czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tadeusz i Agnieszka ciągle w grze - walczą o nominacje!

Non stop robimy jakies koncerty w 9ce i czasem frekwencja nie jest az tak zadowalajaca jakby moglo sie wydawac, tym bardziej wskazujaca na to ze naprawde potrzebujecie takiego miejsca z taka muzyka! Jak to w koncu jest? Czy tylko potraficie narzekac ze czegos nie ma? czy nie wiecie ze robimy takie eventy? nie odpowiada wam repertuar? lokal, obsluga? towarzystwo? o co chodzi?
http://www.facebook.com/event.php?eid=185678291509697
http://www.pub9ka.pl/lokal.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tadeusz i Agnieszka ciągle w grze - walczą o nominacje!

daleko ta 9ka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tadeusz i Agnieszka ciągle w grze - walczą o nominacje!

Dokładnie Thomas przecież nikt nie podpisuje umowy na całe życie a 670 zł to też kasa. Popieram takich ludzi jak Ty bo też zaczynałem pracę za parę groszy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tadeusz i Agnieszka ciągle w grze - walczą o nominacje!

Tym bardziej ze robimy to free! nigdy nie pobieralismy zadnych oplat z tego tytulu! Kapele oczywiscie nie graja harytatywnie, ale jako wlasciciele chcemy dac tez cos od siebie! co jeszcze mozemy zrobic? bo ostatnie miesiace wcale nie wskazuja na to zeby w Łomży brakowalo Wam czegokolwiek poza Piwiarnia Warki...............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tadeusz i Agnieszka ciągle w grze - walczą o nominacje!

to ja wpadne w ten drugi piatek po zbychu :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tadeusz i Agnieszka ciągle w grze - walczą o nominacje!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tadeusz i Agnieszka ciągle w grze - walczą o nominacje!

Zapraszamy w najbliższy, na pewno nie pożałujesz bo chłopaki naprawdę świetnie grają! koncerty są organizowane średnio co 2 tygodnie, podobnie z muzyką klubową! Koncerty zwykle w piątki, klubowo w soboty. Może Wy macie jakieś ciekawe propozycje? czekamy na konkrety :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tadeusz i Agnieszka ciągle w grze - walczą o nominacje!

dzięki bardzo :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tadeusz i Agnieszka ciągle w grze - walczą o nominacje!

Anna miała rację, zrobiłem mu zdjęcie jak się na nią zerkał :-)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tadeusz i Agnieszka ciągle w grze - walczą o nominacje!

green ja ostatnio byłem Kasia 13 i poderwałem 39 letniego pedofila haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tadeusz i Agnieszka ciągle w grze - walczą o nominacje!

Właśnie można najpierw "za grosze", a w między czasie można szukać czegoś innego.
Pół roku i już jest 5400 :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tadeusz i Agnieszka ciągle w grze - walczą o nominacje!

Po szczegóły zapraszamy do lokalu.
http://www.facebook.com/event.php?eid=185678291509697
http://www.pub9ka.pl/lokal.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tadeusz i Agnieszka ciągle w grze - walczą o nominacje!

A jaka kapelka będzie grać w najbliższy weekend? bo ja lubię bluesa.
Oglądałem właśnie Waszą stronkę Internetową. Z chęcią bym poszedł na koncercik bluesowy. Ale czy ktoś oprócz Polityki gra jeszcze bluesa w Łomży. Bo oni juz byli, to pewnie ich już nie będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tadeusz i Agnieszka ciągle w grze - walczą o nominacje!

ja tez zerknąłem na str przypomniala mi sie kafateria troche



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tadeusz i Agnieszka ciągle w grze - walczą o nominacje!

Polityka grala u nas juz 3 czy 4 razy i zagra jeszcze nie raz :) W piątek zaś:
Spin Dolls.Grupę tworzą Przemek Kamiński,Czarek Borusiewicz,Janek Korsan, Sławek Śledziewski i Adam Mordasiewicz. Będzie dużo fajnej muzy od popu do rocka......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tadeusz i Agnieszka ciągle w grze - walczą o nominacje!

adamosxx, Kafeteria byla dlugo, dlugo po nas :) Dziwie sie ze sa jeszcze ludzie w Łomży którzy nie znaja naszego lokalu, bo chyba jako jedyni robimy tyle koncertow z muzyka na zywo! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tadeusz i Agnieszka ciągle w grze - walczą o nominacje!

adamosxx nie zapomnij Ty idziesz tam w następny piątek ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tadeusz i Agnieszka ciągle w grze - walczą o nominacje!

