czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
omawiają przypadki polskich okrucieństw

Dzien doberek wszystkim :)
Miłłego dzionka :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: omawiają przypadki polskich okrucieństw



BYĆ ZAWSZE SOBĄ czy udawać kogoś kim nie jesteśmy ???




Każdy z Nas jest inny ,niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju ....każdy ma inną osobowość ,charakter ,temperament, poglądy i zainteresowania . Ta różnorodność jest piękna :)


http://www.youtube.com/watch?v=jKHkPWhFuyM

"W tym cholernym życiu potrzebna jest miłość. Bez niej jest wieczna pustka, która dusi, zabija, męczy. I wtedy nie można być sobą. " — Barbara Rosiek "Pamiętnik narkomanki "


" Zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, miej wiarę w siebie, nie poszukuj ludzi sukcesu po to aby stać się kopią ich osobowości."— Bruce Lee

Witajcie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: omawiają przypadki polskich okrucieństw

WITAJCIE KOCHANI :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: omawiają przypadki polskich okrucieństw

Witaj kalesony ;)
podoba mi sie:

"Zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, miej wiarę w siebie, nie poszukuj ludzi sukcesu po to aby stać się kopią ich osobowości."— Bruce Lee


a tak poza tym to mam ochote na jakieś ciastoo ojejaa chyba coś upichcę dziś :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: omawiają przypadki polskich okrucieństw

Ciuszki najlepiej kupić w Pepco- są tanie i niczym nie różnią się od oryginalnych. Butelki itp.- w aptece albo w sieciowych sklepach, typu Rossmann. Łóżeczko, materac - polecam zamówić przez internet, wyjdzie dużo taniej, niż w sklepie i wybór jest zdecydowanie większy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: omawiają przypadki polskich okrucieństw

maruda
Witaj Dziaduniu :)
Wczoraj widziałam "Leśne Smaki " i nabrałam ochoty ;)
Kaleson też jedzie ,nie ma innej opcji :)



megan
Obsada super :):)



gwiazdka23
Start o 15

http://www.lesnesmaki.pisz.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: omawiają przypadki polskich okrucieństw

Ministerstwo Finansów ostatecznie rezygnuje z planów podwyższenia stawki akcyzy na gaz płynny wykorzystywany do napędu samochodów.

Projekt nowej ustawy akcyzowej przewiduje ustalenie tej stawki na dotychczas obowiązującym poziomie 695 zł za 1000 kg gazu. Jak podkreśla Sylwia Popławska z Koalicji Na Rzecz Autogazu (KNRA), projekt Ministerstwa Finansów jest bardzo korzystny dla branży LPG z dwóch powodów.

- Po pierwsze w przyszłym roku obowiązywać będzie taka sama stawka na autogaz co obecnie, ale kto wie, czy istotniejszy dla całego sektora nie jest fakt, że po raz pierwszy obowiązująca stawka podatku zostanie zapisana bezpośrednio w ustawie - tłumaczy.
Do tej pory w ustawie akcyzowej zapisana była jedynie tzw. maksymalna stawka akcyzy (obecnie na poziomie 700 zł za 1000 kg), a rzeczywistą, obowiązującą stawkę ustalał w drodze rozporządzenia minister finansów, obniżając stawkę w stosunku do tej zapisanej w ustawie.

- W rezultacie faktyczna zmiana obowiązującej stawki akcyzy, dopóki nie dorównywała ona stawce maksymalnej, bo wówczas konieczna by już była zmiana ustawy, leżała w gestii ministra finansów, a nie Sejmu i mogła być dokonywana w każdej chwili - wyjaśnia Sylwia Popławska.

Teraz to się zmieni. Bezpośrednio zapisana w ustawie stawka będzie jednocześnie obowiązująca, co oznacza, że formalnie zostanie ona nawet obniżona o 5 zł, z 700 do 695 zł za 1000 kg.

Z punktu widzenia kierowców wprawdzie zmiana będzie niezauważalna, bo obecnie również, w drodze rozporządzenia ministra finansów, obowiązuje stawka 695 zł, ale cała branża odetchnie z ulgą.

Od dłuższego czasu mówiło się bowiem o próbach resortu, zmierzających do podwyższenia tej stawki. Ostatni projekt przwidywał wzrost maksymalnej stawki do 1100 zł za tonę, a rzeczywistej do 1000 zł. - Teraz te plany należy uznać za niebyłe - podkreśla Sylwia Popławska.
źródło: www.wnp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: omawiają przypadki polskich okrucieństw

o witam witam....

