czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kościelny ciemnogród chce decydować za innych

Rondo nie jest takie tragiczne, bardziej chodzi o kierowców, którzy nie potrafią za bardzo się do niego dostosować. Pewnie dojdzie jeszcze do kilku kolizji zamiast co niektórzy się przyzwyczają do nowego stanu rzeczy. Przecież w innych miastach takie rozwiązania funkcjonują już od lat i kolizyjność wcale nie jest duża.
Dziś widziałem kilka ciekawych sytuacji, na przykład to że kierowcy wjeżdżają na pomarańczowym, na dodatek stają na drodze do pojazdów którym włącza się właśnie zielone, bo już dla nich nie starcza miejsca.
Tak że trzeba będzie się do tego przyzwyczaić a nie narzekać na każdą zmianę. Dla co niektórych niedzielnych kierowców było by najlepiej żeby nic nie zmieniać, nie budować nowych dróg itd. Świat idzie do przodu i to powinno nas cieszyć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościelny ciemnogród chce decydować za innych

No właśnie. To że jest wypadek za wypadkiem, to niekoniecznie musi świadczyć o tym, że to jest złe rozwiązanie. Wystarczy się stosować do sygnalizacji.
Swoją drogą to dziwne, że po zmianie kształtu z koła na czworobok niektórym się wszystko pomieszało.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościelny ciemnogród chce decydować za innych

teraz jest 3:0 :)
http://www.lks.lomza.pl/live/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościelny ciemnogród chce decydować za innych

Dlaczego unia chce pomoc Grecji,i tak jest to niemozliwe zeby ona niesplajtowala.To tylko kwestia czasu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościelny ciemnogród chce decydować za innych

koniec:) mamy 3 pkt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościelny ciemnogród chce decydować za innych

Ciekawe czy np.wroclawianie sikaja po nogach jesli dostanie sie w ,czyms' wroclawianka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościelny ciemnogród chce decydować za innych

opisz ją mniej więcej to może szybciej ktoś ją znajdzie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościelny ciemnogród chce decydować za innych

Na studenckiej 19 podobno cos jest.. Przyjmuja od 10 roku zycia;D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościelny ciemnogród chce decydować za innych

Jedz do sowy do nowogrodu, za grosze będziesz miał oryginał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościelny ciemnogród chce decydować za innych

Mnie jedzenie smakowało. Podoba mi się też pomysł, że płaci się określoną kwotę i w tej cenie można spróbować różnych dań, cieszę się, że wreszcie jest w Łomży takie miejsce. Może lokalizacja Cafe Apollo nie jest najszczęśliwsza, ale co tam. Ja od czasu do czasu na pewno wdepnę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościelny ciemnogród chce decydować za innych



Banda ma się świetnie ,kontynuuje działalność .Nie ma to jak na żywo w realu ;)


Dziękujemy za pozdrowienia :)

—-


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org