sobota, 13 sierpnia 2022 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Re: \\\"O co ten cały szumJa jestem szefm i decyduję kogo zatrudniam

Cierpliwosc jest cecha ludzi wielkich!!! Pycha ludzka prowadzi do upadku. Dzis Chrzanowski pozniej Krynicka.

Prosze dowody:

Od: ela.rab
Do: jarekducha@wp.pl
Re: Czy PiS klamie

Panie Jarku
ma Pan rację tak było w poprzedniej kadencji. Niektórzy przeszli \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"metamorfozę\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\". Pani Krynicka ,Olbryś, Mężynska radne nie były w PIS. Kandydowały do RM z listy wyborczej PIS. Jest to wielka różnica.W obecnej kadencji zdradziły PIS i utworzyły swoją koalicję w RM, w zamian otrzymały funkcję w RM, których wcześniej nie miały zasłaniając się przy tym sztucznym uwielbieniem. Taka jest prawda. PIS nie kłamie. Kłamią ludzie, którzy mają tupet i nie maja nic wspólnego z PIS, a podszywają się pod PIS.Najgorsze jest to,że działa nie nieoficjalna \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"grupka\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" ludzi fałszywych, która czyni zło i \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"biega\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" od kościoła do kościoła. Wystawiając P.Krynicką na kandydatkę do Sejmu nie pytając o zdanie osób do tego właściwych, mało tego, po zdradzie, wbrew ustaleniom \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"grupka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" swoim działaniem sprawi, że Łomża może nie mieć reprezentanta w Sejmie. Mam nadzieję, że mieszkańcy kierują się patriotyzmem lokalnym i będą wiedzieć na kogo zagłosować. Nie raz Społeczeństwo wykazało się mądrością.
Proszę mi wierzyć prawdziwi ludzie związani z PIS nie kłamią, do których się zaliczam.Wywołał Pan mnie do odpowiedzi, to bez kłamstwa odpowiadam.
Zachęcam do zapoznania się z programem PIS.
Proszę o udział w bardzo ważnych wyborach parlamentarnych dla Naszego Kochanego Kraju w dniu 25.10.2015 roku.
Pozdrawiam
Elżbieta Rabczyńska

Czytajac takie niusy wlos sie na glowie jezy. Czekalem trzy lata i obserwowalem poczynania ww. osob. Swieta radna Rabczynsk z PiS w kadencji 2010 - 2014 mowila:

cyt:

Protokół nr XLV/13 z obrad XLV zwyczajnej sesji Rady Miejskiej Łomży,
które odbyły się dnia 27 listopada 2013 roku.

Prosi również, aby Prezydent przedstawił swoją politykę w zakresie zatrudniania nowych pracowników w Urzędzie Miejskim i jednostkach podległych Prezydentowi.

koniec cyt:

Czy pani Rabczynska pracowałaby w MPEC Lomza gdyby nie byla radna gdyby nie glosy mieszkancow . Stracilem wiare w uczciwosc ludzka. Ile kiedys bylo nienawisci. Byl ziec byla synowa byly dzieci radnego. Czy kapital polityczny buduje sie na klamstwie i obludzie na wytykaniu komus bledow a pozniej sam robisz to samo. Dzis ta radna juz chyba wie jaka jest polityka zatrudniania w spolkach zarzadzanych przez miasto i Urzedzie Miejskim Lomza. To mieszkancy w oplatach za czynnik grzewczy musza skladac sie na wyplate dla tej pani.

Czy nie jestescie idiotami glosujac na takich radnych. Jak wynika z tresci korespodencji oni nie reprezentuja Was Wyborcow tylko walcza o koryto dla siebie. Za 5 zl. sprzedadza swoje przekonania. To sa ludzie bez honoru a czlowiek bez honoru jest dla mnie ZEREM !!!

Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego. Ja w roku 2014 zostalem oszukany.

Trzeba o tym mowic aby kiedys bylo normalnie i uczciwie a nastepny Prezydent Lomzy musi wiedziec ze takie zatrudnianie jest naganne.

Pani Agnieszka Muzyk kandydat PiS na Prezydenta Lomzy.

Odpowiedz na tę wiadomość  |  Spis działów  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Tematy Autor  Data
 \"O co ten cały szumJa jestem szefm i decyduję kogo zatrudniam   
poznanski 26-05-18 12:41 
poznanski 26-05-18 12:49 
mustafa 26-05-18 12:51 
ziomex 26-05-18 13:01 
paplik 26-05-18 13:06 
poznanski 26-05-18 13:30 
panidomu 26-05-18 13:34 
norman_x 26-05-18 13:59 
Rupert 26-05-18 14:06 
jarekducha 26-05-18 14:20 
jarekducha 26-05-18 14:22 
SerceMiasta 26-05-18 14:23 
jarekducha 26-05-18 14:34 
SerceMiasta 26-05-18 14:36 
Rupert 26-05-18 14:44 
SerceMiasta 26-05-18 14:46 
jarekducha 26-05-18 14:51 
Rupert 26-05-18 14:57 
SerceMiasta 26-05-18 14:59 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0