piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Koniec sporu - PiS wygrał z Bruksela

http://nk.pl/#profile/26533715

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec sporu - PiS wygrał z Bruksela

Ja gdybym akurat nie miała z kim iść to tez bym tu dała ogłoszenie - są tu fajni ludzie ( nie wszyscy oczywiście.. ) Powodzenia szukającaosobytowarzyszącej !!! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec sporu - PiS wygrał z Bruksela

podnoszę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec sporu - PiS wygrał z Bruksela

A ja powiem coś od siebie. W Łomży rondo przy Zambrowskiej ma beznadziejne rozwiązanie. Umownie jest przyjęte, ż skręcając w lewo lub zawracając trzeba jechać od wewnętrznego pasa ruchu, a potem skręcić na prawy i zjechać z ronda dając kierunkowskaz. Czasami trudno na rondzie zjechać z wewnętrznego pasa (czy też z lewego na prawy), bo zawsze znajdzie się ktoś, kto jedzie tak jak my ale z pasa zewnętrznego a nie wewnętrznego, z pierwotnym zamiarem skrętu. Nie raz niewiele brakowało aby przez takiego delikwenta doszło do stłuczki. Trzeba bardzo uważać. Każdy jeździ tam jak chce. Czasami jest też problem z wyjechaniem, bo ostatniej chwili co mądrzejsi inaczej nawet widząc włączony kierunkowskaz, muszą się wciąć, bo im się spieszy, a potem trzeba nagle hamować.
Najprostszym rozwiązaniem byłoby umieszczenie strzałek na pasach przed rondem tak jak w Białymstoku, albo rondo z jednym pasem.
Skrzyżowanie Al. Legionow z Sikorskiego też jest ponoć bezkolizyjnym, bo przy światłach są znaki nakazujące kierunek jazdy, a znajdzie się zawsze taki, co zapomina co oznaczają te znaki i zawraca na skrzyżowaniu. Co niektórym naprawdę przydałby się kurs reedukacyjny na prawo jazdy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec sporu - PiS wygrał z Bruksela

myslalem ze drozej;p dzieki serdeczne za info:)
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec sporu - PiS wygrał z Bruksela

a mozna zamiast tych duzych zdjęc wziąć ze 2 małe(3,5x4,5)??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec sporu - PiS wygrał z Bruksela

Unicode
Jeżeli dziewczyna dobrze się czuje z delikatnym makijażem to ma się nie malować dlatego ,ze Tobie to nie odpowiada ? Chyba o to chodzi żeby ona była zadowolona ze swojego wyglądu .


Franz.M.
Pozory czasami mylą , trzeba kogoś poznać żeby oceniać .
Osobiście nie lubię nikogo naśladować , ale zgodzę się z Tobą , wiele dziewczyn szczególnie młodych ubiera się podobnie .





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec sporu - PiS wygrał z Bruksela

NIe chodzi mi o delikatny makijaż ;) Tylko ostrą tepetę którą można zdzierać szpachelka xD Delikatny makijaż jest ok.. Niczemu mi nie przeszkadza..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec sporu - PiS wygrał z Bruksela

"dziewczyny wartościowe i skromne" są nie przeliczają wartości człowieka 'faceta' przez pryzmat pln.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org