piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Chrzanowski już w pierwszej turze wyborów zostaje ponownie prezydentem Miasta Łomża

Niepolecam.tego.pedanta.nikomu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski już w pierwszej turze wyborów zostaje ponownie prezydentem Miasta Łomża

a moze by tak zamiast kogos oczerniac napisalibyście gdzie warto podjechac z samochodem a co do serwisu znam osobiscie kilka osób które bardzo cenią ten serwis wiec ludzie dajcie na luza jednemu pasuje drugiemu nie jak w życiu a pozatym JESZCZE SIE NIKT NIE URODZIŁ CO KAZDEMU DOGODZIŁ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski już w pierwszej turze wyborów zostaje ponownie prezydentem Miasta Łomża

Hehe kolejny pajac mandat za nieprawidłowe parkowanie dostał i teraz wylewa żale na forum :) Już lżej? VIDEO będzie... łaaaał ale czaad no cała Polska poprostu na to czeka. ŻAL.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski już w pierwszej turze wyborów zostaje ponownie prezydentem Miasta Łomża

http://www.youtube.com/watch?v=1Mum1UTUigM&feature=youtube_gdata_player

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski już w pierwszej turze wyborów zostaje ponownie prezydentem Miasta Łomża

A wiesz moze czy Dr przyjmowala caly czas pacjentow, chodziles do niej caly czas? czy tez przepisales sie do innego ortodonty i wracasz teraz do Dr minko?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski już w pierwszej turze wyborów zostaje ponownie prezydentem Miasta Łomża

Protagoras juz swoj debilizm pokazujesz piszac o tym.
Jeszcze deb.ilku raczej nie wyrosles z bajek skoro tesknisz
za tym co ci ten krasnal ,zenil' na ekranie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski już w pierwszej turze wyborów zostaje ponownie prezydentem Miasta Łomża

..ja też jak męża nie ma w pobliżu to pannę rżnę :D ...przy drugiej połówce raczej staram się patrzeć w ziemię :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski już w pierwszej turze wyborów zostaje ponownie prezydentem Miasta Łomża

W Agrobiznesie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski już w pierwszej turze wyborów zostaje ponownie prezydentem Miasta Łomża

Tabliczka zaopatrzenie za szyba wyjaśnia fakt ze byłem w pracy.pozdrawiam pana z sm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski już w pierwszej turze wyborów zostaje ponownie prezydentem Miasta Łomża

w budowlance... ale to zależy jeszcze na jakich nauczycieli trafisz.. ja akurat mam takich którzy wymagają, ale przynajmniej bardzo dobrze przygotują do matury i bardzo im za to dziękuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org