czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gmina Jedwabne

WRACAJ ! nie rób tego i nie odchodz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Zajebac tej matce tak samo jak ona zajebała temu dzieciakowi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Ja polecam wszystkim Augustów. Latem naprawdę jest co tu robić. Konkretnie mogę polecić Kompleks Hotelowy LOGOS - http://www.augustow-hotel.pl/

Jest to były Dom Nauczyciela. Mieści się przy samym porcie żeglugi. Jest stąd wszędzie blisko. Około 1km jest plaża miejska z wyciągiem nart wodnych i miejsce gdzie odbywają się koncerty. Najważniejsze że hotel jest bardzo czysty i niedrogi. Przy hotelu jest też restauracja z daniami regionalnymi i litewskimi oraz biuro turystyczne.
Jakby ktoś chciał wybrać się z dzieciakami to około 50 m od hotelu jest Kaktusik - taka knajpka (ogródek) na świeżym powietrzu. Teren jest pełen zieleni, ogrodzony i bezpieczny. Jest tam mnóstwo atrakcji dla dzieci - plac zabaw, mostki, strumyki, konik - kucyk. Także rodzice mogą sobie popijać kawkę lub piwko a dzieci bawią się i się nie nudzą ;-)

Naprawdę polecam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

super !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Usługi piaskowania (piaskowanie), felgi samochodowe, bramy, konstrukcie stalowe, części samochodowe, rolnicze. Lakierowanie felg.
telefon: 510447323 e-mail: dmatejkowski@gmail.com
ogłoszenie dodane 2010-07-01



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Nowe Guty są ok,miejsce super.Dobre miejsce jest jeszcze w Kwiku.I tam jest troszkę mniej ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Nowe guty to raczej spęd dla młodzieży a jeśli z dzieckiem to naprawde polecam Rydzewo i są ośrodki przystosowane do pobytu z dzieckiem spokój jezioro blisko dobre jedzenie poprostu wypas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Ile ludzi tyle opinii wiec i ja dodam swoją:

http://www.zumi.pl/1398899,PHU_Alsa_S.C._Artur_Lesiewicz__Andrzej_Szczapa,Siedlce,firma.html

jak oni montowali instalacje to u nas w Łomży jeszcze nie było dystrybutorów do gazu, sam osobiście u nich zakładałem gaz i naprawdę znają się na robocie, ale każdy ma prawo wyboru i wypowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

smieszny jest ten caly klub z ciekawosci zajrzalem na wasza stronke i co patrze vice prezes jakze kazdemu dobrze znany ptysiu porazka na calej lini wchodze na mmlomza a tam a jakze vice prezes na pierwszym miejscu pod katem najwiekszej ilosci napisanych artykulow ale co tu sie dziwic jak pierwszy z brzega artykul w/w osoby to "a dzis mialem sen" gratuluje wyboru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Daj sobie spokój z Tygryskiem.Tam jest tylko fajna atmosfera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

te forum to sie nadaje do ...tam są tylk o2 a w lomży jest z 6 aby nie lepiej
i nie chodzi o jeżdżenie tylko o co innego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

nie żadna reklama tylko moje osobiste zdanie..a co do obrotów to nie orientuje sie nawet jak to jest w aptekach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

ja za ordynalną reklamą uzytkownika nowy1500


profil użytkownika


Imię (nazwa) użytkownika: nowy1500
Posty: 7
E-mail: nowy1500100900@wp.pl

cyba zazdrosny ze u kaminskiego zdają za 1 razem .a ja pisze tylko co uważam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

czesc napisz do mnie meila com454@wp.pl podam ci numer do chlopaka co naprawia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Omania a umiesz słuchać ze zrozumieniem?Podczas tych krzyków też słychać jak ta pożal się boże matka straszy dziecko że zadzwoni do ojca i że dziecko nie będzie z nią mieszkać.Szantaż emocjonalny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

w chilipizza można zrobić bardzo dobra pizza no i bezcenna atmosfera w lokalu khhhhhhh...............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Dalej nie działa postępuje zgodnie z instrukcją ale komputer nie widzi urządzenie lub ma awarie tak pisze już nie wiem co mam z tym zrobić.HELP ME

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

do posiadaczy dekoderów telewizji na kartę:
Dobrze odbierają Wam wszystkie kanały?U mnie zniknęły wszystkie TVN-y,a kartę nabijałem w styczniu na dwa lata.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

<www.mazury.info.pl>

W zakładce "noclegi znajdziesz full propozycji...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Czy w Tygrysku starsza babka wciska czy nie to wrażenie subiektywne. Moim zdaniem stara się doradzić klientowi, zawsze jest chętna do pomocy. Jeżeli nie chcesz żeby ci pomagała, możesz powiedzieć że sama sobie poszukasz. Ja nie potrafię szukać ciuchów w takich sklepach, dlatego wolę jak mi ktoś pomoże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Jesli gaz, to tylkpo KUBUŚ,reszta to napletki!O Jarnutach już nie wspomnę!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Drukaraka ,mówisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

u mnie działa wyjmij kartę na kanale tvn i za minutę ponownie włoż do dekodera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

i czekaj aż zaświeci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Orientuje się może ktoś gdzie w Łomży dostanę kantówkę, krawędziaki w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

A gdzie ustawa z 8 maja 2010r? Całkowity zakaz stosowania kar cielesnych wobec dzieci. http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100508/KRAJ/287347835.
...Sejm uchwalił wczoraj ustawę o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie. Wprowadza m.in. całkowity zakaz stosowania kar cielesnych wobec dzieci. Ustawa, którą uchwalili posłowie, ma uchronić dzieci przed wszelkimi przejawami przemocy fizycznej i psychicznej.
W tym kraju wszystko jest fikcją.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Hej, dzieje się coś dzisiaj w Łomży? Można gdzieś wyjść? Jakaś zorganizowana impreza może się szykuję? Nie wiem co robić ... Nudaaaa mnie dopada.... pomysły, propozycje mile widziane



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

bardzo prosze o podpowiedz. jak osoba urodzona w 1977 roku moze zmienic otwarty fundusz emerytalny tak, by byc tylko w tzw. panstwowym ZUS-ie? w tej chwili moje skladki odprowadzane sa i do ZUS, i do jednego z OFE.
Fundusz ten przydzielono mi dawniej w drodze losowania. chce, by na moja emeryture skladki gromadzil tylko ZUS? jak sie przepisac i czy jest taka mozliwosc? nic na ten temat nie moge znalezc w necie. prosze o odpowiedz i z gory dziekuje, pozdrawiam i zycze milego dnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

ok zaraz spróbuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

oj durnyś, zaorać ten zus, Ty jeszcze liczysz na jakąś emeryturę z zusu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Idź do kościoła. Chyba, że już byłeś, to przemyśl, co usłyszałeś.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

http://www.mlklomza.ligspace.pl/index.php?mod=Home&ac=Home

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Można wybrać się na spacer do lasku jednaczewskiego,pogoda ku temu sprzyja,a i można popstrykać ładne fotki;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Ależ proszę bardzo i życzę miłej i dobrze wykorzystanej niedzieli;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

heh miało być słucham....jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

W Unitechniku przy Starym Rynku na pewno ci to zrobią.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Albo dysplazję i właściciel dobrze wie co się z nią dzieje i gdzie ją zostawił...
Ale dobrze, że piszesz. Może jednak ktoś ich szuka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Właśnie słyszałem o czymś na zjeździe że tam dostanę ale nie wiem w którym miejscu to jest :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Licz na zus (worek bez dna) a nawet grosza na emeryturze nie zobaczysz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Fajna nutka:)
Wie ktoś może czy ma jakieś jeszcze kawałki? I jeśli tak, to jak je zdobyć? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

normlnie sluchajac czegos takiego z checia porozmawialbym sobie z ta matka w cztery oczy puscila bym jej to nagranie az do uzygu i moze wtedy dotarlo by cos do tego lba jak ona postepuje ze swoim dzieckiem
jesli matka jest taka postrzelona osoba to po cholere wydaje dziecko na swiat???
chce miec zabawke aby sie znecac, chce przez takie traktowanie zemscic sie na ojcu dziecka ktory traktowal ja podobnie


PARANOJA W TYM KRAJU
WEZCIE SIE LUDZIE KUTWA ZA TO,BO TAKA MATKA W ZLOSCI MOZE DOPROWADZIC DO TRAGEDII!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

OFE zostało założone żeby obniżyć polakom emerytury przeczytajcie założenia reformy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Witam moze jest wsrod was ktos kto mial by chec i dostepny stół zeby pograc?? Mam chęć troszke poodbijac ;-) Nie jestem amatorem ale i nie zawodowcem..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

W takim razie powinnaś wyraźnie słyszeć jak dziecko jest straszone telefonem do ojca-a może u Ciebie tego nie słychać?
Dlaczego więc piszesz że to ojciec nagrywa?
Do wszystkich-zgadzam się z Wami to już nawet nie patologia,to sadyzm by znęcać się nad dzieckiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Nie narzekać jaki sklep i towar to i taka klijentela.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Dokładnie i żeby się pozbyć kłopotów bo wtedy nie będziesz miał pretensji do państwa że 30 lat pracowałeś i emerytura ci się należy.Bo wyślą cię do ofe a jak na razie to ofe nic nie wypłaca i mówi że mu się to nie opłaca i do niego to nie należy tylko mogą trzymać twoją kasę a ty jeszcze za to musisz płacić.Zanim doczekasz się emerytury w takim ofe do do tej pory one osiem razy zbankrutują, powstaną nowe i jeszcze nie wiadomo do kogo będziesz miał pretensję bo to wszystko za granicą gdzieś na Cyprze lub innym raju będzie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

