piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy radny miasta Lomzy bierze diete i otrzymuje wynagrodzenie za prace.

Widzę, że i w Łomży antysemityzm kwitnie ...
Przykre i wstydliwe ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy radny miasta Lomzy bierze diete i otrzymuje wynagrodzenie za prace.

i znowu karmicie trolla;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy radny miasta Lomzy bierze diete i otrzymuje wynagrodzenie za prace.

Separacja i rozwód to koszt ok 600 zł. Ja proponuję od razu rozwód, jeśli z człowiekiem już się nie masz zamiaru zejść. Separacja w tym i innym przypadku jest zbędna. Od razu na sprawie orzekaj o winie męża, ponieważ wtedy będziesz miała prawo do alimentów na siebie, jeśli Twój status majątkowy pogorszy się....(do 5 lat po rozwodzie) I od razu załatw sprawę zasądzenia alimentów na dzieci oraz ewentualnych widzeń. Wiem z doświadczenia, że większość byłych nie płaci (niech nie obrażą się Ci co płacą...)..... zresztą ciężka sprawa. Moje współczucia. Straszny stres i pranie brudów.... Koszmar.....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy radny miasta Lomzy bierze diete i otrzymuje wynagrodzenie za prace.

niestety to ziemniaki a raczej pozostałosci z tamtego sezonu. w ziemniakach (pod łupiną która jest odpadem)jest dużo białka i one rozkładając sie tak właśnie "pachnie". jak nowy surowiec przeczyści instalacje to przestanie. no i cały czas wiaterek mamy od PEPEES-u. mus przywyknąć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy radny miasta Lomzy bierze diete i otrzymuje wynagrodzenie za prace.

Witam!

Czy ktoś się może wybiera do Kielc na wystawę modeli "Czar starych aut"?

Pozdrawiam :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy radny miasta Lomzy bierze diete i otrzymuje wynagrodzenie za prace.

nie prawie 60 % ale ponad!!!!!!!!!!!!!i SPOLECZENSTWO tzn. zwykli zjadacze chleba albo "niewolnicy" JEST ODDAWANE W MAJESTACIE PRAWA:))) DLA KOGO???? DOSPIEWAJCIE SOBIE SAMI!!!!!!!!!!!!!! bo w choilere zamkna mnie :))))))))))))))) za obraze "cesarzy" ,"krolow zycia" :)))))))))))))))))

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org