środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pacyn wymodlił :\"ojczyznę dojną....\", pacynka Przyłębska też lekką ręką w TK rozdaje.

Omanio:):)
Jaż tam wole nie ryzykowac :):)
Zostanę przy tym co mam :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pacyn wymodlił :\\\"ojczyznę dojną....\\\", pacynka Przyłębska też lekką ręką w TK rozdaje.

Kobieta zmienną jest:)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pacyn wymodlił :\\\"ojczyznę dojną....\\\", pacynka Przyłębska też lekką ręką w TK rozdaje.

Bez recepty dostępny jest chyba Refastin w składzie to samo (ketoprofen).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pacyn wymodlił :\\\"ojczyznę dojną....\\\", pacynka Przyłębska też lekką ręką w TK rozdaje.

To w jakim wieku są małe? Wychodzi na to, że mają jeszcze zamknięte oczy.
I tu napadną zaraz na mnie różni ludzie ;), ale jeśli jeszcze nie otworzyły oczu przemyśl proszę eutanazję szczeniąt. Kto chce przygarnąć szczeniaka pojedzie do schroniska, albo weźmie z innych źródeł, już świadomego i żyjącego pełnią życia psiaka. Tych szczeniąt jest 7. Ile z nich znajdzie właściciela? 2? Oby. Reszta zostaje skazana na poniewierkę, śmierć pod kołami samochodów, śmierć wskutek chorób i głodu. Po co gotować im taki los? Nie mówiąc o tym, że średnio trzy z nich są sukami. Przyjmując, że 2 razy do roku urodzą tylko 4 młode (w tym połowa suk), a te kolejne znów się oszczenią, to za dwa lata będziemy mieć dodatkowych 96, nikomu nie potrzebnych, szczeniąt.
Decyzja należy od Ciebie. Bez względu na co się zdecydujesz, trzymam kciuki.
Drania i innych mu podobnych zapraszam do monologu :) Podnoście trochę wątek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pacyn wymodlił :\\\"ojczyznę dojną....\\\", pacynka Przyłębska też lekką ręką w TK rozdaje.

http://zaw2011-tz112-oke.cp11.vpsi.pl/index.php
tu masz link, wystarczy wejsc w aktualnosci;) musisz miec haslo ktore dostales w szkole.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pacyn wymodlił :\\\"ojczyznę dojną....\\\", pacynka Przyłębska też lekką ręką w TK rozdaje.

mi też pasuje.. zaczarowana ja się na to pisze;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pacyn wymodlił :\\\"ojczyznę dojną....\\\", pacynka Przyłębska też lekką ręką w TK rozdaje.

Krzyżakami obrodziło w tym roku ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pacyn wymodlił :\\\"ojczyznę dojną....\\\", pacynka Przyłębska też lekką ręką w TK rozdaje.

najlepsza kawa w mieście?
w artykule sponsorowanym nie może być inaczej ale prawda bywa i taka, że
oprócz mistrzowskiego przyrządzania kawy przez "faceta z certyfikatem"jest jeszcze takie "cóś", że jeden lubi i pija mieszaninę różności czyli tzw. kawę primę, a drugi woli kawę kopi luwak dla jednego i drugiego jest tą najlepszą kawą i to nie tylko w mieście ale i na świecie więc twierdzenie "najlepsza kawa w mieście" jest trochę na wyrost, dobra kawa nie zawsze jest tą "najlepszą "



jak będę w przyszłym tygodniu na basenie to wydam werdykt:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pacyn wymodlił :\\\"ojczyznę dojną....\\\", pacynka Przyłębska też lekką ręką w TK rozdaje.

po pierwsze zezowate... sam jesteś bucem, wystarczy poczytać twoje wcześniejsze wypowiedzi, kto ma inne zdanie niż ty jest zaraz wyzywany
po drugie, nie dyskredytuję lokalu, bo pomysł dobry, ładne wnętrze tylko tekst do bani napisany, a co do kawy w stokrotce, mi nie smakuje, gofry są jeszcze gorsze ale to tylko moje zdanie!!! iiii lokal ma szansę się utrzymać, bo to nie kolejny kebab, to raz, po drugie jeśli obsługa nie zawali, a niestety w naszym mieście różnie z tym bywa, no i przyznajcie sami, my Łomżanie generalnie mamy kiepską opinię w świecie, jesteśmy trudnym klientem :(
A TY, ZEZOWATE, JESTEŚ DOSKONAŁYM PRZYKŁADEM, BO JUŻ NA STARCIE WIESZ, ŻE PADNIE



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pacyn wymodlił :\\\"ojczyznę dojną....\\\", pacynka Przyłębska też lekką ręką w TK rozdaje.

A ja się cieszę i chętnie skorzystam:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pacyn wymodlił :\\\"ojczyznę dojną....\\\", pacynka Przyłębska też lekką ręką w TK rozdaje.