GG-5070817 odezwij się napewno się dogadamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

a moze jakas osoba znajaca temat sie wypowie? bardzo prosze o glos eksperta/ osobiscie nie ufam prywatnym firmom, ktore jak banki - łacza sie, zmienieja nazwy, sa przejmowane przez inne, bankrutuja, upadaja, itp. itp. i podobno - nie wiem, czy to prawda - pierwszy rok kiedy ofe pojawily sie na rynku to nie ksiegowaly wplywow i nie wiadomo, gdzie sa pieniadze - powtarzam - to plotki i nie wiem, czy prawdziwe. mi osobiscie bardziej podoba sie pomysl by emeryture (na pewno niska) miec z
ZUS-u/ o ile dozyje.
dlatego prosze o pomoc, pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Słuchajcie a co jest za używak na dworcu? chodzi o ceny ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Jeśli kupywać to tylko tam gdzie mają duży obrót, jest pewność wtedy, że akumulatory są dostarczane na bieżąco, procudent daje gwarancję na rok lub dwa, więc jak kupisz w jakimś małym sklepiku, gdzie akumulator już ma rok, wtedy jest albo bez gwarancji, albo jeszcze rok mu zostało, to zależy od firmy. Oczywiście sklep gwarancji udziela, lecz na swoje ryzyko, a wtedy by nie zapłacić za wadliwy towar buja się z tym tygodniami, a ty jesteś bez akumulatora, więc raczej tego się nie da kupić towaru stuprocentowego, sprawdzonego i z pełną gwarancją oczywiście za cenę jakiejś tam podróbki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

masz racje ja do tego chyba pomału dorastam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

ja dzisiaj byłem
woda zimna ale jak się szybko pływa to ciepło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

widziałem go koło nowej knajpy cing ciang ze koło centrum chińskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

TRZEBA WIEDZIEĆ kiedy ze sceny zejść
Niepokonanym...

Niektórzy nie rozumieją własnych tekstów...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Harnaś dzięki za odpowiedz,ale niestety nie opłaca mi się kupować urządzenia w sumie dla 2 kaset.
Ewentualnie jak tu za drogą będą się cenić w Łomży to pozostaje tylko wysyłka przez allegro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Teraz to proponowała bym wziąć się w garść,nastawić pozytywnie i z rana heja do pracusi;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

gdzie robiliście jeszcze chrzciny w Łomży, co było w menu i jaka cena?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

No wlasnie, jak dobrze zauwazyl ALWARO- troche to kosztowalo, wiec niech to ma rece i nogi. Co do kary jaka zaplacili czy beda placic, no to coz... ja uwazam ze jakby tak uczciwie byly wlozone te pieniazki, to i kar by nie bylo.

Ale... moze ktos buduje sobie domek?:)

Zycze dobrej zabawy i milych wrazen na basenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

krycie dachów podczas deszczu albo malowanie sufitów w parku



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Przewalili sobie zycie a teraz jak szczury muszą się chować i uciekać. Co z tych ich "milionów'.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Autor: qawqaz (82.139.163.---)
Data: 14-03-11 23:20

Ja proponuje by każdy z nas mieszkancow miasta, gminy powiatu, wojewodztwa co go ta cala sprawa wkurwia poszedł do pracy do pana lekarza wszedł popatrrzył na niego i powiedział ze przychodzi tylko na skurwiela popatrzyc co na czyjejs biedzie sie dorobił. ******** pan lekarz ma i sie nie dziwmy od poczatku w **** wszystkich zrobił. A pierdolenie o ewangelizacji o działaniu w ruchach chrzescijanskich...hehe jego bogiem są pieniądze jak większości kleru.
Po **** naszemu biskupowi BMW serii 7?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

I znów po raz kolejny sie mylisz! A tu kolejny fragment ze strony policji

Każdy, kto chciałby wstąpić w szeregi tej formacji musi spełnić następujące wymagania:
posiadać polskie obywatelstwo,
posiadać nieposzlakowaną opinię,
być niekaranym,
korzystać z pełni praw publicznych,
posiadać co najmniej średnie wykształcenie (w wyjątkowych sytuacjach Komendant wojewódzki (Stołeczny) Policji może wyrazić zgodę na przyjęcie do służby w oddziałach prewencji Policji kandydata, który nie ma wykształcenia średniego, jeżeli w toku postępowania kwalifikacyjnego stwierdzono, że kandydat wykazuje szczególne predyspozycje do służby w Policji),
posiadać odpowiednią zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować,
osoby podlegające kwalifikacji wojskowej powinny posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej.

Bardzo żadko zdarza sie aby był przyjęty kandydat który nie ukończył szkoły średniej, a jeżeli juz owy kandydat zostanie przyjęty jego kariera kończy się na pracy w oddziałach prewencji policji!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Witam czy zna ktoś może namiary na dobrego majstra do postawienia domu i oczewiście niedrogiego. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Witam
Mam pytanie w związku z dobrym ginekologiem, który jest godny polecenia i mógłby być podczas porodu na miejscu w Łomży. Dzięki z góry :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Najlepiej to zamówić na allegro. Ceny łóżek piętrowych w sklepach to od 800zł w górę u stolarza to nie wiem. A na allegro już za 500, 600 zł można kupić super łóżko piętrowe z dwiema szufladami na dole i z możliwością odłączenia góry od dołu i postawienia oddzielnie. Ostatnio mojemu znajomemu zamawiałem za 550 zł już z przesyłką i jest zachwycony.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

kogo się nie zapytam to wszyscy mówią że najgorzej to trafić do łomżynskiego szpitala. także zastanów się czy dobrze robisz idąc tam na poród.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Jak trener przechodzi do innego klubu i zabiera ze sobą swojego najlepszego piłkarza to jest to jakieś nie moralne???
Ja na jego miejscu bym zatrudnił stu swoich znajomych ale w normalnym kraju rozliczany bym mógł być za to co robię, a nie za to kto u mnie pracuje.



Ale to Polska nie elegancja Franca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

BLM jeszcze nie jest takie złe , ale najgorsi ja ci co mają jeszcze jakąś literke w rejestracji BLM J... ci to dopiero nie umieją jeździć, jestem zawodowym kierowcą i jeżdżę cały dzień po mieście i obserwuje, aż mnie krew zalewa jak oni jeżdżą , dostaną samochodzik od tatusia do szkoły starego kadeta lub astre i szpan, O NAUKACH JAZDY JUZ NIE WSPOMNĘ , POZDRO DLA BL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Przy pikiecie nie krzyczcie do gejów/pedałów "Ch... wam w kuper" bo jeszcze sobie to wezmąna poważnie




buchachacha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Nie wie ktoś kiedy są dni otwarte w liceach w Łomży? (interesuje mnie najbardziej I LO, II LO i V LO) :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Dołączam się do pytania ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

ja tam wole przed kompem spedzac czas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Tak Archiwum X

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Witam mam problem w aucie w postaci wysokich obrotów, a dokładnie jak odpalę auto to obroty wchodzą prawie na 2000 i tak zostaje. To samo się dzieje na benzynie i gazie, jak ktoś miał podobny problem proszę o radę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

mialem taka sama sytuacje ale w renault laguna 2.0 benzyna i to rowniez byl silniczek krokowy wiec stawiam na to. a najprosciej bd jak podlaczysz pod komputer i wtedy bd mial stu procentowa pewnosc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

LECE BO CHCĘ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

10 klikniec i jest :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

dzien dwa miesiec :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Miliony chyba starych złotych hehe. Skąd takie informacje mają jak oni nawet kont bankowych nie mają chyba że książeczki oszczędnościowe z 1984r gdzie liczone były miliony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

wcale nie taki drogi: D za 2miechy pewnie dopiero go ocenie bo teraz to ludu sie zjedzie i beda sie jarac ze przyjechali do lomzy na basen :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

A rowery malujesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Nie chce tu gejów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

kali jeść kali pić;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

wielkie dzięki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Jest Bog jest i Szatan.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Jeśli chcemy aby nasze miasto zakwitło to róbmy coś :p dokładniej zaprośmy CZESŁAWA ! ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Właśnie - róbmy coś. A ten temat to właśnie to "coś". Nasze propozycje to już połowa sukcesu. Druga połowa będzie wtedy, kiedy ktoś "ważny" zerknie na to i zajmie się organizacją :) Jednym słowem - czekamy na Czesława :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

ja tu rzondze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

jak w temacie ...wie ktos gdzie w Lomzy lub okolicy mozna kupic ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Czytam i nie wiem co mam robić. Niejaki jasiu_śmietana napisał że to on jest najważniejszy, no to jak ja mam dalej postępować ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

;-)ale do miłych też nie należy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

A co z kotami ?? Przecież załatwiają się w piaskownicy i potem dzieci się w tym bawią?? hmmm tylko do psów się przypierdolić potrafisz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

http://www.se.pl/andrzej-struj,20954/
Andrzej Struj - pokuj jego duszy [*]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

