czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nikt się tak nie zaopiekuje swoim kolegą, jak koledzy z pis.

nowy basen już czynny po przerwie ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nikt się tak nie zaopiekuje swoim kolegą, jak koledzy z pis.

Jak w temacie - poszukuję dobrego prawnika od prawa pracy. Dawno mnie nie było w Łomży i nie orientuję się, który mógłby być dobry. Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nikt się tak nie zaopiekuje swoim kolegą, jak koledzy z pis.

w ciągu 4 dni będziesz miał paczkę u siebie z pewnością, i zapłacisz VAT 25 %

tylko przez krewnego




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nikt się tak nie zaopiekuje swoim kolegą, jak koledzy z pis.

Ponoć - nie jest to informacja zweryfikowana - siłownię na basenie ma prowadzić właściciel siłowni Ewa. Osobiście chodził tam nie będę, temu człowiekowi brak kultury osobistej.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nikt się tak nie zaopiekuje swoim kolegą, jak koledzy z pis.

Witam, zastanawiam się nad podjęciem kursu maturalnego do rozszerzenia z angielskiego, tylko nie wiem, czy wybrać British Academy czy Alma Mater. Uprzedzam, iż czytałem poprzednie wątki na forum o podobnej tematyce, jednak moje pytanie będzie raczej dotyczyć czegoś innego.

Chodzi mi o to, co konkretnie robi się na takich kursach, czy tłumaczy się wszystko 'jak krowie na rowie' i do skutku, czy raczej nauczyciele denerwują się, gdy ktoś czegoś nie może zakumać?Czy osoby (takie jak ja), które miały w szkole średniej realizowany wyłącznie program podstawowy (nie rozszerzony) - czy jest sens zapisać się na taki kurs, czy jednak za duża przepaść? (Dodam, że podstawę zdałem na 86 %, a teraz chciałbym poprawić maturę.)

Bardzo poprosiłbym o opinie osób, które chodziły do którejś z tych dwóch szkół lub zamierzają się zapisać. I jeżeli nie sprawiłoby to Wam większego problemu - czy moglibyście napisać, jak Wam poszła matura?

Pozdrawiam i czekam na odgłos...;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nikt się tak nie zaopiekuje swoim kolegą, jak koledzy z pis.

Sprawdź, ile czasu Ci zostało. Zrób test i poznaj datę swojej śmierci

https://sites.google.com/site/349news/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nikt się tak nie zaopiekuje swoim kolegą, jak koledzy z pis.

Proponuję lecznicę 4 Łapy na Hipokratesa. Znajoma ostrzygła tam swego długowłosego kota, żeby nie cierpiał podczas upałów i panie zrobiły to bardzo dokładnie, estetycznie. Inna sprawa, że kot wyglądał tak ciekawie, że przez dłuższy czas mieszkał w łazience, ale najważniejsze, że jużnie dokuczło mu gorąco. A sierść i tak odrosła.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nikt się tak nie zaopiekuje swoim kolegą, jak koledzy z pis.

dwudziestoparolatka jednak mozna i taniej np. http://www.planujemywesele.pl/20337-restauracja-malgorzata-nad-rzeka

—-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nikt się tak nie zaopiekuje swoim kolegą, jak koledzy z pis.

Polecam Language Education na Reymonta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nikt się tak nie zaopiekuje swoim kolegą, jak koledzy z pis.

Nikt nie płaci, poprostu kto się uczył w Alma Mater ten poleci tę szkołe każdemu, kto pyta. Jak to jest, że ludzi z Alma zawsze polecają swoją szkołę, a ludzie z innych szkół robią to bardzo żadko. Goose daj sobie spokój z takimi komentarzami...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nikt się tak nie zaopiekuje swoim kolegą, jak koledzy z pis.

kittka701 miłej pracki;)
Aty nudy brrrr.......



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nikt się tak nie zaopiekuje swoim kolegą, jak koledzy z pis.

Witajcie czy możecie polecić prawdziwego mechanika do busa
z doświadczenia wiem że są mechanicy i majstry. szukam naprawdę uczciwego i solidnego mechanika do naprawy zawieszenia i silnika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nikt się tak nie zaopiekuje swoim kolegą, jak koledzy z pis.

wszystko zalezy od tego na ilu gosci jest sala, menu, dodatki itd... Szukajac wiekszej sali z dobra obsluga to cena zaczyna sie od 120zl i rosnie nawet do 200 (tyle miesiac temu placili znajomi za osobe, ale bylo chyba wszystko co mozliwe z menu jak i dodatkow), ale jak wyzej 140zl mozna przyjac za srednia i nienadzwyczajna cene

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nikt się tak nie zaopiekuje swoim kolegą, jak koledzy z pis.

A-Z powiedz konkretnie gdzie takie bzdury wyczytales a nie gdzies cos ktos. A pozatym patrze że wiekszosc ma jakies kompleksy bo co temat o mosirze to jazda i pierdzielnie glupot i bajek, a tak naprawde nikt nie ma o niczym pojecia a sie wymądrza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nikt się tak nie zaopiekuje swoim kolegą, jak koledzy z pis.

może na Giełczyńskiej nie jest tak ładnie. ale żarcie o niebo lepsze. A chińskie żarcie z samej nazwy powinno być tanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nikt się tak nie zaopiekuje swoim kolegą, jak koledzy z pis.

GTO są dobrzy do posłuchania , ale na weselu porażka, to trochę inna bajka, zero prowadzenia, zero zabawy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nikt się tak nie zaopiekuje swoim kolegą, jak koledzy z pis.


nie wiesz madziara?

Bedzie sobie PIZDZIELEC dlubal zebach!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org