piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy p. A.Muzyk, jak jakimś cudem nie zostanie oficjalnym kandydatem PiSu na urząd Prezydenta Łomży, założy swój komitet wyborczy ?

http://www.youtube.com/watch?v=057Gn0MWdpA&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy p. A.Muzyk, jak jakimś cudem nie zostanie oficjalnym kandydatem PiSu na urząd Prezydenta Łomży, założy swój komitet wyborczy ?

odezwę sie do ciebie na maila to się spiszemy co do szczegółów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy p. A.Muzyk, jak jakimś cudem nie zostanie oficjalnym kandydatem PiSu na urząd Prezydenta Łomży, założy swój komitet wyborczy ?

naprawde warto jechać do ostrołęki, osobiście zaoszczędziłem ok 300pln po odliczeniu paliwa które zalałem w O-ce bo tańsze o 10gr. Audio robiłem na Targowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy p. A.Muzyk, jak jakimś cudem nie zostanie oficjalnym kandydatem PiSu na urząd Prezydenta Łomży, założy swój komitet wyborczy ?

Autor: prezes504 (---.elomza.pl)
Data: 10-11-09 18:41

Kiedy zmiany zasad naboru ? Już 3 raz składam papiery i odmowa, bo komendantowi się ilość mandatów nie spodobała, przecież ja nie chce do drogówki a tu odmowa bo przez 10 lat mam 14 mandatów z RD.

Znam typa co miał za pobicie sprawę, został ukarany i pracuje w KMP. Więc jak działa nabór? Szczęście ? czy ciągniemy losy ?

To jest już przegięcie norm, przecież większość ludzi co pracuje w policji miała mandaty wcześniej, a co w przypadku gdy pracuje w policji i dostanę mandat od jakiegoś tam policjanta z innego miasta, bo i takie przypadki bywają. Przecież w momencie wystawienia mandatu jestem już osobą karaną, więc tracę pracę ?????



Sorki prezes504 ale ty chyba nie jesteś takim aniołkiem. Myślę, że sm mieli rację co do twojego wykroczenia. Życzę powodzenia w Sądie.
P.s. Po rozprawie pewnie będziesz mógł na zawsze zapomnieć o pracy w KMP. Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy p. A.Muzyk, jak jakimś cudem nie zostanie oficjalnym kandydatem PiSu na urząd Prezydenta Łomży, założy swój komitet wyborczy ?

http://allegro.pl/pamiatka-prezent-na-chrzciny-roczek-chrzest-chrztu-i1856851130.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy p. A.Muzyk, jak jakimś cudem nie zostanie oficjalnym kandydatem PiSu na urząd Prezydenta Łomży, założy swój komitet wyborczy ?

Pytanie bardziej do kobiet ;-) Nie wiecie gdzie dostanę nakładkę teflonową na żelazko? Taką do prasowania delikatnych tkanin. Wiem, że są w internecie, ale może w Łomży jest sklep, w którym ją dostanę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy p. A.Muzyk, jak jakimś cudem nie zostanie oficjalnym kandydatem PiSu na urząd Prezydenta Łomży, założy swój komitet wyborczy ?

Był ale nie wiem czy jeczsze jest CZESLAW PUB. Super bylo tam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy p. A.Muzyk, jak jakimś cudem nie zostanie oficjalnym kandydatem PiSu na urząd Prezydenta Łomży, założy swój komitet wyborczy ?

Moja pierwsza praca, pół roku za 670zł miesięcznie.Od czegoś trzeba zacząć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy p. A.Muzyk, jak jakimś cudem nie zostanie oficjalnym kandydatem PiSu na urząd Prezydenta Łomży, założy swój komitet wyborczy ?

Jak to mówią? Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje......... tak mi się skojarzyło jakoś;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy p. A.Muzyk, jak jakimś cudem nie zostanie oficjalnym kandydatem PiSu na urząd Prezydenta Łomży, założy swój komitet wyborczy ?

daleko skad? sory, w Łomży taksowka z kazdego miejsca nie kosztuje wiecej niz 10zl, ba, na piechote da sie spokojnie dojsc w kazde miejsce w hmmm 10minut? Ja nie mysle zeby przeszkoda byla ilosc km. czy wystroj wnetrza? o co tak naprawde chodzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org