sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

ta para jest 2 lata po rozwodzie cywilnym-ona sie z nim rozwiodła/unieważnia ślub kościelny///jak się okazuje poprzez podstęp pana młodego sakrament małżenstwa jest nieważnie zawarty poza tym zataił mnostwo istotnych informacji które spowodowałyby odmowę ślubu, do tego nie dość ze z niego furiat to częściowy impotent.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

To ja już idę żeby się nie spóźnić :):):)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

zadzieram kiece i lece hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

chcialam znac wasze opinie, i jeszcze co moze grozic panu mlodemu za cos takiego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

a jaka to jest konkretnie ulica ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

I dopiero teraz dajesz ogłoszenie????? Po 12stu dniach?
Dwukrotnie powracał na forum temat owczarka biegającego w smyczy w okolicy Rycerskiej,Dwornej. Czy to mógł być Twój? Pies był wyraźnie przestraszony i zagubiony,wielokrotnie przebiegała na wysokości ul.Dwornej Aleję Legionów przed samochodami. Pisałam na forum.Potem już go nie widziałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

Jestem 35 letnia rozowdka z dzieckiem od jakiegos czasu sama, no i juz sie nabylam sama chcialabym zwiazac sie z kims tzn z facetem normalnym a tu zonk. czyzby brak takowych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

To działa w obie strony - normalnych kobiet po 30-stce też nie widać .... wiem to z autopsji po dwóch ostatnich związkach ....:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

nie ma dla mnie opcji politycznych, nie mam zamiaru wybierać lepszego zła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

hmm... z odzysku ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

Czyżby właściciele Restauracja Na Farnej wykupili sobie abonament na reklamę, nie tylko na 4lomza.pl, ale i w radzie miasta?

Co do historycznej odnowy łomżyńskiej starówki to raczej należałoby spytać ów właścicieli, czy oby nie za bardzo unowocześnili wizerunku swojej "zabytkowej kamieniczki" "oklejając ja gresem"?

Konkludując po co właściwie pisać o spotkaniu na którym właściwie nic nie zostało ustalone?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

-=> Andyyyy co to za bajka z tym dzieciakiem pod Zaplątanymi? ;> swoją drogą fajne .jpgi wstawiasz;)

A co do tematu... to nie oszukujmy się ale wygląd też jest ważny (nie chodzi o ładny/brzydki/ ale o ogólne wrażenie). I my dziewczyny i wy faceci zwracacie najpierw na to uwagę, ale jakoś mało kto się do tego przyznaje, czemu?
Tak, tak zaprzeczajcie, że tak nie jest:P

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

skoro już takie spotkanie miało miejsce, to mogli się razem zreflektować, że nie tylko wygląd tego miejsca przyciąga klientów, ale również miejsca parkingowe, których jest zawsze brak i to jest niestety wina częściowo właścicieli i pracowników tamtejszych sklepów, którzy połowę miejsc parkingowych zastawiają swoimi brykami, zamiast dbając o dobro własnych interesów postawić samochód gdzieś poza centrum i dać szanse klientom i ich pieniądzom...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

hubabuba zgadzam sie z Toba w 100 procentach. Przed chwila wyszedlem pod klatke postac, lecz musialem sie cofnac do domu tak smierdzi. Mi sie w glowie czesto kreci na dworzu od tego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

smród-smrodem,może przyjadą,zbadają i stwierdzą iż nie jest to szkodliwe,a uciążliwość występuje okresowo(kampania) i nic nie zrobią.:-(
znikome szanse na ....hmmm.....cokolwiek?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

robaczysko
niewolnikiem to jestem ja,choć wolnym:-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?



Tak,tak Riposta!
To nie ty ze podczas piardniesz ze szczescia
i juSZ myslisz ze to piardniecie to byl orgazm?!
hahaha

PS.A schodzi ci juSZ skorka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

Panowie wszystko macie jesteście wspaniali dużo macie do zaoferowania kobiecie a tu wam nawet brak odwagi kliknąć zaproponować Joli o maila czy o inną formę nawiązania znajomości?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

--> Riposta

Cyfrowy Polsat w technologii LTE ? Na kominie wisi nadajnik Mobylandu czyli spółki solorza, tak jak aero2, sferia ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

i bedzie bunga bunga ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

Decanter niech będzie po twojemu;) nie będziemy się licytować kto ma racje;)
Ale chyba racja jest po mojej stronie;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

