czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Brawo Mariusz!

Brawo?Będziemy normalni?Banda ciemniaków. Czy,,normalny" według Ciebie to taki , który nie posiada rozumu, niepełnosprawny umysłowo?Przez takich idiotów jak ,,wy" będą cierpiec normalni ludzie.Ciemnogród pird...ny!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Mariusz!

Ja głosowałem na PO i jestem z siebie dumny bo przynajmniej nie będzie nami rządzić partia psychicznie chorych ludzi (PiS).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Mariusz!

podaj jakiś namiar



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Mariusz!

już jestem :)
większość wypowiedzi na ten temat jest fajnych - dowcipnych, mądrych i na luzie :) bo nie po to założyłam tematu zeby się kłócić (do którego tematu by tu nie zajrzeć to wszędzie kłótnie..) co nie którzy zaczęli sie już napinać..ale to chyba żony oglądających się za innymi mężów :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Mariusz!

Dokładnie bo tylko na wschodzie wygrali PiSuary



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Mariusz!

kilka lat temu wyjechałem na zachód Polski za pracą i tak już tu zostałem. Mieszkając w Łomży poniekąd uważałem, że PIS to obrońcy kraju itp.(jednak lokalna propaganda i Radio M. robiły i nadal robią swoje)
- teraz jednak uważam, że PIS to najwiękse zło jakie mogłoby spotkać Polskę - gdyby wygrali, powołane by zostało kilka komisji śledczych w sprawie smoleńska, wyołaliby gospodarczą wojnę z Rosją i Niemcami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Mariusz!

.............i o strzałach haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Mariusz!

POcaluj Kaczak du.psko ,Kaczora'.
Wyru.chany bez mydla Jarus.HA,HA,HA
JuSZ teraz moze zec do siebie.JuSZ po wyborach,juSZ teraz nic nie moge!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Mariusz!

hej,pamiętam ,pamiętam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Mariusz!

Jutro w okolicach 14.00 jadę do Warszawy. Mam wolne miejsca. Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem tel. 793 59 79 01.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Mariusz!

..a na te kółko nie mogę do tej pory trafić...podaj dokładniejszy adres :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Mariusz!

ja jadę do Elbląga jak coś jutro



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Mariusz!

a gdzie ona się podziewa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Mariusz!

Koło Wygody na wczasach jest.....chyba





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Mariusz!

po prostu trzeba być bardzo ale to bardzo cierpliwym ponieważ brzydko mówiąc głupi by tylko spojrzał i widział ze cos jest nie tak a tam nie stety robią z człowieka Durnia i cierpliwość się kończy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Mariusz!

a kto kupuję fabrykę ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Mariusz!

Ja lecę na dyżur,parę groszy na podróż zarobic,tylko nie jedzcie beze mnie. Zbych napisz co będziemy produkować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Mariusz!

Zbychu :)
A może byś tak żonę z sobą zabrał ???
Co 2 babki w podróży to nie jedna :):):)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo Mariusz!

prezes504 gratulacje dla Ciebie za odwagę i walkę ze slupami ze straży mam nadzieje ze niebawem ukarzą się filmy czekamy wszyscy pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org