sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Róbta co chceta.

Pod komputer to się podłącza monitor albo drukarkę, a nie samochód, fachowcy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Róbta co chceta.

Wczoraj koło 21 to istne tłumy koło "9" były.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Róbta co chceta.

a co z tymi świetlicami dziennej opieki dla dzieci, bo nie bardzo rozyumiem. To coś takiego jak przedszkole, tak. Uczyłyby się tam dzieci tego samego co w przedszkolu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Róbta co chceta.

To nie śmierdzi z browaru, a Pepees jeszcze nie zaczął kampanii ziemniaczanej,

Ciekawe, co za śmierdziel tak truje ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Róbta co chceta.

Słyszałam, że paznokcie mają być i tym razem, aczkolwiek nie jestem na 100% pewna. Jeszcze lepiej, jeśli będzie też coś innego. :) Wiesz może coś dokładniej na ten temat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Róbta co chceta.

jeszcze się nie otrząsnełam po obejrzeniu ; p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Róbta co chceta.

ostatnio to malecki go poczestowal wslizgiem na treningu, po czym pauzowal pare miesiecy. Jednym slowem malecki pozbyl sie konkurencji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Róbta co chceta.

powoli zworza zuemnuaki do pepees ale to chyba nie to... capi gownem szambem itp!!! zjesc jak czlowiek nie mozna.... uspokojcie sie z tym"""

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Róbta co chceta.

Hadziej tak wybyłem z kraju 3 miechy temu i mam się dobrze.
Żadnych zasiłków itp. Choć wielu Anglików w rozmowie potwierdza ,że za to wyłącznie nie lubią polaków.
Co nie zmienia faktu ,że Polacy to robią celowo.Pozwala na to im państwo (benefity itp.).
Hadziej jakbyś tu bywał wcześniej to zauważyłbyś moje wcześniejsze dyskusje z Protagorasem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Róbta co chceta.

kittka701 za lookaj tu na chwileczkę jutro proszę:)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Róbta co chceta.

Zasadniczo cieszy się dobrą opinią, toteż zabiegam usilnie o to, aby się z nim jak najszybciej skontaktować i proszę tym samym Was o pomoc...- o ewentualne aktualne dokładne namiary na wizytę prywatną :)
Serdeczna kol. Ziutkowska :)) czy to jest najaktualniejszy adres pod którym można go zastać, bo spotkałem się z owym okruszkiem, który figurował na forach jako nieaktualne miejsce przyjmowania... ? Pozdrawiam :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Róbta co chceta.

z przepisów Kodeksu Cywilnego cyt."właściciel nieruchomości powinien przy wykonywaniu swojego prawa powstrzymać się od działań, które by zakłócały korzystanie z nieruchomości sąsiednich ponad przeciętną miarę, wynikającą ze społeczno-gospodarczego przeznaczenia nieruchomości i stosunków miejscowych”



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Róbta co chceta.

Chciałabym sie dowiedzieć ile było tych kluczy. Ja poszukuję jednego klucza z 2 bryloczkami Z góry dziękuje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Róbta co chceta.

witam

Imienne tabliczki podświetlane lud utworzone z diod LED można zmówić u nas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org