70 zł za 30kg CO2? Słabo się orientuję, ale taka cena jest chyba możliwa jednie przy butli branej w dzierżawę. Mam własną butlę, bodajże z JP-Gaz, jak dobrze pamietam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

Też mi się wydawało, że to jednak budynek mieszkalny. Garaże podziemne, balkony itp. Jak tak, to trzeba przyznać, że będzie to chyba najładniejszy budynek wielorodzinny w Łomży. Ceny pewnie też ładne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

Decander i Andy oboje macie racje.
Zainspirowal mnie podobny temat tylko zwrocony w 2 strone ze brak dziewczym, ale (i tu bede bardzo szczera )gdzies tam z tylu glowy pojawil sie pomysl a moze kliknie do mnie jakis wyjatkowy facet taki ktorego opisal Decander.
A mam wymagania nie ukrywam.
Ale czemu mam nie miec, jesli sama jestem wyksztacona, zaradna, inteligentna, niezalezna, z pasja, twardo stapajaca po ziemi i o ogromnym sercu, malo tego drzemia we mnie niesamowite poklady dawania 2 osobie.
dosc wywnertzniania w koncu to forum do dyskutowania
i moze chchialabym zeby znlazl sie wyjatkowy facet i moze chchialabym zeby poprosil mnie o kontakt , ale narazie brak mi na to odwagi
pozdraiwm
a wogole to dzieki za dyskusje w temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

witam

Proponuje projekt jesienej pocztowki z pozdrowieniami z lomzy. Turystow nie ma za wielu, ale na pewno co ktorys przy glebszym wdechu zdazy wyslac z marmurowej poczty polskiej.

link trzeba skopiowac i wkleic w przegladarke

http://i.imgur.com/ddye4l.jpg

pozdra



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

specjalnie dla Ciebie Jolu123123

http://www.youtube.com/watch?v=qmjFTg3GWVs&feature=related

i tak z przymrużeniem oka ;')

http://www.youtube.com/watch?v=2qBR-4grKag&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

sprawdź pomiędzy ul. Przykoszarową i Niemcewicza. Widziałam jakiegoś czarnego psa, nie zauważyłam czy miał jasne łapy, bo stał trochę schowany. Uszy miał podobnej długości jak spaniel i wydawało mi się, że ma jakąś obrożę ale mogę się mylić. Wyglądał na przestraszonego, niestety nie mogłam go zabrać ze względu na swojego psa :( Widziałam go jakieś 15 min temu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

ok 120 metrowe apartamenty (6), cena z tego co słyszałem 6000/m2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

Zryyyte !
Lepsze widziałem -.-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

dzieki tilmik jeden i 2 boski dzikie i wszystkim zycze milego wieczoru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

o to zdasz:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

na rondzie koło STOKROTKI pomalowali pasy, tam teraz będę L oblewać





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

no to księża pozbierają kasę w niedzielę, kupią i będą mieć robotę za płotem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

a tak sie rozwodzicie na temat z którego najlepiej mówić w formie kawałów. szybko, zgodne z owym tematem i jeszcze się pośmieje człowiek ;D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

popieram , śmierdzi jak jasna cholera , matoły z PEPEES-u niech sie wezma za to bo żyć sie nie da wieczorem





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Celiakia

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

Po pierwsze idz do DOBREGO lekarza, który z byle powodu nie zaleca radykalnych środków. Polecam Dr Wysocką - przyjmuje na Makowej.
Po drugie zweryfikuj ten Nutramigen. ( od kiedy go pije i od kiedy są te biegunki, co dziecko jadło wcześniej i jak reagowało) Jak dziecko nie ma alergii to po co dawać takie mleko? Nie rozumiem. Jak ma refluks to wystarczy tylko zagęszczać, np mleko AR ( z kleikiem ryżowym), lub Nutritionem. Ale to już najlepiej z lekarzem skonsultować sposób postępowania
A po trzecie, to TYLKO zdrowy rozsądek.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

też polecam allegro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

nr na komórke do dr Antosiuka 601807100

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

Półroczne dziecko i Nutramigen? ...czyżbyś nie miała piersi? ... a może obawiasz się, że Ci obwisną???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Biedroń mesjaszem polskiej lewicy?

biess... Sam jestem facetem, wiec ciezko zebym to sprowadzal tylko do facetow, z reszta widac co sie dzieje wokolo, ale temat jest o facetach wiec o tej stronie tylko pisze :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org