...,to co tutaj sie pisze to jest jedna wielka niewiadoma,co z tego ze siedzimy i piszemy na forum,tak naprawde trzeba było sie zebrac i isc do tego ala prezydenta i tej ala rady,to sa komedie,w innych miastach juz sa dawno pieniadze i nie jakies zasrane konkursy,tylko zywa gotówka,bo tego jest potzeba młodziezowce,takie konkursy to sa dodatkowa kasa np.,na sprzet a nie potrzeby dzienne,jak woda,opłaty dla trenerów itp?,dupami sie smieja w innych miastach,ze mamy takie władze miasta,którzy kompletnie na niczym sie nie znaja,a wiadomo z czego teraz ratusz słynie,z AFER!,zacznijcie sie ogarniac w tym miescie,bo ja to sciagne tutaj telewizje ale nie nasza łomzynska,tylko conajmniej dla takich afer by sie przydała UWAGA!,niech by zobaczyła cała POLSKA jakie mamy władze i jaka swietna rade mamy,ze w dupie maja młodziez,tylko dla kasy tam sa a nie po to,zeby cos robic w tym kierunku,zeby lepiej sie wypowiadali o ŁOMZY, tym napewno sie zainteresuja,na poczatek My jako rodzice powinnismy sie zebrac i pogadac sobie z tym człowieczkiem Naszym Prezydentem.ŁKS ŁOMZA najlepiej wypromuje miasto a nie jakies AKADEMIE ORLIKA ,co to w ogóle jest i na co miasto wywala kase?,a na poczatek to trzeba tez sie zainteresowac Dyrektorem MOSIR-u,bo przez Niego nie maja dzieci mozliwosci trenowania.KOMEDIA,kto tu rzadzi w tej ŁOMZY!
RADA MIASTA JAKAS,PREZYDENT,DYREKTOR MOSIR-u i to przez nich PIŁKA NOZNA w ŁOMZY nie moze sie rozwijac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Hehe miłe powitanie usmiechem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

ksiązki zamawiać ? to gdzie wy sie uczycie, w podstawówce?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

nie dyskutujcie z idiota duchem bo sprowadzi was do swojego poziomu i pokona....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Buahahaha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

w Śniadowie jest fabryka, u producenta na pewno taniej niz w skladzie budowlanym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Sama posprztątać nie mogę bo mieszkamy za daleko od siebie. Pozatym to ja bym za to placiła nie rodzice więc bez znaczenia jest kto sprząta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

podzielam opinię kolniak87 mozna mieć albo solidnie ,albo tanio,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Demeters - wpisz w google.

.. najlepszy jaki tylko jest.. gra i śpiewa na żywo.. bez żadnych dyskietek i bez karaoke żadnego udawania.. serdecznie polecam..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

to nasz zespol z lomzy maja jakos stronke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

i tak powinno być

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Teraz już wiem dlaczego płace w mieście są niskie: żebyśmy nie zachlali się na śmierć ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Cywilne licencjackie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

kolejnego pozera w tym miescie nie brakuje!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

To są złodzieje. Jeżdżą i polują na ludzi żeby zarobić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Powraca stary problem. Wczoraj wczesnym popołudniem przez jakiś czas: "Sieć niedostępna". Próbowałem z kilku telefonów i kicha!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Toż ona zdechła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Witam Bemedykt piszesz bzdury i jak odpisało kilka osób naucz się wychowywać własne dzieci i wtedy zmienisz zdanie, alkohol jest dla ludzi tylko trzeba wiedzieć jak go używać, najlepiej zakazać wszystkiego. Gwoli ścisłości to właśnie ta SUPER RADA MIASTA Z poplecznikami kościelnymi zagłosowała PRO ALKOHOLOWO przecież poparli zwiększenie o 100% ilości punktów sprzedaży alkoholu, przecież to nie był problem, PROBLEMEM BYŁO PICIE POD KATEDRĄ !!!, które i tak mimo zakazu ma miejsce codziennie a można by rzeczm, nawet w samej Katedrze w trakcie każdej mszy świętej ksiądz publicznbie pije alkohol,
tak przy okzaji czy to jest zgodne z przepisami o zakazie spożywania alkoholu w miejscach publicznych??? chyba jest to niezgodne z Konstytucją a dokładnie równością wobec prawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Trzeba tak to zorganizować, żeby lokal dla siebie na starówce znalazł każdy. I dziecko, które idzie ze znajomymi na pizzę czy lody i stare małżeństwo, które wybiera się na kolację z okazji swojej rocznicy ślubu bądź też spotkać się ze znajomymi. Niekażdy starszy człowiek to moher. Są też tacy, którzy nie chcą zamykać się w domach i o nich też trzeba pamiętać. I niestety problemem są też ci biedni, wiecznie śmierdzący i nietrzeźwi ludzie. Oni mogą pić pod kościołami, ratuszem, ale kulturalni ludzie z paczką znajomych nie mogą wyjść, żeby spędzić miło czas przy piwku. Paradoks.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

pytam jakim prawem w czyim imieniu taki klecha przychodzi na posiedzenie rady i dosłownie w niewybredny sposób teroryzuje radnych przed głosowaniem. Powiem dosadnie won do kościoła tam wasze miejsce juz dosc zła uczyniliście pod płaszczykiem miłości bliżniego czy też miłosierdzia.
Ludzie nie dajcie się zwariować takim dewotom nie wazne czy w sutannie czy bez. Pamiętacie jak szanowny miejscowy purpurat podskakiwał w sprawie procesu jaki szpitalowi wytoczyła i wygrała jedna z matek której odmówiono badan prenatalnych płodu. Jak szastał jezorem rzucając pod adresem tej matki poniżajace stwierdzenia i jak szybko zamknąl buzie gdy zrobiło się głosno jak mu zrobic koło dupy za tego typu komentarze. To jest dowód ,że z nimi nie można iśc na kompromis tylko twardo gonić do kościoła tam gdzie ich miejsce. Łomża to miasto świeckie a nie jeden wielki kosciół tak jakby to sobie widział miejscowy purpurat.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

u szklarza na spokojnej 112 , sam sobie tez robił i uniego jest fajne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

moge ci odkurzyc za 50 zl i przaetrzec ten kusz :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

A u mnie to już nawet 6g śmiga i sekretarka kawę podaje :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

jak widze co się dzieje z ludzmi ktorzy pala juz kilka lat to nie jestem za... hodz sam palilem nie raz... ale widze ze po latach robi sie whiskas zamiast mózgu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Proszę zajrzeć na nowo powstającą stronę - dla zainteresowanych nie tylko reportażem ślubnym polecam się :):

http://jalbum.net/a/942688/

Pozdrawiam
s.gradowski@interia.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Dzięki za normalne odpowiedzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Włoszczyzna najlepsza , ale do zupy. Za te same pieniądze kupujesz sprzęt naprawdę dobrej firmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

na woziwodzkiej ale on ma tyle samochodów dziennie że ciekawe czy cię przyjmie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Trzeba było oddać do sklepu. Przy zakupie nowej mają obowiązek przyjąć. Potem lepsze próbują naprawić i obdarować np. teściową.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Dziś nikt nie skupuje niczego na części, bo spada drastycznie zapotrzebowanie na naprawy starych sprzętów agd i rtv, a z częściami na ogół nie ma żadnego problemu. Magazynowanie części na zapas w sytuacji spadającego zapotrzebowania na naprawy i istnienia tak dużej liczby modeli, marek i typów...nie ma większego sensu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Wyprodukowana i serwisowana w Niemczech

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

bo posiadam tylko do gabinetu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Ja tez mialam polożenie posladkowe i chodzilam do dr ściany. Czekalismy do końca że może malutka sie przekręci ale niestety :) Zostalam odrazu skierowanie do szpitala na cc z uwagi na to że bylo to moje pierwsze dziecko i bylo dosyć duże. A poród przyjmowała młoda lekareczka z pomoca dr Koniecko. Z tego co sie orientuje to jeśli jest to nie pierwszy Twój poród to raczej beda naciskali na poród naturalny.życze powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

z tego co się orintuje w łomży nie ma łks-u dla dziewczyn

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Masz rację szkoda ,że niemcy nie podbili jednak Polski , może byś pracował jako parobek u niemca na roli .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Deutschland GmbH Am Gallborn

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Widać że dalej niż Śniadowo lub Nowogród nie byłe-a-ś



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

No a rano pod kościołem szcze lanie bendzie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Czy po awansie Łks-u Łomża miasto będzie wspierać drużynę?czy stać miasto na ewentualne sukcesy drużyny i awanse do wyższych lig?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

hmm i zdjecie ubran tez mogę prosić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Bywałem tylko, dlatego nie do końca orientuję się w realiach panujących obecnie.
Absolutnie, nie uważam iż bycie przedstawicielem handlowym to szczyt marzeń kogokolwiek, jednak od czegoś trzeba zacząć, a taka praca daje możliwości poznania kontaktów, które później zaowocują nową, lepszą ofertą pracy.. Nie można zacząć od stanowiska dyrektorskiego, trzeba piąć się po drabince, by mieć marzenia, dążenia, a nie spocząć na laurach, ciężka praca zawsze się opłaca.. Ponadto jako przedstawiciel można też zarobić, zapewne znacznie więcej niż będąc na zasiłku i narzekając jak to jest mi źle.. ale nie robię nić by ten stan poprawić...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

jesteś młody ******** od 18 lat 35 lat dla tych powinno się badania robić bo tylko ci młodzi najwięcej robią wypadków.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

To daj jej spokój . Nie bombarduj jej telefonami . Jej też nie jest łatwo, mimo, że to Ty jesteś ten skrzywdzony . Nie ma sensu się dobijać .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Do "mis123"-zycze ci takich samych zarobkow co teraz dostaja tam pracownicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

A zapytajcie sie Pana Edka dlaczego nie ma pozwoleń wendkarskich całorocznych na rzeke?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Jest ciężko ale to przechodzi ja rozstałem się ze swoją połowicą po 16 latach było ciężko ale teraz jest ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

PO 40 jak po 40 ,ale tym przed 30 to bym naprawdę skontrolował zarówno umiejętności jak i znajomość przepisów, o wyobraźni nie wspomnę. Pomijam tu panie po 30, i w ogóle panie, od czasu jak ich liczba za kierownica wzrosła, naprawdę boje się jeździć. oczywiście są wyjątki i kilka takich znam, ale one tylko potwierdzają regułę. Zaś dla tych przed trzydziestka przywrócił bym zarówno zielony listek jak i ograniczenie prędkości .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Sznorek się przeterł?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

To wina Niemców i Ruskich.Wybili inteligencję i trudno o dobry materiał genetyczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Polecam do posłuchania dzieci, które "wiedzą lepiej" (K.Stoparczyk)

http://w349.wrzuta.pl/audio/6TMvXOWIdLT/katarzyna_stoparczyk_-_dzieci_wiedza_lepiej_-_slub_1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Sorry Sobota 14 maja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Witam,

Już jutro tj. 22 maja o godz. 12.00 w Hattrick Pubie odbędzie się kolejny turniej z serii Bilard Sport Amator Challenge ( Mistrzostwa Polski Amatorów ).

