czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ekipa Chrzanowskiego coś działa w sprawie placu czerwonego na Starym Rynku ?Znów nie zdążyli ?

Znakomita większość łomżyńskich i okołołomzyńskich kierowców nie ma o tym pojęcia. Prawo jazdy dostali pod choinkę od taty lub uważają, że takie pierdoły, jak włączanie kierunków to tylko na egzaminie się stosuje, a potem to już jestem panem i władcą na łomżyńskich autostradach...

Dzień w dzień jeżdżę przez ronda i tak samo często muszę bez sensu stać przed nimi, bo jaśniepaństwu ciężko machnąć palcem. Więcej wam przez to nie spali!

Kierunki są po to, żeby ten, kto jedzie za wami wiedział, że właśnie macie ZAMIAR zmienić pas. Po jaką cholerę je włączać, jak już na tym pasie jesteście...? Wtedy już każdy to widzi.

Światła stopu nie zastępują kierunkowskazów i jeśli jadę za tobą, cymbale, to nie mam zamiaru domyślać się, że włączają się właśnie dlatego, że za chwilę skręcisz. Po to jest kierunkowskaz!

Ludzie, opanujcie się, bo tylko niepotrzebnie psujecie krew innym uczestnikom ruchu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa Chrzanowskiego coś działa w sprawie placu czerwonego na Starym Rynku ?Znów nie zdążyli ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa Chrzanowskiego coś działa w sprawie placu czerwonego na Starym Rynku ?Znów nie zdążyli ?

Dobre te ogłoszenie dwa koty do adopcji
,,Od osoby adoptującej oczekujemy zwrotu kosztów leczenia i pobytu kotów w klinice.''

Boję się pomyśleć ile taka ,,kocia klinika kosztuje'' za te pieniądze pewnie możne kupić malutkie kociaki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa Chrzanowskiego coś działa w sprawie placu czerwonego na Starym Rynku ?Znów nie zdążyli ?

NA ten temat to ja sie nie bede wypowiadal, nie wiem czemu ale z tego co ja zauwazylem to w wiekszosci BLM to robia. Wczoraj mi wyjechala taka pani z BLM jadac z zambrowa prosto do centrum ona mi wyjezdza z pilsudskiego i na prawy pas jak tam jest lewy do tego i linia ciagla na dodatek. Malo co sobie przodu nie rozwalilem. Pozdrawiam tą bezmozga pani.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa Chrzanowskiego coś działa w sprawie placu czerwonego na Starym Rynku ?Znów nie zdążyli ?

jedziecie po ,, wieśniakach " a teraz szukacie czegoś ze wsi już wam nie śmierdzi ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa Chrzanowskiego coś działa w sprawie placu czerwonego na Starym Rynku ?Znów nie zdążyli ?

niech nikt nie uzywa zadnych swiatel!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa Chrzanowskiego coś działa w sprawie placu czerwonego na Starym Rynku ?Znów nie zdążyli ?

orientuje się ktoś czy są pięniadze na staże?czy w ogóle będą w tym roku?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa Chrzanowskiego coś działa w sprawie placu czerwonego na Starym Rynku ?Znów nie zdążyli ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa Chrzanowskiego coś działa w sprawie placu czerwonego na Starym Rynku ?Znów nie zdążyli ?

sprawa dla reportera

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa Chrzanowskiego coś działa w sprawie placu czerwonego na Starym Rynku ?Znów nie zdążyli ?

Witam. Poszukiwane są wolne place/parkingi itp. o powierzchni asfaltowej/kostka do treningów freestyle'u motocyklowego. Najlepiej żeby miejsca były nienawiedzane przez policję itp. Gdzieś, gdzie nikomu nie sprawiały by problemu maszyny.

Freestyle motocyklowy jest pięknym sportem, w Łomży mamy kilku (jak nie kilkunastu) jeźdźców którzy mają ogromną ,,zajawkę" na ten właśnie sport. Młodzi szybko się uczą, i mają szanse namieszać w czołówce, wymaganiem jest tylko dobre miejsce do treningów. Niestety nie znane nam jest dobre miejsce, z którego by nas nie ,,wyproszono". Dlatego zwracam się z prośbą do forumowiczów, jeśli ktoś z Was, widział fajne miejsce, bądź posiada i udostępnił by potrzebującym, proszę o odezwanie się w tym temacie.

Pozdrawiam
wodeczka94 ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa Chrzanowskiego coś działa w sprawie placu czerwonego na Starym Rynku ?Znów nie zdążyli ?

Dr Wagner jest radiologiem i może co najwyżej zrobić usg tarczycy.Choroby tarczycy leczy endokrynolog np.dr Olszewska.Ma prywatny gabinet na Senatorskiej trochę poniżej LO3 po przeciwnej stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org