piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wielkie rozdawanie

i jesli tam sie szkoliła to powinna wiedziec o co chodzi ja chce tylko odzyskać to co zostało odemnie wymuszone prze tych ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielkie rozdawanie

Witam od jakiegoś czasu mam problem z obrotami(wysokie) zmieniłem już silniczek krokowy na nowy ale dalej jest to samo. Proszę o rady co może być przyczyna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielkie rozdawanie

Przykra sprawa jak ma honor i poczucie wstydu to sam powinien opuścić mieszkanie jak niema założonej "niebieskiej karty" to go silą nie wyrzucisz, bo jest w mieszkaniu zameldowany takie mamy prawo.

Masz tu linka poczytaj sobie.


http://www.google.pl/#sclient=psy-ab&hl=pl&source=hp&q=wniosek+o+separacj%C4%99+ma%C5%82%C5%BCe%C5%84sk%C4%85&pbx=1&oq=wniosek+o+se&aq=2&aqi=g4&aql=&gs_sm=c&gs_upl=0l0l3l2030l0l0l0l0l0l0l0l0ll0l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=be957b557dca1c6&biw=1152&bih=710

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielkie rozdawanie

Imponująco! Łomżanie górą!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielkie rozdawanie

dzieki serdeczne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielkie rozdawanie

wymien mębrane w parowniku 100%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielkie rozdawanie

robaczysko zgadza się google inwigiluje po co na co nie powie?;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielkie rozdawanie

Zastanów się jeszcze jeżeli nie dla niego to dla dzieci. One jeszcze wielu spraw w naszym poj***nym życiu nie rozumieją...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wielkie rozdawanie





nie ... nie wszyscy ;)))


------- lepiej należeć do niektórych niz do wszystkich --------

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org