Zapraszamy wszystkich na rozgrzewkę już od godz. 11.00 !!!!
Wpisowe 20 zł
Bliższe szczegóły pod numerem 728 868 660



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

A co myślicie o zespole new system??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Nie takie rzeczy widywałem podczas spaceru z dziewczyną w nocy....,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

BOSS gra na wszystkich weselach w mojej rodzinie. polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Jedzie ktoś może do Warszawy w pt? ok 15? 2osoby dorzucą do paliwa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

DZIĘKI BARDZO:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Do wszystkich znawców. Na drodze ze sklepu znajdują się znaki poziome, na tej z osiedla nie. Koniec tematu. Droga osiedlowa jest podporządkowaną.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

wieśniak był, jest i będzie chamem, tak było, jest i będzie :):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

http://25pln.pl/darmowe-doladowanie,ioIarLYzfT.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

na żywo tylko za jaką cenę !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Ja też, ja też, ja też :)

Ok na następne to już koniecznie:)

maruda.... pewnie że tak:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Tylko wiesz - co do jakości dźwięku nośniki analogowe mają nad mp3 taką przewagę, że zbiór muzyki w formie mp3 można łatwo stracić. Np. jak złapie się wirusa w komputerze i trzeba będzie zrobić formata ?
Słyszałem o takich przypadkach.
A na winylach i kasetach co masz to masz i nie stracisz.
Co do trzasków - jeśli o winylową płytę się dba, nie powstaną na niej żadne ryski. Nigdy od samego słuchania. Słucham muzyki z winyli 2--paro-30 letnich i gra bardzo ładnie. Czasem jak na jakąś małą ryskę natrafi, to i tak lekkie trzaski są praktycznie niesłyszalne.
Co do kaset - co prawda potrafią się rozmagnesować po wielu latach leżenia na strychu, ale gdy się ich znowu posłucha, zaczynają znowu ładnie grać.
Grunt to czyszczenie głowicy w magnetofonie.
Ja akurat słucham thrash metalu - muzyki o dosyć brudnym, obskurnym brzmieniu (tak ma być) i lekki szumik taśmy w kasecie czy z pod igły gramofonu nie przeszkadza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

właśnie sprawdziłem ten przetarg, to wychodzi mi że ceny tych działek są wyższe niż ceny rynkowe, kede nie podniecaj sie bo nie ma czym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Kochana gdzie ty przyjechałaś tu pracy nie ma!Wszystko upada!Nie pracuj zwłaszcza u donalda bo to człowiek który tylko obrażać potrafi!!!
TU SIĘ NAPIĘTNUJE UCZCIWYCH LUDZI A BRONI NIEUCZCIWYCH KTÓRZY ŁAMIĄ PRAWO!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Zostawiam to rutynowanym ekspertkom takim jak ty chodząca Kurw*o!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

tak?nie wiedziałam,że tak dużo.myślałam,że dużo ćpunów jest w w-wie itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

chaos1 miałem ten sam dylemat co ty w tamtym roku. Powiem ci tak zakladaj i nie słuchaj pseudo fachowców którzy mówią o psuciu się silników pamiętaj tylko zmianie filtru gazu,świecach itp. jak we wszystkich samochodach regularna wymiana a i oczywiście zakładaj u dobrych gazowników którzy mają doświadczenie i pojęcie a będziesz zadowolony jak ja z jazdy o połowę taniej. A co do straty mocy silnika to napewno jakaś jest ale myślę że nie odczujesz nawet tego bo ja nie. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Na bagna do Shreka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

http://www.youtube.com/watch?v=CTmk_xxdL5A

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

a ja kupuje w tym sklepie i nigdy mi sie nic takiego nie zdarzyło,zamiast pisac idz zloz reklamacje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

fresz1

pisz pisz :):):)
Po to forum jest :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

wszystko ładnie pięknie tylko do tej pory na terenie jednostki został śmietnik, studenci powinni przyjsc i posprzątac, ładna wizytówka miasta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Głosujmy, bo jak wiadomo, od władz Łomży niczego się nie doczekamy, oprócz kolejnych rond :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Łomża 60 głosów i jest pierwsza :)
Miło widzieć, oby tak dalej i są spore szanse ! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

a co za problem wpaść na weekendzik? :)
bilety tanie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Stary kumplu

żebym ja ci sie nie pożegnał przypadkiem !!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

to jak olivka wpadniesz do nas na spotkanie???


myśle że jestś Q :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Zbych też cierpi na bezsennośc ?
czy może dobre dzieci wracają na dzień trzeci ???

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

pawelekznavary chcial na ostro


wyszlo mu na tepo


jak bialobrzes..iemu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

wolny niewolnik
Kalisony są szczere



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

7angelfree i bardzo dobrze miłość to podstawa ;))

freszzzzzzzzzz ;D

kalesoniki lubie riri ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

ojjj koniecznie my tutaj na ciebie będziemy czekać i życzymy wszystkiego dobrego ,jak by jakaś potrzeba w której możemy pomóc to jesteśmy tutaj :)pamiętaj wal do nas jak w dym :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

lub zmienic ubezpieczyciela

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

rewelacyjny nauczyciel historii. zawsze potrafił zaciekawić nauczanym przedmiotem.
tak jak ktoś wspomniał, nauczyciel z powołania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

tak robciu dlatego muszę jeździć na rowerku hehehe:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

arabski 40 jechałem a on kazał 50 i zaznaczył błąd w Dynamice jazdy bo za wolno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

a ktora?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

wiesz to jest inna klasa ma.... ja nie lubie sie uzerac z klientami tej klasy zresztą D ... też ma to samo zdanie dwa dni temu podsunełem mu klienta na dwie m... i to na dodatek mojego kumpla zagwarantowałem za D..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Olivka
To jak nie masz urlopa, to nie masz szans nie nadrobisz tu zaległosci ;))))

fresz1
własnie biore urlop ;)

Dobrej nocki życzę wszystkim ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Ty nie dasz no cos ty!!! musi byc ten pierwszy raz lovelas hehhe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

robciuu no co ty weszlam do ciebie kocurku a ti do mnie nie piszesz :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

megan slodkich ...dobrej nocki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

oo to chujnia jakas bez kitu..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

czesc kalisonki nareszcie jestes



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Mieszkam w Łodzi co daje mi moralne prawo nazywać się majtkiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

tak tak to w koncu ile placa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

robciu

Jedna szklanka dwie słomki ;) hehehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

algeroth sciema co dobregooooooo ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

a to? http://www.zdradzila.pl/?id=rrdqz2 jeszcze bardziej ostre!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Przychodzą dwie blondynki do kantoru.Jedna z nich do faceta:
- Może nam pan rozmienić te 100 rubli na złote?
- Złote? Ale proszę pani to będzie strasznie mało pieniędzy!
- Nie szkodzi. Niech pan rozmieni.
- Ale to będzie mniej pieniędzy niż się pani wydaje! Z jakieś 8 zł.
Nagle druga blondynka wpada w straszny śmiech. Ta pierwsza pyta:
- Z czego się kur*a śmiejesz?
- Bo dałaś d*py za 8 zł!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Nie śpiemy Zbychu :):)
Porachunki z mendą forumową były :):)

Dzięki robciu :)
Za podpórke :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Kalisony jak to za ile ???

Za nie drogo .....!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

do 7angelfree



tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Hej Robciu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Polecam p. Mariusza z Hipokratesa :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Dobranoc niewolniku;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

a mi na przykład najlepiej w takich godzinach sie siedzi na necie i wogule mam spokój cisze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

do pawlabialobrzeskiego wylacz starej telefon




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

kase masz na czas to dobre , a złego nic niema tylko pracowac trzeba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

co chwile wywala stronkę...chyba czas 4lomżo zainwestowaćc w lepsze serwerki?
Bo Banda zamieszania narobiła :-))

A to dla naszych Bandytow r i m na otarcie lez :-)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

dasz mi polatać w tym?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Można to łatwo sprawdzić!:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

I do tego 185 wzrostu! Normalnie kobyła!! Nie urażając przy tym wysokich kobiet.....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

siemanko roberto:):)

Ty lepiej zmień przyjaciela bo ten szarlatan Hary ma na ciebie zły wpływ:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Fanka ,on nas podpuszcza,w Łomży nie ma Marszałkowskiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

a co z tym gluszkowskim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Fresz...ano slyszałam :)
Moje młodzieńcze latka :))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

o, świetna myśl, banda na gościnnych występach zagranico :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

heheheh nio enyi tylko pozazdrościć:(ale cuż i ja się doczekam bandziory wspierają dam radę hehe:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Hm ale na tego 3 maja już skupują?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

http://pokazywarka.pl/bafsy8/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Robcio :)
Aureolki na różkach podpierane są wszak ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

megan

Cześć Megan :):):)


robcio

Kalisony to anioł wcielony ;) hehehehehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

No i poległam biesss na J. Rush ;)) Queen jak zawsze mile widziane...
Dobrej nocki życzę :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Porteczki:)

Tylko małe ale, tu na miejscu należy szczegółów dopilnować odnosnie Ełku :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

megan

Wszystko pod kontrolą ;)
Spoko , będzie Git Majonez ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne



DOBRANOC

http://www.youtube.com/watch?v=egX9N8yOgaU


Megan Robcio nada do Zbycha ;)

SPOKOJNEJ NOCY :) Miłych snów :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

ale zajebist,,,, pogoda...
ale zajefajnie się w taką pogode śmiga po szosie...!!!!!!!!!!
ŚiOK,,,,!!!!!

co już wszyscy spać poszli???

