czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Niekonsekwancja trolli 4lomza

Autor: Kama30 (---.elomza.pl)
Data: 13-09-11 16:28

( mieszkanie zostało kupione w trakcie trwania małżeństwa i jest męża )





jeżeli nie mieliście przy zakupie rozdzielności majątkowej, to wbrew pozorom mieszkanie jest tak samo Twoje, jak i jego.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niekonsekwancja trolli 4lomza

Autor: tylkol (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 13-09-11 18:40

Juz myslalem ze powrot do ŁKS heh




musiałby co najmniej stracić nogę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niekonsekwancja trolli 4lomza

ja mam na myśli profesjonalną firme która weszła na rynek łomżyński z ofertą intenetu gdzieś w granicach od 50 do 100 mega bezprzewodowo . Z tego co wiem anteny zamontowała na kominie ciepłowni . Szukam na tą firmę namiarów.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niekonsekwancja trolli 4lomza

http://www.youtube.com/watch?v=I1IJzJH9aYk

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niekonsekwancja trolli 4lomza



Najlepiej spytac prawnika.Ale to kosztuje.
Moge ci jedynie poradzic.Nie ma linka ani
namiarow,ale wpisz w Google-porady prawne.
Tam jest firma ktorej opisujac swoj przypadek
odesle ci bezplatnie porade prawna.
Tak dostaniesz odpowiedz od prawnika.
Jakas kancelaria prawna z Wawy udziela
porad w ten sposob.
Trzymaj sie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niekonsekwancja trolli 4lomza

problem narodowości czeczeńskiej w polsce to wina polityków. Żaden z uchodźców czeczeńskich emigrując ze swego kraju jako kraj docelowy nie wybiera Polski. Nasz kraj jest dla nich tylko etapem na drodze do innych państw europy gdzie często już są ich rodziny czy inni bliscy. To politycy stworzyli paradoksalną i patologiczną sytuację wprowadzając unijne przepisy odnośnie postepowania z emigrantami. Otóż emigrant nie posiadający prawa pobytu zatrzymany na terenie uni jest zawsze deportowany do kraju uni europejskiej na teren którego przybył jako pierwszy ze swojego kraju . W tym przypadku Polska to pierwszy kraj unijny na ich drodze do którego przybywają. Co ważne to ten pierwszy kraj rozpatruje ich wnioski i decyzuje co z nimi dalej. Zwykle trwa to prawie wieczność. Ten pierwszy kraj nie przyznaje im jednak prawa wjazdu do innego kraju uni europejskiej tylko do pobytu na swoim terytorium lub ich deportuje. W tej sytuacji koło się zamyka i czeczen który wybierze drogę do wolności przez Polskę wpada w pułapkę z której nie ma wyjścia poza powrotem do swojego kraju albo na stałe osiedlenie się w Polsce co wcale im nie pasuje. Z tego to właśnie powodu rodzi się w nich taki bunt , niezadowolenie bo przyznana pomoc socjalna kończy się po roku a oni nie mają zamiaru integrowac się z ludnościa naszgo kraju co wcale się im nie dziwie bo większośc z nich swe marzenia i przyszłośc wiąrze z państwa europy zachodniej. Do którem wstęp zmyślnymi przepisami polityków zostaje raz na zawsze zamknięty.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niekonsekwancja trolli 4lomza

mi sie wydaje ze skoro sie pytasz o takie rzeczy na forum tym bardziej takim to z Toba jest cos faktycznie nie tak. Nie dziwie sie męzowi.
Jednoczesnie wspolczuje i proponuje się ogarnąć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niekonsekwancja trolli 4lomza

zależy o kogo chodzi ja mam numer do pana Wojtka z Kraski



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niekonsekwancja trolli 4lomza

chyba najwyzszy czas aby tym fetorem zajela sie prokuratura!!!!!!!!! bo wytruja nas!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niekonsekwancja trolli 4lomza

opini na temat tego narodu moim zdaniem nie można przenosić na cała nację żydowską. Uważam ,że przeciętny żyd w Izraelu o wileu sprawach nie wie a jezeli juz wie to ich nie akceptuje. Obywatele Izraela są juz od małego wychowywani w poczuciu zagrożenia i obawy przed innymi. Popatrzcie na wycieczki młodzieży izraelskiej do miejsc pamięci ich przodków . Tam młodzież jest izolowana od rówiesników przez obstawe Mosadu . Młodziez jest dokładnie indoktrynizowania.