:)

wszystkich



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: omawiają przypadki polskich okrucieństw




Nikt tu nie zamierza i nie myslal sie z Toba poznawac.
Mowie tylko o tym ze moze miniemy sie kolo siebie
nawet nie wiedzac ze piszemy na forum i byc moze
zerkniemy na siebie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: omawiają przypadki polskich okrucieństw



Moj znajomy elektronik,czesto mi powtarzal.
LCD tak,PLAZMA-nie,bo cholernie pradozerna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: omawiają przypadki polskich okrucieństw

blad - plazma w ciagu roku zbaierze ci moze max 30-50 zl wiecej.... jesli malo ogladasz TV to plazma zdecydowanie jesli TV non stop wlaczony to LCD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: omawiają przypadki polskich okrucieństw

propan-pupan podrożeje bo i żywność idzie do góry a propan-pupan jest efektem ubocznym tego co zjesz.:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: omawiają przypadki polskich okrucieństw

Grupa Operacyjna - "Bądź Sobą"

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://www.youtube.com/watch?v=GRvW2urHsQ4



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: omawiają przypadki polskich okrucieństw

w Leroy Merlin ceny są znacznie niższe niż u nas w Łomży a i wybór większy szczególnie tych bardziej nowoczesnych, u nas ciągle wywijasy i żółte złoto króluje :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: omawiają przypadki polskich okrucieństw

robciu
Kaleson ,kaleson ,co tam Robcio ?
Rozbudziłeś się już ,czy śpisz w pracy ;) ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: omawiają przypadki polskich okrucieństw

robciu
Robcio ,dobrze masz ,kanapę w pracy ;) hehe
Żyć nie umierać ;) haha
Miłych snów ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: omawiają przypadki polskich okrucieństw

A obalisz mit, że plazma wydziela więcej ciepła?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: omawiają przypadki polskich okrucieństw

Na przeciwko placu niepodległości jest STORCZYK czy coś takiego tam jest kwiaciarnia a na górze salon sukni ślubnych . Ładne i nie drogie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: omawiają przypadki polskich okrucieństw

Jak w temacie.Gdzie skupują jabłka przemysłowe?
Z góry dzięki za odpowiedzi ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: omawiają przypadki polskich okrucieństw

siema siema melduje się po pracy:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: omawiają przypadki polskich okrucieństw

Ostatnio to tak w okolicach 20.30 się skończyło o ile pamiętam..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: omawiają przypadki polskich okrucieństw

hej wybieram się na technologie żywności i żywienie człowieka ale nie wiem jakie tam są progi punktowe może ktoś wie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: omawiają przypadki polskich okrucieństw

można

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: omawiają przypadki polskich okrucieństw

nie ma :(
widać Łomża jest za mało cywilizowana na wpłatomaty, podobno można w Żabce ale mnie to nie przekonuje, za długa procedura, a poza tym nie wiem, kto prowadzi Żabkę i czy jest godny zaufania dla moich pieniędzy
ja wpłacam np 30 przelewów po 1 tyś zł na poczcie. Panie, jak mnie widzą z plikiem przelewów od razu wystawiają karteczkę okienko nieczynne i licytują się kto mnie weźmie LOL

a temat już wielokrotnie ruszany i na tym forum i na wielu innych, zmian w mBanku jak nie było tak nie ma...

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: omawiają przypadki polskich okrucieństw

Hej. Napewno szkoła do której sie wybierasz bedzie miała takie informacje. Tymbardziej ze nie podalas jej nazwy. pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: omawiają przypadki polskich okrucieństw

no żartujecie, poważnie? np za przelew?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: omawiają przypadki polskich okrucieństw

A gdzie planujesz dalej iśc ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: omawiają przypadki polskich okrucieństw

wystroj ładny,jedzienie nie bylo najgorsze,wrecz bym powiedziala ze dobre ale bez rewelacji.JEDNAK OBSLUGA TO PORAZKA!!!wlasciciel powinien juz dawno zmienic ekipe bo jak tak dalej bedzie to nikt tam nie zajzy,a z tego co juz czytalam na forum to nie pierwsze skargi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: omawiają przypadki polskich okrucieństw

Na naszej poczcie? Nigdy w życiu, oni są 100 lat za murzynami. Główna poczta w Łomży a nie ma tam ani ksero ani nawet faksu nie można już wysłać, więc o karcie zapomnij...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: omawiają przypadki polskich okrucieństw


mam dwa telewizory jeden ; dwuletni LG 42 Lp2510-ZB LCD 42 cale, 100 Hz, a ostatnio kupiłem SONY KDL 46 EX 720 - LED 46 cali, standard HD: FullHD, obsługuje 3D, 100 Hz, różnica w odbiorze ogromna , nie znam się na tym ale na pewno wynika to z nowszej technologii, lepsza matryca ?,

może LG jest żle zaprogramowany ? czerń jest fatalna a i te odbicia, odblaski,
... jednak za jakość się płaci w tym wypadku SONY podwójnie droższy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: omawiają przypadki polskich okrucieństw


a , są jeszcze telewizory LED 200 Hz, ale to już inna bajka i cena potrójna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: omawiają przypadki polskich okrucieństw

Dobrej zabawy :)
http://www.youtube.com/watch?v=pry6OyNxY3M

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org