:(((((



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

a dlaczego nie jesteś kompanem??????

sun no co ty tu piszesz mi???:)((



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

sun właśnie to na tym polega jak sie chcę to i pogoda jest nie ważna tylko brak motywacji sugeruję każde wyjście z sytuacji by nie iśc sie męczyć a to nie chcę mi się zimno jest zła pogoda poleżę se w to miejsce heheheheh przechodziłam to ale teraz motywacja pęłną parą zawziełam się i dam radę:)jak i ty będziesz gotowa psychicznie na bieganie w deszcz daj znać:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

przykład o pracy straży miejskiej. Bumy leżące pod filarami na starym rynku, pijani w trup, dzień w dzień a SM( hmm skrót jak sado maso - buchachcha :) ) omija ich szerokim kołem by się im nie narazić a jak już to wzywają patrol sami nie podchodzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

no czasem tak bywa....

kaleson...:))

masz coś ciekawego do świergotania????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

wiec Nelli, daruj sobie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

fresz hehe oki 3mam za słowo Ty moja motywacjo heheheh ;)))

darkwarezy z życia bierze z życia ;) powitać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

troszkę się ruszyło ,ale wciąż mało.Głosujcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

zaraz sprawdze i napisze,,,

tylko chodzi ci o cyfrowo czy analogowo ?????

bo ja mam cyfrowo.......



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

meg....

maluszka swojego jutro odbierasz???


to znaczy co takiego?????

no nic od kilku dni nie rozumiem..:((



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Rano Grechuta ,a teraz Kiljański ;)

http://www.youtube.com/watch?v=XiC7BUcb-kI&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Nie słyszałam tego algiii mmm ;)))
Ciekawe ;))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

wszystko maja tam porzadne


do kosmetyczki nie idz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

megan o własnie pomyslalem o tym miejscu, z tym że jeszcze ten cały park koło Ambroziaka można rozkopać, nowy basen też zaorać ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

oo wielki come back

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

kolego na pewno przytarta juz mialem to samo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

No dobra...projekt mamy, narzędzia też mamy (?), pilnowacza mamy, ekipe kopaczy mamy...to na co my czekamy???

Ps. Hmm...tak sobie myslę czym to jeziorko zasilić jakby susza nastała (ocieplenie klimatu w końcu)....może by tak jaki kanał do narwi kopnąć legionów co?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

a no właśnie..

to boli??? co??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

No właśnie Aga128.. co Ty możesz wiedzieć o tej szkolę ,jeżeli się tam nie uczyłaś? kilka lat temu wpisowe w WSA kosztowało 500zł, już dawno się tam nie kształcę jako Pielęgniarka.. Teraz jak widać się pozmieniało cenowo : -) ,ale to wciąż taka sama szkoła z chorymi wykładowcami ;-) Przez 2 lata w ogóle nawet nie było tego kierunku ,bo za mała liczba studentek ;-) Każdy kto mądry w łomży idzie na PWSIP i to właśnie szkołę Pielęgniarską kończy;-) Pozdrawiam wszystkich ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

ps do lolka CAŁA KISIELNICA ŚMIEJE SIE Z TWOJEJ SIOSTRY ZE TAKA BRZYDKA I KARLICA


pozdrawiam a chłopaki konkretni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

a tak po za tym to co się nowego dzieje??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Hej :)

Zapraszam na KAWAŁEK NIEBA ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

czy jest jakiś czat , na którym można porozmawiać z ludzmi z łomzy, bo na 4lomza.pl chyba nie ma bo nie widze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

roberto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kłusowniku !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bekniesz za ptaszki zobaczysz , widziałem ciebie z procą i zrobiłem fotki :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

ciekawe właśnie, do których firm można by było napisać...:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

A ty co???

Mało wody masz w łomzy???
Wyjrzyj przez okno i sie zadowolisz:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

to panowie dziś lepiej się wykazują jak kobiety wczoraj hehehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

meg:)
My tu prowadzimy z zezowatym badania naukowe przeciez :):)
Nie widzisz że on przewód doktorski otworzył a ja magisterium robię ???:):):)

a badania są tajne żeby ktoś nie splagiatował mnie mojej ciężkiej pracy :):)

a zaliczenie dyplomu i tak będzie przed bandyckim konsylium :):):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

GRANAT :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

602 216 114

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

monikachrzan a co mnie to interesuje mało darmozjadów w Polsce mamy?
Nie interesuje mnie gdzie moje jak moja kasa z podatków jest wydawana wystarczy że ZUS fiskus itp. okrada!
A jeśli Ci się to nie podoba idź pracować na czarno lub zrzeknij się obywatelstwa Polskiego.
Pewnie zaraz napiszesz to niech się oni wynoszą z kraju?
To zrób coś z tym na poważnie bo w tej chwili to nic mądrego nie zrobiliście to dziecięca zabawa .

Oj Monika z kim się zadajesz na co dzień zmień towarzystwo może one Ci pokażę świat w szerszej perspektywie a nie tylko przez pryzmat czeczenów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

do gosia84 rozdwojenie to ma pawel . nara

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

reklama dzwignią handlu...

wszyscy są tacy sami,,,

pozdrawiam..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

zezowate szczęście:)
To się nazywa :
FANATYZM OSZOŁOMSKI :):):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

a ja tam nie żałuje wcale bo też miałem wesoło....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

co zabolało ? haha nikogo nie oszukasz, każdy widzi żeś stara, obwisła baba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

ale jaja mały ja to chyba nie wytrzymam...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

jak maruda to maruda nie ?? :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

To skandal D.... siedzą na tym forum



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Marlen a ty co robisz , udzielasz się w jakieś akcji? Czy tylko krzyczeć potrafisz?

http://blog.pomagaj.info/2007/03/24/adopcja-na-odleglosc-spis-akcji/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Marlen - skoro tacy sami ludzie jak my to może tak samo jak my powinni pracować? Tak samo jak my powstrzymywać swoją chuć i nie mieć tylu dzieci?

Lepiej pomagać zwierzakom, roślinom a nie Murzynom. Człowiek i tak zbyt wiele przyrody zniszczył. Ludzie powinni się mniej rozmnażac i mniej przyrody niszczyć.

Tylko dureń dąży do przeludnienia. Ziemia ma ograniczoną pojemność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Tak tylko człowiek chyba myśli przed zmajstrowaniem se dziecka i powinien wziąć na siebie odpowiedzialność jak spłodził potomstwo , a zwierzęta nie do końca więc skończ pitolić i idź spać , nie jestem rasistą ale jak jest bieda nie ma co zjeść nawet wymyć się ale spłodzić jest kiedy ? ah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

do barbara pamietam cie kretynico do n-tej


kto nie lubi czarnasukaczarna
Autor: Barbara2309 (---.180.73.35.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 26-07-11 18:27

Tylko osoba na poziomie tej idiotki moze ja lubic haha. Skonczcie juz w koncu jej temet. Sami ja prowokujecie do pisania tych bezsensownych gniotów!



TU NIE CHODZI O JAKAS PROWOKACJE
TYLKO O TO ZE ZYCZE TEGO SAMEGO CO KTOS MI ZROBIL I TO TYLE W TEMACIE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

fresz1 chyba muszę się przechrzcić na freszke:) cieszę sie bardzo:)że lepiej;*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Prawda jest taka - niedługo ceny w Łomży zaczną spadać. Koniec ELdorado nastąpił już dużo wcześniej. Teraz jest faza stagnacji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Kurczak

pisz lepiej o brudnych betach , jak lubisz babrać się w gówni.e

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne


Kurczak

może tak byś poparł dziennikarsko akcję " Plac Zabaw NIVEA- głosujmy codziennie !!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Lem miał rację pisząc:
<Żeby nie internet .....to bym nie wiedział , że jest tylu idiotów na świecie>

Już św. Franciszek opiekował się zwierzętami ..... sądzisz , że to głupie?