Tylko pewna zorganizowana i wpływowa część nacji żydowskiej postępuje w sposób nie do zaakceptowania przez inne narody , większośc obywateli Izraela z tą grupa i ich postępowaniem się nie identyfikuje.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niekonsekwancja trolli 4lomza

tu macie filmik obrazujacy mentalnosc uciemiezonych zydow

http://www.youtube.com/watch?v=XXs4oVrzDbM



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niekonsekwancja trolli 4lomza

Mechanik od czego?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niekonsekwancja trolli 4lomza

Ja też polecam pana Reczka. Al. Legionów nad ORANGE. tel 862163471
Konkretny, szybki i rozsądna cena.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niekonsekwancja trolli 4lomza

debi40

nie oczerniam schroniska, nie wiem jak jest teraz. natomiast artykul sie odnosil do lat wczesniejszych. nie mam na celu szkalowania lomzynskiego schroniska.

nie orientuje sie kto wczesniej byl jego wlascicielem/zarzadca a kto jest nim teraz. Jedno jest napewno wiadome, ze informacje zawarte w artykule nie sa wyssane z palca, i nie lezy to w niczyim interesie aby 'obsmarowywac' lomzynskie schronisko. wiec nie wymadrzaj sie i nie obrazaj wszystkich, bo w mojej wypowiedzi nie bylo nic na temat terazniejszej sytuacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niekonsekwancja trolli 4lomza

o kurde, vilenevue, a cos Ty za artykuły wyskrobał?????? wracam z pracy, z kanapką w ręku siadam do kompa i szok, mało się nie zadławiłam, 94 % psów schronisko w Łomży usypia ????? na łeb Ci padło chłopie ? za to oczernianie to te psy co są w schronisku powinny jaja ci wygryść

moja Kropeczka jest ze schroniska, kochana sunia

zajrzyj do schroniska to głupot nie będziesz wypisywał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niekonsekwancja trolli 4lomza

cos pozno z pracy...

nie oczerniam tylko takie dane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ze 94%, byly umieszczone w artykule, natomiast teraz ich tam nie ma. Zniknely, autorka pewnie naprawila szybko swoj blad zamieszczajac nazwy kilku miast.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niekonsekwancja trolli 4lomza

to trwa juz ok 2 tygodni, a nie widzialem na zawadach aby ktos tak duzo tej gnojowicy rozwozil, wiec pozostaje pepees. Moim zdaniem PEPEES rozpoczal juz "kampanie" ziemiaczana bo z tego co wiem to od poczatku wrzesnia zaczynaja sie wykopki co daje nam dwa tygodnie =14 wrzesien +- dwa tygodnie. Dziekuje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niekonsekwancja trolli 4lomza

Chłopcy/mężczyźni szukają normalnych dziewczyn/kobiet.
Dziewczyny/kobiety szukają normalnych chłopców/mężczyzn.
A co to wg Was znaczy tak właściwie "normalny" ?

-=> DFX: z postem o szukaniu księcia/księżniczki z bajki się zgadzam. Jest tak i nie ma co się oszukiwać + jak ktoś kiedyś powiedział: Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.

-=> mloda24: piszesz, że teraz w tym świecie liczy się wykształcenie a sama robisz takie błędy ort., że aż ciężko się czyta :P





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niekonsekwancja trolli 4lomza

Coccinelle tak mi się pacnęło z tą "poprzeczką " nie chodziło mi o wygląd bo nie jest najwalniejszy , każdy ma swoje kryteria ja tylko jedne najważniejsze strasznie mi się podoba głos Adele i moja wybranka musi mięć taki samiutki głos;)

"Men have many chances if they want, so try" z tym to się nie zgodzę ciut w tym tylko prawdy jest .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niekonsekwancja trolli 4lomza

jak narazie sie nie zawiodlem i polecam dalej ul. Sosnowa 3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niekonsekwancja trolli 4lomza

ktorym nas truja od dwoch tygodni??!!!!!!!!!!!!!! DOSC TEGO!!Rozumiem ,ze moze byc awaria ALE NIE PRZEZ DWA TYGODNIE!!!!!!!!!! URZAD MIEJSKI UMYWA RECE i slucha tego to co mowia w PPsie GOLYM OKIEM WIDAC ,ZE ZYSK DLA SPOLKI WAZNIEJSZY (kosztem ludzi osob chorych ,malych dzieci) komu przeszkadza , prosze o wpisy ale powazne a nie durni!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niekonsekwancja trolli 4lomza

jezeli nie masz gazu to kompresor się nie włączy, takie zabezpieczenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org