czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przed II wojną światową jedna trzecia ludności Warszawy była pochodzenia żydowskiego, ILU było Żydów w II RP ?

Spiero o czym Ty mowisz? Chyba, ze pomyliles go z tym elektrykiem. Na sosnowej sa dwa zaklady mechaniczne i jeden elektryczny. Auto-klinika Sosnowa 1. L. Jaskiewicz Sosnowa 3 i ten elektryk, niestety nie znam konkretniejszych danych. Auto-klinika to raczej swapy, modyfikacje itp, a na sosnowej 3 masz mechanika, diagnostyke komp, geometrie i to co z mechanika zwiazane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przed II wojną światową jedna trzecia ludności Warszawy była pochodzenia żydowskiego, ILU było Żydów w II RP ?

Napisz do kontakt tvn a napewno sę zajmą problemem śmierdzącej łomzy;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przed II wojną światową jedna trzecia ludności Warszawy była pochodzenia żydowskiego, ILU było Żydów w II RP ?

Riposta - bo Żydzi wiedzą, że mają wychowywać swoją młodzież nie w duchu multikulti, tolerancji i rozpasania. Oni wiedzą, że młodzież należy wychowywać nie tyle w patriotyzmie co w narodowym szowinizmie - Żydzie mają być pewni, że są najlepsi, są zjednoczeni a wszyscy inni to wrogowie.

A u nas? U nas uczy się,że Murzynek Bambo to fajny gość, że Muzułmanin to też fajny kolega, do którego powinniśmy się dostosować, że pedalska rodzina to coś normalnego, a wszelkie przejawy patriotyzmu (chociażby wywieszenie polskiej flagi na 11 listopada ) to faszyzm, rasizm, i ksenofobia.

Dlatego Polacy są sobie wrogami. Dlatego Polacy nie trzymają się razem za granicą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przed II wojną światową jedna trzecia ludności Warszawy była pochodzenia żydowskiego, ILU było Żydów w II RP ?

Jakby porównać zarobki z innych miast do naszego to się okaże, że jak zwykle płacimy najwięcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przed II wojną światową jedna trzecia ludności Warszawy była pochodzenia żydowskiego, ILU było Żydów w II RP ?

Zarobki to indywidualna sprawa.

Ja nie rozumiem takiego narzekania! Jeżeli ktoś za mało zarabia i za dużo płaci za przedszkole to najbardziej mu się opłaca zrezygnować z pracy i siedzieć z dzieckiem. Maluch na tym skorzysta, bo będzie miał mamę/tatę przy sobie a i rodzic nie będzie się męczył 8 godzin w pracy za małe pieniądze. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przed II wojną światową jedna trzecia ludności Warszawy była pochodzenia żydowskiego, ILU było Żydów w II RP ?

Śmierdzi okropnie. Nie można otworzyć okna w domu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przed II wojną światową jedna trzecia ludności Warszawy była pochodzenia żydowskiego, ILU było Żydów w II RP ?

Rozumiem, że ty zapewniasz opłaty i wyżywienie dla tej rodziny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przed II wojną światową jedna trzecia ludności Warszawy była pochodzenia żydowskiego, ILU było Żydów w II RP ?

Oczywiście, że coś powinno się z tym zrobić. Mamy XXI wiek, ludzie w kosmos latają, a ze smrodem zakładowym nie mogą sobie poradzić. A może nikt po prostu nie chce zająć się tym problemem z obecnych i minionych władz. NIkt nie mówi o zamykaniu zakładu, ale że sanepid nie interweniuje to mnie dziwi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przed II wojną światową jedna trzecia ludności Warszawy była pochodzenia żydowskiego, ILU było Żydów w II RP ?



Celuloza w Ostrolece juz dawno uporala sie z tym
problemem.Firma ktora ja przejela pozakladala gdzie
trzeba odpowiednie filtry i ludzie tam mieszkajacy
powoli zaczynaja zapominac o problemie smrodu.

U nas troche to jeszcze potrwa bo prezes P..........
mieszka daleko od zakladu i jemu nie capi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przed II wojną światową jedna trzecia ludności Warszawy była pochodzenia żydowskiego, ILU było Żydów w II RP ?

też na początku spanikowałam ,ale ostatecznie okazało się że zapłacę mniej niż rok temu ,no pierwszy miesiąc masakra książki ,ubezpieczenie ,komitet ,wyprawka itd 750 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przed II wojną światową jedna trzecia ludności Warszawy była pochodzenia żydowskiego, ILU było Żydów w II RP ?

moim zdaniem nie mamy na co narzekać bo na prawdę za 4 zł dziecku nie zapewnimy 3 posiłków a po za tym dziecko ma profesjonalną opiekę ja jestem bardzo zadowolona moje dziecko dużo się uczy jest w towarzystwie dzieci za takie pieniądze nie zatrudnimy nawet opiekunki która z pewnością nie nauczyła by dziecko tyle ile nauczy się w przedszkolu a jeśli kogoś nie stać to są urzędy które pomagają zapłacić przedszkole by rodzice mogli pracować także nie narzekajmy tylko się cieszmy bo w innych miastach mają gorzej .





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przed II wojną światową jedna trzecia ludności Warszawy była pochodzenia żydowskiego, ILU było Żydów w II RP ?

SZYBCIEJ WŁAŚCICIEL SIĘ ZNAJDZIE JAK TEN PORTFEL NA POLICJE ZANIESIESZ BĄDZ PÓJDZIESZ DO NIEGO DO DOMU I OSOBIŚCIE ODDASZ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przed II wojną światową jedna trzecia ludności Warszawy była pochodzenia żydowskiego, ILU było Żydów w II RP ?

bardzo mozliwe.. ale w łomży to tylko na takich trafiam... z samochodami tatusia i dziewczynami na pokaz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przed II wojną światową jedna trzecia ludności Warszawy była pochodzenia żydowskiego, ILU było Żydów w II RP ?

nie wszystkie zaklady pracy smierdza a jak ktos lubi smrod to niech sobie tygodniowe skarpetki zainstaluje przy poduszce :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przed II wojną światową jedna trzecia ludności Warszawy była pochodzenia żydowskiego, ILU było Żydów w II RP ?

Jak przestaniecie palic w piecach zużytymi prezerwatywami to i przestanie wam śmierdzieć :):):):)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przed II wojną światową jedna trzecia ludności Warszawy była pochodzenia żydowskiego, ILU było Żydów w II RP ?

ja ze swojej strony mogę polecić mechanika na rogu Pl. Niepodległości (stary dworzec) - obok pizzerii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przed II wojną światową jedna trzecia ludności Warszawy była pochodzenia żydowskiego, ILU było Żydów w II RP ?

Nie wiem ile małpa@ czy małpka@ ma lat, nie wiem w jakim wieku są jej rówieśnicy czy znajomi. Podałem tylko taki przykład, który nie musi być akurat w tym przypadku właściwy.
Z drugiej strony po części rozumiem dziewczyny. Wiadomo w wielu przypadkach kierują się wygodą, kiedy wybierają faceta z dobrym samochodem itd. Zawsze lepiej to wygląda przed koleżankami jeżeli się jeździ BMW czy Meśkiem za kilkadziesiąt czy kilkaset tysięcy, niż jakimś starym małym samochodzikiem za kilka tysięcy :) Wiadomo też że większość dziewczyn chciała by trafić na bogatego żeby nie musiał się przez pół życia dorabiać. Zawsze lepiej przyjść na gotowe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org