PRAWDA jest jak ****........każdy ma swoją .
Pozdrawiam wszystkich :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

maruda

Dziaduniowi urlop się skończył i pracuje na najwyższych obrotach w pocie czoła ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

robciu

EGON teraz dziadka i kaleson oskubałeś ;) hahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

antek

Ja widzę ją codziennie :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

darkwarez
To SUPER , trzeba odpocząć i naładować akumulatory :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

na chwile i pawel pisal

on to przezywa wszystko dopiero dotarlo do niego dlaczego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

adminie teraz sama prawda o tobie zboku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

No i ja napisałem ze swojego doświadczenia budowania pierwszego swojego domu od zera do zamknięcia pod klucz...takie są koszty.Jak ktoś nie wierzy niech sam wybuduje i zobaczy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

i co z tego że wszedłem i firewall mi za blokował stronę to coś jest na rzeczy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

a zupe jaks poda ci do ryja?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

kolega myśli o stawie, ale nie polecam tego syfu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

a możecie pisac ceny za lpg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

MAŁY JAK SIĘ UMIESZ OBSŁUŻYĆ TO MAŁY NIE JEST ZŁY.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

navara polecial na wielkie wiesniackie joł hahhaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Co maja drzewa do nieodpowiedzialnosci i przekraczania predkosci przez kierowcow? Drzewa by nie przeszkadzaly nikomu zeby sam nie doprowadzil do wypadku. Czasami noga z gazu i nie bedzie pobocze przeszkadzac.
Szkoda rodziny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

on ma kobieca twarz...bleee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

jak mozna z takim kretynem wogole być on nie mysli o zyciu a zreszta gdyby byl prawdziwym facetem juz dawno nie bylby sam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Ta Dziewczyna wyglądała mi na rozsądną. Żeby się zadawać z takim po...? Może jednak zmądrzeje? Życzę jej tego, bo inaczej będę pisało niej z "małej" litery.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

a zgwałcisz po drodze?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

a kto mi koła od samochodu obszczywał jak przyjeżdzałem do ciebi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

a papa to nie moje nie odpowiem ci bo nie uzywam burdel_owego slownictwa jak ty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

A K_U_R_W_A TO TWOJA MATKA OJCIEC TY I TWOJA SIOSTRA



PAWLE Z NAVARY



ZAKOMPLEKSIONY CWE_LU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

ona wszystkich robciu kocha, tak po 5 min

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

dziad z navary szuka darmochy hahahhahahahahhah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

ty moze opuscisz kraj co?bo nie wiesz wczym rzecz. i nie za uslugi.tylko narkoman kradnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

głupota ludzka nie ma granic tak samo jak i zdrowy rozsądek!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Nie będzie żadnego otwarcia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W tym miejscu będzie Biedronka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Lomża uznała że nie było to wystarczająco godne wydarzenie na tak duże zużycie prądu :):):)

Ja tez tak uważam !!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Nie spada. Wprost przeciwnie 245 miejsce... było niżej... głosujmy!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Pijak i tyle ten z navary

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Adam stylista , ma zakład na Wyszyńskiego. Najbardziej renomowany fachowiec w Łomży.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Masz nadmiar kasy to na automat możesz sobie pozwolić. Jak padnie to nikt uczciwie się naprawą nie zajmie, zedrą kasę, a pochodzi miesiąc, serwis wogóle cię oleje. Bo w Polsce NIKT nie naprawia. Jak mówi że naprawia to nie wierz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

chwila która trwa może być najlepszą z twoich chwil....

:)

co tam ciekawego????

kalesonko:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

W książce podobno jest mowa o "katolickiej etyce życia małżeńskiego" czyli w skrócie o tym czego kościół nie uważa za grzech, a nie o pozycjach i wrażliwych miejscach kobiet. Z wiadomych powodów ksiądz nie będzie nikogo uczył jak dać kobiecie orgazm. Dla katolików książka może być ciekawa, dla nie katolików raczej nie, bo o technikach w niej na pewno nie ma. Nie ma co się niepotrzebnie podniecać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

każdy ma prawo mieć jakieś tam myśli :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

witajcie:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne



Przed chwila zagladalem.Za 40zl razem z przesylka skorzany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne



Raczej nie.Nie slyszalem.Nalesnikarnia tak,ale o pierogarni chyba? nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne


Wydaje się, że mamy tu przykład klasycznej SCHIZOFRENI, rozszczepienia umysłu. Na to wskazują upośledzenie myślenia i problemy z zachowaniem emocji, niespójność wypowiedzi i procesów myślowych, oraz objawy mutyzmu.
Czy nie zastanawia Was dziwaczność skarg i wypowiedzi zgłaszanych przez tą Panią ?
Irracjonalne postępowanie ?
To odrzucona i zraniona kobieta, a jej płytki afekt to reakcja na rozstanie z facetem którym była wcześniej zauroczona. Niemożność realizacji celu wywołała u niej przykre emocje frustracji. Frustracja natomiast podsycana przez ból, gniew i złość, wywołuje irytację i agresję. Stres spowodowany porzuceniem i wyrządzoną jej krzywdą ( jak z tym naprawdę było, to tylko ona wie i nie nam to rozsądzać, trzeba znać argumenty drugiej strony ) zainicjował wystąpienie psychozy . Syndrom osoby pokrzywdzonej spowodował trudności w komunikacji interpersonalnej. W odwecie, wszechobecne pragnienie pogrążenia i zniszczenia Pana z Nissana, przeszkadza jej pragmatycznie myśleć.

Przykre jest niezrozumienie kontekstu w/w historii przez niektóre osoby. Nie dolewajcie oliwy do ognia !

Dziewczynie należy tylko współczuć !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

http://www.youtube.com/watch?v=im8MT5mlfjg legalna wersja żywota (ocenzurowana

http://www.youtube.com/watch?v=o_YKD56HUIY tu druga część

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

ma ktos instalke?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

jest zaladowany, ostatnio wszystkim fotki robil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Antyradar Whistler XTR-145. mam taki. mogę ci sprzedać bo nie używam. pisz na mail

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

a tego to ja nie wiem ..


wpisz w goggle to ci się wyświetli



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

chyba sie tobie nudzi ,nie masz co robic przejdz sie po wino,pozbieraj puszki zmien nick? hehe ... albo sie doksztalc,moze w koncu czas skonczyc te gimnazjum ...idz do sasiada niech ci pomoze ,da usiasc na chwile na kompie zebys mogl(a) odpowiedziec na jego konto... ,albo jedz na stacje zatankowac rower na GAZ!!!...
hehe:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

człowieku, porównuje się auta wg rocznika, to i ja ci mogę napisać: porównaj części z BMW w nowej budzie... . Chcesz o czymś pisać??? Pisz o tym, o czym masz pojęcię. M.dnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

nie obrażajcie kurpi, mam tam rodzinę.

A tego dziadka majty to olejcie. nie może przeżyć że mieszka w jakiejś dziurze zabitej dechami. a poza tym po raz pierwszy dorwał się do kompa i kozaczy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

portasy hejka :)
Jak minął dzionek? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

megan
Jeszcze jutro i znów piątek :):):)
Słuchy chodzą ,że masz ochotę na LEŚNE SMAKI ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

emaa ;D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

W mojej sytuacji inteligo sie nie sprawdzi. mbank to konto firmowe i w przypadku kontroli z USu nie chcialabym sie tlumaczyc z wplat z konta prywatnego.
a prowizje od wyplat z bankomatow to chyba temat na kolejny dlugi post :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

do adelante
uważaj na tych badaniach bo jednak sporo ludzi ich nie przechodzi, powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne



Kaleson idzie spać , jutro będzie nowa bajka ,a dzisiaj do kołyski ;)

http://www.youtube.com/watch?v=cdUi0Y5piAY

Dobranoc :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

a w ogóle co macie do nowogrodu?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Mam akurat na sprzedaż skuter piaggio więcej info pod numerem 604508451

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

ooo a gdzie ta słynna banda??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Sklep pod względem wyposażenia i zwierząt (głównie gryzoni ) jest naprawdę świetny. Co do akwarystyki to nie jest chyba główny cel sklepu . A jaka miła obsługa . Aż chce się iść i kupować ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

biess(pieczny)
SUPER :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

widzialem dzis psa, ktory najwidoczniej uciekl
byl sporym psem, siersc koloru jasnego brazowego- kawa z mlekiem, obroza szeroka, ciemny braz, prawdopodobnie skorzana, na obrozy byla zielona przywieszka, prawdopodobnie od szczepienia,
jesli komus uciekl to byl widziany kolo szosy zambrowskiej i rycerskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

czyżby wszyscy gdzieś wybyli:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Korwin jest najlepszym kandydatem TAKA JEST PRAWDA lecz jest zbyt przemądrzały (tak uważa zbyt dużo Polaków) i dla tego nic z tego.

PO NIGDY WIĘCEJ!
PIS Raczej nie.
Więc kto ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

i po co zaśmiecasz forum...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Stoją gdzie chcą bo z policją dobrze żyją , sam ich przegoń jak taki mądry jesteś i zobaczysz cios pałką w głowe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

maruda
Dziaduniu sercem byłam z Wami w Piszu ;)
Dziewczyna z naprzeciwka przez siedem dni swe serce dzieli na dwa, "Biała Armia "musi czuwać wszędzie i jest NIEPOKONANA :):):)


Dzień dobry mówię całej EKIPIE ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Z tyłu hali targowej obok szewca polecam tego pana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

W KONARZYCACH ;dd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Szpital ma bo od zawsze ktoś jednak coś zostawia-tego co sami maja to mało i niszczy się-więc raczej nie bzdury.Ja wolałam swoje ubranka nie szpitalne.3razy rodziłam i zawsze coś zostawiłam-myślisz że tym handlują?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

najtaniej allegro. pomacaj w sklepie, kup przez internet.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Każdy orze jak może ale co poniektórzy własność społeczeństwa traktują jak swój prywatny folwark;)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Zwierzyńska niech se garaż kupi .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

może 9.09.2011?;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Warta polecenia jest pani mecenas Grażyna Cymek, tel.606 196 242



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

http://www.tajemniczekodyorange.pl/

Na 100% działają bo ja z tej strony sobie doładowuje .Tylko chyba trzeba być w orange pop

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne


inwazja...

kojarzy mi sie to z jechaniem burakow z lomzy bynajmniej nie w calu ogladania meczu tylko jakiejs burdy

takze jak jestes kulturalnym kibicem a nie idiota to pisz po ludzku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

WITAM DZIEN DOBRY

niektorzy maja do pracy na popoludnie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Hejka, a ja jestem w takiej sytuacji, że co dopiero skonczylam studia licencjackie i dopiero bede skladac papiery. Czy jest ktos w podobnej sytuacji kto chce sie ubiegac o przyjecie ale jeszcze nie zlozyl zadnych dokumentow? wymienie sie przydatnymi informacjami. Dokumenty skladam w Krakowie.
GG: 7809966
e-mail: marcys.17@buziaczek.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Dzięki djjona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Chyba z nadgodzinami itp .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

polecam "studio fryzur" na al. Legionów 12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Szukam informacji na temat wypłacalności tego towarzystwa ubezpieczeniowego.
Jak długo czeka się na oględziny rzeczoznawcy?
Jeśli ktoś ma takie informacje proszę o wypowiedz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

wiem co pisze ...miałem z nimi przejscia,fakt wypłacili po 3miesiacach w dwóch transzach...ile nerwów mi odebrali ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

No i nie ma kibli na przystankach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

witam!!!potrzebuje cd-keya do windows 7 ultimate gdyz swoj gdzies zgubilem i nie moge go odzyskac.z gory dziekuje za odpowiedzi:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne




bilongo
NIE WIEM CO JEST WIEKSZYM IDIOTYZMEM.
TO ZE TAK ZROBILES,CZY TO ZE TYM SIE CHWALISZ!