a więc wypowiem się chociaż troszeczkę gdyż często chodzę na spacery,uważam że jak wypowiedział się wyżej Zbychu natura jest najodpowiedniejsza na spacery gdy wchodzimy w strefę lasu jest cisza brak warkotu samochodów i hałasu z miasta wokół pozostaje tylko śpiew ptaków i rozmowa między sobą ,aleje do lasku są ślicznie odnowione więc można śmiało wybrać się tam z dziewczyną na rozmowę żarty a gdy zimnoo przytulasek w spacerku jest bardzo miły,gdy mijamy mostek oczywiście zatrzymując się na chwilkę i patrząc na ten rwisty potok :) którym jest obdarowana nasza natura koło lasku wchodzimy na wał lub zmierzamy w stronę kominka gdzie też jest fajna ścieżka :) ,na wale praktycznie auta teraz nie jeżdzą więc droga też będzie spokojna i widok na piękno natury, krajobrazy są tam piękne i nie mówicie że nie jeśli ktoś nie chcę zobaczyć tego nie zobaczy a w powrotną drogę jest cały czas widok na nasze miasto więc nie wiem dlaczego piszecie że tam nie ma nic ciekawego, ,ale ja tam widzę i często tam chodzę nie nudzi mi się:)spacer ewentualnie jeśli za daleko dla ciebie iść do lasu ,można urządzić sobię alejkami od Kościoła Ambroziaka mają ładne ścieżki i w stronę skateparku się kierować jest tam też ślicznie wszystko oświetlone i cisza wieczorami gdy jest ciemniej potem koło mini golfa i na ulicę Piłsudskiego w stronę stokrotki chodniczek koło drzew widok na bloki szpital sklepy TAKI SPACEREK PO MIEŚCIE TEŻ MOŻE BYĆ MIŁY TYLKO NAPRAWDĘ TRZEBA MIEĆ NA NIEGO OCHOTĘ,po za tym gdzie nie pójdziesz z wybranką swego sercaaa spacer i tak będzie uroczy :)pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tadeusz i Agnieszka ciągle w grze - walczą o nominacje!

stawka jest od 7 do 15 euro za godzine zalezy u kogo pracujesz i jakim jestes fachowcem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tadeusz i Agnieszka ciągle w grze - walczą o nominacje!

uśmiałam się z tych dwóch ostatnich zdjęć :D Twojego Andy C i twojego Zbychu :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tadeusz i Agnieszka ciągle w grze - walczą o nominacje!

ja znam wasz lokal ale pierwszy raz slysze ze gracie tam koncerty, wydaje mi sie, ze powinniscie postawic na reklame, ja ani nie widzialam ani nie slyszalam o takich imprezach u was, a mam do Was rzut beretem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tadeusz i Agnieszka ciągle w grze - walczą o nominacje!

Decydując się na ślub jednocześnie decydujemy się na życie z jedną kobietą lub z jednym mężczyzną .. Jeśli nie jesteśmy gotowi na życie z jednym partnerem nie podejmujmy decyzji o ślubie ..
Każdy człowiek ma prawo mieć takie myśli fantazje i nikt tego nie zabroni ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tadeusz i Agnieszka ciągle w grze - walczą o nominacje!

Racja, ale dopóki komendant nie podpisze listy to wszystko się może zdarzyć... i nie mam tu na myśli mandatów itp. tylko rotację spowodowaną dochodzeniem kolejnych kandydatów z kompletem wszystkich egzaminów i badań...

Koniec października pokaże...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tadeusz i Agnieszka ciągle w grze - walczą o nominacje!

witam. jestem nowa, pisze pierwszy raz :) przeczytalam juz całe forum odnośnie MS. nawet nie zwrócilam uwagi na poczatku na date. a pierwsze wpisy były az z 2008r..no ale chciałabym kogoś kto aktualnie jest na świerzo po zdanym egzaminie MS i mogłby podać mi pare linków do przygotowania się np. z figur geometrycznych, zeby poćwiczyć sześciany,zadania matematyczne i inne ciągi liczbowe. Czy to faktycznie wszystko jest??? te tablice Ravena itd??? zaskoczona jestem ze na rozmowie z psychologiem są pytania tak jakby z WZ??? Ja mam MS 17.10.11 i mam juz mętlik w głowie, po tym wszystkim co tu wyczytałam. Czy coś teraz jest nowego??? szukam ewentualnie osoby ,która zdawala teraz MS w Białymstoku:) z góry dziękuje.
jakby co mój e-mail: megi19847@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tadeusz i Agnieszka ciągle w grze - walczą o nominacje!

najgorszy i najdroższy salon w łomży i okolicy nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org