojrzeć w swoje odbicie w lustrze? Chyba że nie mają problemu z uzyskaniem rozgrzeszenia. Niestety

@ poznanski -- stawiasz tezę w temacie : Pani Muzyk jakie pani błędy popełniła w nadzorze projektów proszę nam wyjaśnić.

OGRANICZONA UMYSŁOWO MENDO,
TO SAM CHRZANOWSKI POWINIEN PRZEDSTAWIĆ MIESZKAŃCOM
SWOJE PRETENSJE JAKIE MA W STOSUNKU DO p.MUZYK
tj. WYJAŚNIĆ CO MIAŁ NA MYŚLI PISZĄC W OŚWIADCZENIU : \"... pewnych błędów w nadzorze nad realizowanymi projektami, o których to wolałbym szczegółowo nie mówić.\" ?

A NIE ROBIĆ Z TEGO TAJEMNICĘ !
Takich rzeczy się nie robi, bo to zakrawa na pomówienie,
skoro nie podaje faktów.

Jak Chrzanowski powiedział A, to niech teraz i powie B.

Jakie są te błędy, jakich projektów to dotyczy, czy miasto na tym straci i ile ?

PS:
Nawet w polskim prawie oskarżonemu trzeba przedstawić zarzut
i udowodnić winę,
a nie oskarżony sam się oskarża i pogrąża.

Ty adwokat od siedmiu boleści, jeśli komuś coś zakrawa o pomówienia to są sądy, a jak jesteś ciekawy co i jak to w poniedziałek wal jak w dym pod Ratusz. I zwolnij bo się zatyrasz do wyborów tym ujadaniem od rana do nocy. Spać jeszcze możesz? Podejrzewam że robicie tu zajeb.stą krecią robotę, a ludzie i tak zagłosują jak zechcą.

Kasia..

Tępa dzido znów cieczki dostałaś , szukasz bolca do dvpy czy chcesz się kłócić ?

Stara torbo, dziwnym trafem przyjeb.ałeś się do mnie,
jakby nie widząc co tu się dzieje cały dzień.
Zaraz odpiszesz, że ty nie siedzisz całymi dniami :)) to jak nie siedzisz i nie znasz sprawy - morda w kubeł pieniaczko .

Bo jesteś największym idiotą tego forum. I pieniaczem co udowadniasz na każdym kroku. Kup dużo stoperanu bo do wyborów od obstrukcji na dvpę nie usiądziesz. A te morda w kubeł to w domu możesz i to jeśli ci pozwolą. W co wątpię, dlatego tu tak ujadasz bo nigdzie więcej nie możesz.

Kasia..

Stara torbo wróć do garów albo wnuki bawić.

Głodny jesteś? Nie dziwię się skoro od kompa nie odchodzisz, pampersa chociaż zmień.

Kasia..

Aha już wiem skąd u specha temat z kiblem i podgrzewanym sedesem.

@ poznanski MENDO mylisz mnie z jarekducha, to on z tobą pisał o podgrzewanych deskach sedesowych

Stara rozlazła torbo, pampersów nie używam

pewnie jak i ty już nie używasz podpasek , przekwitła babciu :)

Takie stare torby to już zamiast podpasek stosują pampersy przy nagminnym nietrzymaniu moczu .

Pytanie : kartofle też już gubisz ?

Jak będę w twoim wieku, czyli jeszcze ho, ho to ci dam znać jak jest. Narazie jest super...

Kasia..

Babciu, to ile ty masz lat ?

mi niby wiek wypominasz , to pochwal się swoim

Dużo mniej niż myślisz. Moja mama ma prawie tyle co ty.

Kasia..

poznanski, jesteś żałosnym przydupasem Zastama i robisz mu niedźwiedzią przysługę wyPiSując prymitywne bzdury...
jeśli bowiem Muzykowa miałaby, aż tak źle wypełniać swoją funkcję, to dlaczego Zastam 3,5 roku to tolerował POpełniając tym samym niewybaczalny grzech niedostatecznego nadzoru, czyli niedopełnienia obowiązków...

]
Przezorny zawsze zaszczepiony

Nie bóg tylko człowiek jest dobrem najwyższym.

Skąd wiesz że 3 lata????? Może to jakaś świeża sprawa?????
Niech wyjaśni 4 chyba wie nad czym tytaniczna pracę wykonywała.......

Jak widać ostro ruszyła w necie kampania wyborcza. Ekipa ratuszowych klakierów na tym forum zmieniając nicki dwoi się i troi, aby z kadencji obecnego prezydenta, która okazała się zwyczajna klapą, a on sam jednym z najgorszych prezydentów miasta, zrobić sukces, a jego przedstawić jako wybitnego prezydenta, który jak nic winien wygrać nadchodzące wybory. Jak widać ekipa wzięła sobie na cel wiceprezydent Muzyk i rozpoczęła wulgarne populistyczne linczowanie tej osoby uważając zapewne, że jest głównym zagrożeniem dla ich pomazańca. Ja jednak myślę, że mieszkańcy miasta tego nie kupią w myśl ich zamierzeń, że ciemny lud to kupi, tylko w nadchodzących wyborach korzystając z demokratycznego prawa skreśli z listy wyborczych pana Chrzanowskiego dla dobra naszego miasta , przyszłości naszych dzieci oraz nas samych.

GDZIE BYŁ NADZÓR PREZYDENTA

NAD SWOIMI PODWŁADNYMI ?

W TYM PRZYPADKU NAD JEGO ZASTĘPCĄ p.MUZYK ?

JAK BYŁO, TAK ŹLE TO DLACZEGO

CHRZANOWSKI PRZYZNAWAŁ JEJ COROCZNIE ok. 7 tys. zł. NAGRODY

\"ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA W PRACY \"

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0