PS.Wlasnie przez takich PALANTOW w Polsce
na drogach jest ,wesole miasteczko'!
GLUPICH TO JEDNAK NIE SIEJA,NIE ORZA,
SAMI SIE RODZA.
TEN MOBILNY KOZACKI PALANTYZM TO
WYSSALES Z MLEKIEM OJCA?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

siwysiwy
Mówisz,że to kobietki piszczą....hmmmm.....a jednak żadna o tym nie wspomniala.może to nie one podniecają się na widok golej faji majtającej się kolo talerza ze schabowym.ale cóż ....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

katarzynka304:

Czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego że Zarząd w takiej sytuacji musi to zgłosić żeby jakakolwiek instytucja się tym zajęła?? Sama Policja tutaj nic nie zdziała, bo nie ma podstaw skoro nikt nic nikomu nie zarzuca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

nieradze marny płatnik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

fiat marea 1999 rok. dzisiaj spróbuje wyczyścić ten silnik krokowy. może coś da

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Jedyne w Łomży forum komunikacji miejskiej .
Po założeniu konta na portalu kmkmlomza.pl może każdy pisać posty.
Zapraszamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Co do makijażu to przereklamowane, w princess jest p. Agnieszka i robi cud makijaż, wie przede wszystkim co i jak robi a nie tylko fiolecik na oczkach, mowcie przede wszystkim co chcecie i jaki makijaż, bo jak powiesz nie wiem to ci nałozy brązik i bezik na powieki i blady podkład i lipa.... a co fryzjera to w salonie u adama jest taka pani chyba ania i ona robi super fryzurki nawet na krótkich włosach to szał a dorota oki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Ja się zgadzam z tym:"Chciało by się powiedzieć: gdzie podziały się te czasy, kiedy mężczyźni mieli honor a kobiety wstyd :)"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Jezeli jest to mieszkanie w bloku to proponuje zawołać hydraulików ze spółdzielni oni mają sprzęt do tego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

moje dziecko chodzi do przedszkola nr.9 jestem zadowolona i synek również także na razie zastrzeżeń brak a jak wasze opinie na temat tego przedszkola?pozdrawiam (mama 4-latka)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Witam chciałbym zarejestrować swoją działalność,ale niemam pojecia od czego mam zacząc.Potrzebuje inf kto mógłby mi podpowiedziec co i jak, od czego mam zacząć. Kiedyś widziałem taką reklame ,że był taki doradca w urzedzie wojewódzkim. I możecie poleciec jakąś konkretną księgową, która doradzi,podpowie no i niezgarnie dużo za prowadzenie działalnosci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

nie polecam zakładu P . Kurak ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Może trzeba by było się dowiedzieć, ale oni tacy przyjemni w tym dziekanacie że....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

W Łomży zawołali 5600 OC i AC zadzwoniłem do Generali to samo zrobili za 1600 zł
Jak chcesz podam Ci namiary



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Może trener jest zbyt pobłażliwy i trzeba takiego co by za mordy wziął?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

bob jakoś nie mogę tam nic znaleźć więc jak możesz to mi odpowiedz na to pytanie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

a jeżeli ja mam LG to nie wiesz może gdzie to jest ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Mam pytanie jeszcze do zalozyciela tematu. Sadzac po Twoim nicku zapewne masz 18 lat, wiec pytam : pewnie wpadles z nia, tak.? Bo teraz zazwyczaj jest tak ze ten co skonczy 18 lat ma juz dwojke dzieci i zone... Co to sie dzieje na tym Swiecie :/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Zespół muzyczny z wolnymi terminami na wesela
Autor: cxz3 (82.139.164.---)
Data: 30-10-10 10:18

Witam. Zespół weselno-bankietowy Quadro posiada wolne terminy na wesela od połowy listopada !!! Bardzo tanio i profesjonalnie.
Więcej informacji nr telefonu 514878288




google nie ma wakacji...;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

weźmiemy wszystkie żony i mężów ....................i piwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Rivers to nie wiem gdzie to jest



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Oooo, prosze link do strony :)
http://www.facebook.com/Pub9ka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne


Certyfikat potwierdzający nabycie umiejętności zgodnych z założonym programem szkolenia. Szkoleniowcem jest lekarz, ratownik medyczny lub pielęgniarka co daje gwarant odpowiedniej jakości kursu.

Zapraszam
http://ratownictwoiszkolenia.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Z tym Opus Dei nie przesadzaj :) czuć od ciebie prowokacją na kilometr. A ja, mam dobrą pamięć. Szkoda, że nie poczekałem jeszcze trochę, ciekawe co w tym byś napisał.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Dziennikarze gazety wyborczej też niedawno zwrócili uwagę na ten problem i zrobili ciekawy eksperyment: próbowali przejść przez przejście dla pieszych bez sygnalizacji, w centrum Warszawy. Wynik? Średnio 12 kierowców przejeżdża zanim znajdzie się jeden, który przepuści pieszego (maksymalnie aż 31)

Nigdy nie widziałem, żeby polska policja zatrzymała kierowcę samochodu, który wymusił pierwszeństwo na pieszym, choć wiele razy widziałem policjantów w sytuacjach, w których nie mogli tego nie zauważyć. Natomiast wielokrotnie widziałem policjantów zajmujących się tymi strasznymi pieszymi, którzy…
http://strefapiesza.blox.pl/tagi_b/218947/chronmy-pieszych.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Tak ona przejeła firmę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

pozostał Ci rower

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Dzienne utrzymanie więźnia w Polsce kosztuje 76 złotych. W tej kwocie mieści się wyżywienie, ubranie wraz z praniem, koszt obsługi oraz energia elektryczna.
Dla porównania stawka żywieniowa w szpitalu wynosi około 8,50zł. Dla dzieci z domów dziecka państwo daje jedynie 7,70zł za śniadanie, obiad oraz kolację. Najniższa emerytura i renta z tytułu całkowitej niezdolności do pracy oraz renta rodzinna wyniesie ponad 675 zł. Jeszcze mniej dostanie rencista z tytułu częściowej niezdolności do pracy - 519 zł.

Za dobre sprawowanie więzień będzie mógł mieć telewizor lub konsolę do gier w swojej celi oraz odwiedziny w pokoju bez nadzoru. Więźniowie mają zapewnione ciepłe cele, mogą korzystać z siłowni, biblioteki i świetlicy.


Na 75 tys. skazanych tylko 16 tys. wykonuje jakąkolwiek pracę zarobkową. Tymczasem dzienne utrzymanie więźnia w Polsce kosztuje około 76 złotych - zaś stawka żywieniowa w szpitalu wynosi od kilku do kilkunastu złotych. Może więcej więźniów powinno pracować na swoje utrzymanie?

Tylko około 20 proc. skazanych w Polsce może pracować zarobkowo podczas odbywania kary. Dla porównania – w Finlandii wskaźnik ten wynosi ponad 60 proc. Praca jest wielkim przywilejem, zarezerwowanym dla nielicznych skazanych. Wielu z nich chciałoby, bodaj częściowo, zarobić i np. wspomóc najbliższych albo odłożyć coś na „wolność”. Nie jest to jednak im dane z powodu braku ofert. W pierwszej kolejności do pracy za murami kierowani są ludzie z trudną sytuacją rodzinną albo z długiem alimentacyjnym. Ale tylko ci, którzy są stabilni psychicznie oraz odbywają karę w systemie, który pozwala im na wychodzenie na zewnątrz. Inni muszą obejść się smakiem, także z powodu wielu przepisów utrudniających zatrudnianie Nawet 14 tysięcy złotych zarabiają pracownicy z dyplomem studiów MBA
Oni zarabiają nawet 20 tysięcy. I to na rękę!
To przez nich nie zarabiamy milionów
więźniów poza zakładem karnym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

a to dla was wszystkich ktorzy sa przeciwko...mam nadzieje ze kazdy zrozumie





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

adamosxx :-))) http://www.youtube.com/watch?v=vkogE84RlzA&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Tatuaż - sztuka czy kryminał

