piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
... teraz kolej na A. Garlickiego, drugiego zastępcę prezydenta ?

w internecie możesz być kim zechcesz..;)
czasami tu jestem mężatką..czasami panną nastolatką..czasami kurą domowa..ale zawsze z głową :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ... teraz kolej na A. Garlickiego, drugiego zastępcę prezydenta ?

Był i jutro pewnie coś napiszą, stałam wtedy w korku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ... teraz kolej na A. Garlickiego, drugiego zastępcę prezydenta ?

witam. jestem nowa, pisze pierwszy raz :) przeczytalam juz całe forum odnośnie MS. nawet nie zwrócilam uwagi na poczatku na date. a pierwsze wpisy były az z 2008r..no ale chciałabym kogoś kto aktualnie jest na świerzo po zdanym egzaminie MS i mogłby podać mi pare linków do przygotowania się np. z figur geometrycznych, zeby poćwiczyć sześciany,zadania matematyczne i inne ciągi liczbowe. Czy to faktycznie wszystko jest??? te tablice Ravena itd??? zaskoczona jestem ze na rozmowie z psychologiem są pytania tak jakby z WZ??? Ja mam MS 17.10.11 i mam juz mętlik w głowie, po tym wszystkim co tu wyczytałam. Czy coś teraz jest nowego??? szukam ewentualnie osoby ,która zdawala teraz MS w Białymstoku:) z góry dziękuje.
jakby co mój e-mail: megi19847@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ... teraz kolej na A. Garlickiego, drugiego zastępcę prezydenta ?

ROWNIEZ GO NIE POLECAM NAPRAWIL MI SKRZYNIE ZAPLACILEM PONAD 3 TYS ZL PO PIERWSZYM DNIU MIALEM JUZ PROBLEM ZOSTAWILEM SAMOCHOD NA 3 TYGODNIE MIAL NAPRAWIC ALE NIE NAPRAWIL ZABRALEM SAMOCHOD DO INNEGO WARSZTATU OKAZALO SIE ZE W SKRZYNI JEST DUZO OPIŁKOW I TRZEBA JESZCZE RAZ NAPRAWIAC TAKI FACHOWIEC Z NIEGO A CO DO CZESCI JESLI ON ZALATWIA CZESCI TO NALICZA 100%MOZECIE TO SPRAWDZIC SAMI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ... teraz kolej na A. Garlickiego, drugiego zastępcę prezydenta ?

Do 30 troszkę jednak mi zostało ale podejrzewam że chodzi o ten dreszczyk, jak o wakacyjno miłość...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ... teraz kolej na A. Garlickiego, drugiego zastępcę prezydenta ?

Proponuję:
1. - piekny ciepły pled
2. - pościel z wełny
3. - zetaw herbat (malinowa, z miodem, imbirem) + filiżanki
4. - kosz z owocami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ... teraz kolej na A. Garlickiego, drugiego zastępcę prezydenta ?

he pewny jesteś ??????


.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org