3 zł na białą, 5 zł na kolor, gruntowanie 1 zł i szpachlowanie to można różnie zrozumieć, czy to jest szpachlowanie z równaniem czy samo szpachlowanie czy plus skrobanie starej farby, ewentualnie w zależności od wymogów komfortu i jakości zawsze można się dogadać z wykonawcą, bo jeśli ściany są w opłakanym stanie to nawet nie ma sensu dogadywać się o średnią cenę, jeśli ktoś wymaga zrobić na lustro, bo nakład pracy jest dwukrotny i minimum 60% materiału więcej. Powodzenia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pacyn wymodlił :\\\"ojczyznę dojną....\\\", pacynka Przyłębska też lekką ręką w TK rozdaje.

no i ja też, przecież asortyment duży, no i do polo nie trzeba latać za czymś słodkim, a i z kumpelami można posiedzieć, pogadać, i właśnie po to jest ta kawiarnia, a co niektórym piwa i tak będzie brakować :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pacyn wymodlił :\\\"ojczyznę dojną....\\\", pacynka Przyłębska też lekką ręką w TK rozdaje.

Nie no fajnie się zapowiada i oby wypaliło bo mało jest fajnych miejsc w Łomży, jak będę miała chwilę napewno odwiedzę to miejsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pacyn wymodlił :\\\"ojczyznę dojną....\\\", pacynka Przyłębska też lekką ręką w TK rozdaje.

to zadna z Was nie byla w Laurze ? byłam tam i jestem ciekawa czy macie podobne odczucia jak ja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pacyn wymodlił :\\\"ojczyznę dojną....\\\", pacynka Przyłębska też lekką ręką w TK rozdaje.

Ten ośrodek to najgorsze siano na Mazurach. Przyłączam się do postu i również tego nie polecam. W ocenie 1 do 5 :
- ceny: 1
- obsługa: 1 + chamstwo
- opłaty wędkarskie: -1
- jezioro i okolice: 4+
, lecz to za mało by tam się wybrać po raz kolejny.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pacyn wymodlił :\\\"ojczyznę dojną....\\\", pacynka Przyłębska też lekką ręką w TK rozdaje.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pacyn wymodlił :\\\"ojczyznę dojną....\\\", pacynka Przyłębska też lekką ręką w TK rozdaje.



W sumie to nie wiem czy najtańszy ale polecam P.Reczka -Al.Legionów. Szybko , konkretnie , bez kolejek , elegancka oprawa papierów . Za jakiś czas byłam u P.Poredy i niestety porażka. Pomimo,że byłam umówiona na konkretną godz. przyjmowali po kolei znajomych , ludzi z ulicy itp. a ja spędziłam tam 1,5 h dłużej .Dokumenty dostałam w "pogryzionej" teczce. Może to i nie najważniejsze ale widać różnicę. Olewanie klienta . Ja cenię swój czas więc 2 raz tam nie pójdę. O P. Wójcickiej też słyszałam dobre opinie. Powodzenia!




----- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pacyn wymodlił :\\\"ojczyznę dojną....\\\", pacynka Przyłębska też lekką ręką w TK rozdaje.



co ma Goldband do malowania ? mówimy o równaniu ścian czy o małym szpachlowaniu masą przed malowaniem ?

robota, robocie nie równa i trzeba zobaczyć realia: stan ścian, inaczej jak są utrudnienia , ludzie mieszkają podczas remontu, mała powierzchnia ( więcej zachodu niż roboty ) i zależy od struktury malarskiej : inaczej zwykła emulsja, akryl inaczej struktury szlachetne, np. stiuco weneckie itp...
jeszcze inna kwestia , udziwnienia - tu taki kolor, tu inny, tu szlaczek tu dekorek


- białą farbę jako podkład stosuje się w szczególnych, określonych wyższych technikach malarskich potrzebnych do uzyskania efektów o wysokim standardzie i jakości wykonania , są to raczej techniki nie stosowane w standardowych M- ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pacyn wymodlił :\\\"ojczyznę dojną....\\\", pacynka Przyłębska też lekką ręką w TK rozdaje.

Pati4 : czyli jakie??? podziel się proszę !!!


---------lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich-----------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pacyn wymodlił :\\\"ojczyznę dojną....\\\", pacynka Przyłębska też lekką ręką w TK rozdaje.

onaion

czy raczej młody onanista, dzieciaku gdzie twoja konsekwencja ?

z kumplami z piaskownicy to raczej pójdż na coś słodkiego do polo, cukierni czy lodziarni, gofry to masz na dworcu, z takich dupków jak ty, to ta restauracja się nie utrzyma,

... wiem coś o tym , bo kilkanaście lat temu wróciłem z Italii gdzie kilka lat pracowałem jako barman i barista robiąc na czterosekcyjnym ekspresie, podczas 12 godz zmiany max 250-300 kaw ,


PS:
właścicielom, życzę jak najlepiej, oby moje prognozy się nie sprawdziły

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pacyn wymodlił :\\\"ojczyznę dojną....\\\", pacynka Przyłębska też lekką ręką w TK rozdaje.

A do wortelu nie warto, chyba że chcesz mieć "nową baterię" i chiński wyświetlacz w telefonie... Znam nie jeden taki przypadek w tym komisie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org