W Polsce tatuaż kojarzony jest z przestępczością, kryminalną przeszłością człowieka, który wytatuował sobie „coś” znajdując się w zakładzie karnym. Po części jest to prawda, ale nie należy mylić tatuażu więziennego – obrazka półnagiej kobiety, wydartego tuszem o charakterystycznej, sinoniebieskiej barwie z tatuażem, który został stworzony przez profesjonalistę. Te natomiast, są pełne kolorów i dokładności.
Tatuaż więzienny rozpozna każdy, naprawdę każdy . Zazwyczaj są to proste, można by rzec prymitywne obrazki przedstawiające kobietę, narzędzia zbrodni, groźnie wyglądające części ludzkiego szkieletu, czyli wszystko to co ma pokazywać „prawdziwą” męskość takiego oto człowieka. Nie mają one większej wartości estetycznej czy symbolicznej(w przeciwieństwie do profesjonalnego tatuażu, ale o tym za chwile), po prostu powinny wyglądać groźne. To raczej rodzaj oznakowania, który ma wskazywać na mroczną i kryminalną przeszłość posiadacza takiego tatuażu. No i oczywiście kolor. Koniecznie czarny lub niebieski, inne odcienie nie wchodzą w grę. Zimne kolory, zimny charakter.
Profesjonalny tatuaż natomiast to całkowicie inna sprawa. Wykonany z niezwykłą precyzją przypomina obraz namalowany na ciele. Zdobienie ciała, bo tak przez wielu ludzi nazywane jest tatuowanie, odbywa się w sterylnych warunkach studia, gdzie nasza skóra trafia pod opiekę profesjonalnego tatuażysty, który doskonale wie jak ozdobić a nie oszpecić ciało. Co i gdzie sobie wytatuujemy zależy już tylko i wyłącznie od naszej woli i wyobraźni. Emblematy kwiatowe, tatuaż japoński, smoki, anioły, demony, twarze bliskich nam osób i wiele innych rzeczy, po prostu wszystko. Lecz najważniejszym aspektem tatuażu jest jego symbolika. Fakt, dla którego sprawiamy sobie taką pamiątkę. Właśnie, to rodzaj pamiątki, która ma za zadania nam o czymś lub o kimś przypominać. Wyrażać pasję, która w nas jest.
Miło różnic w charakterystyce tatuażu, istnieje wspólny problem, który dotyczy wcześniej wspomnianej wojny pokoleń i tolerancji. Jak tatuaż jest postrzegany w społeczeństwie? Musimy sobie zadać pytanie czy tak naprawdę jesteśmy otwartym narodem, który jest tolerancyjny na nowe zjawiska kulturowe i jesteś my w stanie bez problemu przyjąć wszelkie zmiany.
Z perspektywy innych problemów Polska jeszcze musi trochę poczekać, nauczyć się tego czego inne państwa nauczyły się już dawno, czyli wyzbycia się stereotypów i szablonowego myślenia, które bez dwóch zdań niszczy możliwość dalszego rozwoju kulturowego naszego społeczeństwa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

a wracasz może w niedzielę po południu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Lala, To wcale nie jest śmieszne ,takie kleszcze atakują obecnie w lasku jednaczeskim zlatując z drzew :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

około 15 km od łomży w stronę chojn.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

nie tak tak, ja tylko odpowiedziałem na to pytanie;) chętnie posłucham"lamentów" na mnie ze strony przeciwnej:) wiadomo jest troche mądrych dziewczyn ale może 1 na 100 albo i to nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Ja właśnie czekam juz 3 tydzien i zero telefonu ale kazali czekac. Wiec czekam
Napisz moze jak sie dowiesz
Zdawalem w KWP Radom wiec nie wiem czy dzwonic czy czekac bo kazali czekac na telefon do miesiaca...

Idzie zwariować



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

maruda - niniejszym czynię publiczną obietnicę (a więc z mocą prawną) - jeśli rzeczywiście przyłączysz się do akcji dam ci 1000 ... nawet 3000 zł. Wiem, że pieniądze nie są w stanie cię przekonać. Jeśli przygarniesz pasożytniczą rodzinkę to z dobrego serca a nie dla kasy.

Pokaż , że nie rzucasz słów na wiatr. Wiem, że mnie nie lubisz - nie dość że zrobisz dobry uczynek to pozbawisz mnie miesięcznej pensji. Podaj adres a ja ci załatwię rodzinkę. Zróbmy wreszcie coś w realu zamiast gadać na forum. Podejmiesz rzuconą rękawicę? Czy okażesz sie ksenofobem i rasistą i zamkniesz drzwi przed biednymi uchodźcami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Może i nie czytałaś,a ..moze dawno nie chrupałaś ? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Pracowałam w CallCentre i akurat ,,proponowałam" usługi Netii. Jesli chodzi o ofertę dla firm to pomimo tego, że była świetna nikt z mojego zespołu nie sprzedał nawet 1 przez cały miesiąc. Porażka. Jeżeli chodzi o klientów indywidualnych to 1 dnia mozna było sprzedać po kilka umów, świetna oferta, ludzie chętnie przechodzili. Zarobki na umowę zlecenie: 600 zł podstawa + 12zł za umowę (zależy czy sprzedałeś internet czy telefon). Oczywiście liczyły sie umowy, które klient podpisał własnoręcznie i odesłał do firmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

jakia tabletki ostatnio łykał?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

w ogłoszeniach powinno być dużo więcej znaków i zdjęcia. Zmienić admina? a takowy jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Za dużo znam handlarzy z Łomży i wiem jak jest. Też myślałem że samochody są tam za pół darmo. Do momentu jak sam się nie pojechałem sobie kupić i przyjechałem bez samochodu :)
Wiem też ile kosztuje przyprowadzenie samochodu przez Łomżyniaka i Poznaniaka. Łomżyniaka dobrze jak się wyrobi w 1200 zł a Poznaniaka często 200 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

na allegro wszystko dostaniesz :) i do tego jeszcze w super cenie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

david bowie- ziggy stardust

http://www.youtube.com/watch?v=ndZodpknFBc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Strona startowa z takim bykiem ortograficznym. Gratulacje :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

samfart naucz sie czytac ze zrozumieniem, bo kulejesz... Dla autora brawo za postawe, jeszcze inny by to olal i sie nie zainteresowal sprawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

to by mu w gips paluszki wsadzali na co drugiej partyjce ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

po prostu się wypłakać, a potem znaleźć towarzystwo. Jak ma się coś do roboty, albo jest w ludziach nie ma czasu na smutek. wiem po sobie. wlasnie stracilam przyjaciolke ale powoli sobie radze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

e,e, Testosteron, za odkurzacz się złap, tam też można wiele rzeczy udowodnić super samcu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

jeżeli ktos chce dowiedziec sie wiecej prosze o podanie poczty i napisze wiecej i wysle fotki .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Pobawiłeś się i chcesz oddać ... to smutne. Ciekawe co z nim zrobisz jeśli nie znajdziesz chętnego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Czy w Łomży w którymś z salonów fryzjerskich wykonywany jest ten zabieg?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Np. na Hipokratesa. Koszt 100 zł :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

polecam ksero i drukowanie na Kopernika. mają po 15 groszy za stronę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

racja... ja też kupiłam spaniela z pseudo-hodowli w okolicach Małego Płocka. Kobieta bardzo miła, zapewniała że wszystko w porządku. Po kilku miesiącach zaczęły się problemy.. Piesek zaczął "chrapać", ma trudności z oddychaniem, kolejne wizyty u lekarza za każdym razem odkrywają inne choroby, zapalenie mięśnia sercowego, chora wątroba, wirusy, krzywa przegroda nosowa a nawet padaczka.. W życiu nie pomyślałabym, że psy chorują na takie rzeczy, a jednak.. Dlatego też zdecydowanie odradzam. Co ciekawe, nie jestem jedyną osobą, która ma podobny problem. Nie chodzi tu o pieniądze, które zresztą muszę wydawać na lekarstwa do końca życia psa, ale o to, że te zwierzęta strasznie się męczą..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

niee, jest nadal w tym samym miejscu, ale godziny otwarcia to jakaś masakra, otwierają kiedy chcą..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

generalnie brak jest normalnego sklepu dla dzieci u nas i basta !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Adele vs- A-ha - Sun Always Rolling In The Deep TV (mashup, Adele goes to 80's)

http://www.youtube.com/watch?v=VzPm4okt-LI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

jak widac nowa, jeszcze komus kto zwraca na to uwage zarzucaja prostactwo, smiech. Ciekaw jestem, kto w tym momencie jest prostakiem, jak nie wystawiajacy smieci. Przez 10lat w bloku nigdy sie z czyms takim nie spotkalem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Deekline feat. ragga Twins & Darrision - I Dont Smoke



http://www.youtube.com/watch?v=WOEIMsJa5IY&feature=related



Aguilera - Ain't no other man (Deekline Breakbeat Remix)

http://www.youtube.com/watch?v=ZUatXA3uJ20

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

A TY MASZ TAKI IDEALNY POZĄDEK NIE RÓB NIKOMU CO TOBIE NIE MIŁE



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Dj Shadow versus Monkey Mafia - Blood on the Motorway


http://www.youtube.com/watch?v=nPHifrMRHGo&feature=related




Bad Monkey Mafia ft Martyna - Raised By Wolves HD


http://www.youtube.com/watch?v=dJYkYyFe8cM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

MC Skibadee & MC Det - Slowmo (Two Times Freestyle)

http://www.youtube.com/watch?v=R3FtttPyVpI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

ZA KARE ZOSTANIE ZMIENIONY IM ŚRODEK LOKOMOCJI JUŻ PASOŻYTY Z SEJMU TO PRZEGŁOSOWAŁY


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Portoryki i lomzyki to zakala ameryki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

A jakie są kierunki w tej szkole? Ktoś moze wie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Witam
Wiecie moze gdzie moge obejrzec zdjecia z dyskoteki Yama 24.11.2011?
Dzieki i pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gmina Jedwabne

Ja ci z chęcią pomogę w tym kłopocie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org