czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"O co ten cały szumJa jestem szefm i decyduję kogo zatrudniam

na kiedy ? i na ile osób ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"O co ten cały szumJa jestem szefm i decyduję kogo zatrudniam

Ja chcę :-)







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"O co ten cały szumJa jestem szefm i decyduję kogo zatrudniam

Co za debil wy.p.ie.rdolił tyle kasy w światła i przerobienie dobrze funkcjonującego ronda na gó.wno które jest teraz ?

Powinno się tego urzędasa skazać na 10 lat obozu pracy w Korei Pn.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"O co ten cały szumJa jestem szefm i decyduję kogo zatrudniam

To.pajac.i.tyle.niech.spieprza.do.usa.bo.tu.jest.polska.a.nie.ameryka.to.pedant.i.tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"O co ten cały szumJa jestem szefm i decyduję kogo zatrudniam

ronda są najlepszymi rozwiązaniami komunikacyjnymi na całym świecie, ale w Łomży szczególnie na tym forum narzekań na ilość rond było od groma... to macie skrzyżowanie ze światłami, lepiej? nie wydaje mi się...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"O co ten cały szumJa jestem szefm i decyduję kogo zatrudniam

Bardzo dobre skrzyzowanie!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"O co ten cały szumJa jestem szefm i decyduję kogo zatrudniam

mi te wcześniejsze rondo też się bardziej podobało...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"O co ten cały szumJa jestem szefm i decyduję kogo zatrudniam

przerobili rondo ktore bylo dobre



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"O co ten cały szumJa jestem szefm i decyduję kogo zatrudniam

Skrzyżowanie jest świetne. Moim zdaniem dobrze wydane pieniądze.
mniej by się zapychało gdyby skręcający w lewo przetarli oczy i zobaczyli, że mają do dyspozycji dwa pasy do zjazdu a nie upychali się jeden za drugim na środkowym a prawy pusty!!! A później narzekania, że się mało aut mieści.
Na kurs nauki jazdy bo na razie w Łomży i okolicach jeździ bardzo dużo potencjalnych morderców!!!
Zjeździłem w życiu dużo kilometrów ale takich - przepraszam za wyrażenie -idiotów za kierownicą (w takiej ilości) nigdzie indziej nie spotkałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"O co ten cały szumJa jestem szefm i decyduję kogo zatrudniam

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"O co ten cały szumJa jestem szefm i decyduję kogo zatrudniam

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"O co ten cały szumJa jestem szefm i decyduję kogo zatrudniam

nazwał się prezesem a pisze na forum "póki co" przez "u":), wrzucaj ten film

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"O co ten cały szumJa jestem szefm i decyduję kogo zatrudniam

14 mandatow na 10 lat u zawodowego kierowcy to chyba nie jest duzo, biorac pod uwage ze np 12 moze byc za zle parkowanie?a pan panie jkowalski czemus taki agresywny jestes, czyzbys byl jednym z komandosow strazy gminnej?praca straznikow miejskich w porownaniu np z bialymstokiem to u nas wyglada mizernie,ja jeszcze nie widzialem w swoim zyciu by staznikowoz miejski nie byl pelen podczas jazdy, rozumiem oszczednosc paliwa i czasu jak jechac to w czterch lub w pieciu.hehe:):) jakosc pracy w strazy miejskiej jest na niskim poziomie i sie dolacze do prezesa jesli bede mial okazje to tez bede krecil filmiki:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"O co ten cały szumJa jestem szefm i decyduję kogo zatrudniam

Ja sie pchalem na psa a nie na strażnika wiejskiego. Ale ten drugi to dla tych co do szkoły nie chodzili :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"O co ten cały szumJa jestem szefm i decyduję kogo zatrudniam

Chłopcy z sm teraz pozakladali nowe konta na forum i podszywaja sie za kogoś z tego samego nr ip:) ciekawe. Na obsługę komputerów tez wymagają od was ukonczenia szkół specjalnych? Lepiej telefony odbierajcie i czynności wykonujcie jakie do was należą bo ktoś właśnie śmieci w jednaczewiaku wysyłał na chodnik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"O co ten cały szumJa jestem szefm i decyduję kogo zatrudniam

A ty lepiej dawaj film o któym pisałeś.
Wiem, wiem, nie masz go po prostu:)
Takie biecie piany. Mogę się załozyć, że żałujesz już pierwszego posta. Rozumiem Ciebie, działałes pod wpływem impulsu, dostałes kwita ze strazy miejskiej i chciałeś się wyładować;) No, ale. Może się mylę. Dlatego czekam na ten film:)



Sytuacja tego auta przypomina sytuacje Łomży za kadencji Pana Chrzanowskiego. Po uszy w błocie, bez perspektyw na ruszenie dalej a kierownik bezradnie stoi z rękami w kieszeniach i lans !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"O co ten cały szumJa jestem szefm i decyduję kogo zatrudniam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"O co ten cały szumJa jestem szefm i decyduję kogo zatrudniam

Nie mam żadnych problemów, jestem w sieci prawie 2 lata, teraz znów przedłużam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"O co ten cały szumJa jestem szefm i decyduję kogo zatrudniam

o co wam chodzi z tym skrzyzowaniem to nie wiem... Jest bardzo dobre, jak sie umie jezdzic to sie je przejedzie sprawnie i szybko. Zapamietajcie, ze tam sa dwa pasy do jazdy na wprost z lewoskretu, a nie sie sami blokujecie. Do tego wypadaloby sie nauczyc dynamicznego ruszania, a nie swiatlo zielone sie pali, a matol stoi, gdzie 3 auta by juz pojechaly i to nie tylko tutaj widac. Jedyny blad do jakiego mozna sie przyczepic to odleglosc lini od swiatel. Kiedy stoisz jako pierwszy musisz sie wychylac pod szybe zeby zobaczyc swiatla.
Co do wielkosci. Ktos napisal, zeby nikt nie pisal o ruchu, a ja napisze. W Bialym aut jest 2 i wiecej razy tyle. Wiec teraz sobie przeliczcie sami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org