piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sw. Rita tylko może pomoc

Ażeby nie było spamu... odp na Twój post znajdziesz w innym dot, tego samego tematu poście

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sw. Rita tylko może pomoc

heh obrazajac uzytkownikow tego forum nic nie zdzialasz. ja nie jestem zlodziejem i dobrze wiem ze nie ma w kauflandzie zadnych kamer (nigdy nic nie ukradlem) Twoje wypowiedzi swiadcza tylko i wylacznie o twojej glupocie bo: po 1 piszesz ze beda nagrania na policji kiedy nie ma tam kamer, po 2 oskarżasz zwyklych forumowiczow ze niby kradna i dlatego wiedza ze nie ma tam kamer.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sw. Rita tylko może pomoc

W tej teczce sa dokumenty ktore moga Cie zniszczyc? skoro tak sie goraczkujesz to tak mysle. Normalny cywilizowany czlowiek poszedl by z tym na policje. Nie wiem po co to juz tutaj piszesz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sw. Rita tylko może pomoc

slyszalam ze jest dobra w zambrowie i tania w lomzy raczej nie ma a jak jest to cena albo jedzenie zle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sw. Rita tylko może pomoc

Gdybys dal sobie BUM-bastic to zmieniloby postac rzeczy.
Tak ,bizness'-menie to wyglada jakby np.wlasciciel ,misia' klasy S
szukal czesci po szrotach.
Rozbawiles mnie swoim nickiem i tematem.Od rana dzieki tobie
zaczalem z humorem te ,wyborcza niedziele'.Dzieki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sw. Rita tylko może pomoc

od 25 zł, zależy , która klasa, młodszej płaciłam mniej a starszej wiecej, inny poziom, temat czy coś tam, najważniejsze, że pomogło, nr mogę podac, jesli chcesz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sw. Rita tylko może pomoc

Na szczęście przed Bogiem wszyscy jesteśmy równi.

Łatwiej przejść wielbłądowi przez ucho igielne, niż księdzu dostać się do nieba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sw. Rita tylko może pomoc

skoncz te beznadziejne wypowiedzi siwy... czy ja reklamuje jakus sklep? czy polecam? chyba nie!!! pytam wyraznie pajacu GDZIE JEST TAKI SKLEP BO WCZORAJ POTRZEBOWALEM W NIM COS ZAKUPIC I NIE ZNALAZLEM GO... TWOJE WYPOWIEDZI SA ZBEDNE. JAKOS KAZDEMU PASUJE TYLKO TOBIE NIE... IDZ ZAGLOSUJ NA TYCH SWOICH BARANOW MOZE CI SIE POLEPSZY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sw. Rita tylko może pomoc

a za chwilę będzie tekst , że w sklepie X są najlepsze badziewka. hahahaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sw. Rita tylko może pomoc

Jest taki sklep na senatorskiej koło Starego Rynku .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sw. Rita tylko może pomoc

czy ktoś z was ma jakiś pomysł na to w jaki sposób mamy wyrobić książeczkę dla celów sanitarno-epidemiologicznych nie opuszczając wykładów i ćwiczeń? bo ja nie mam żadnego i nie wiem co z tym fantem zrobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sw. Rita tylko może pomoc

moze na tym nowym basenie przy sp 1 znajdziesz jakiegoś instruktora
ja też nauczyłam się sama - jako dziecko pływałam w dmuchanym kole ratunkowym, potem w tzw pływaczkach na ramionach a potem powolutku sama, na jeziorze, nad rzeką.. powodzenia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sw. Rita tylko może pomoc

volcano123 tu sie niczego nie dowiesz. Idz na basen i zapytaj. A nie jestes taki roztargniony.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sw. Rita tylko może pomoc

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sw. Rita tylko może pomoc

Jajo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sw. Rita tylko może pomoc

niech czytają, nauczyciele też biorą w tym udział



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sw. Rita tylko może pomoc

Już została naruszona przez ankieterów TNS OBOP w Łomży
Pytają się czy się zagłosowało i na jaką partię



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sw. Rita tylko może pomoc

Odkąd pamiętam, dojazd był od ul. Rybaki, poprzez teren WOPiTU - teren utwardzony. Chyba, że obecnie jest z innej strony. Jeśli dojazd jest nieoświetlony to wina ww. ośrodka. Pewnie oszczędzają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org