wtorek, 26 marca 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wsparcie

Dlaczego filharmonia w Łomży dostała dotację z Ministerstwa kultury, a słynne na cały świat prywatne teatry pani Jandy, nie?
To jest skandal!

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Wsparcie

Bo pani Janda niby gra ale melodie jej nie wychodzą.

Bo Pani Janda została potraktowana marginalnie, podobnie jak PISdowaty prowokator, założyciel wątku ...

Nie gra na PiSdowata nutę. Nie siedzi w Dvpie Piotrowicza jak czopki pisowskie. Nie popiera komunistycznej partii PiS itp. Itd.

Nie zdałem nie sram i stać nie będę we własne gniazdo. Nigdy nie dorosnę do rangi takich donosicieli na Polskę jak Ziobro, Obatel Czarniecki, Macior, Duola, czy ostatnio Morowiecki .
A bezstronny nadzór nad ekshumacją zapewnią \"bezstronni prokuratorzy \" pod czujnym okiem - jakże apolitycznego prokuratora generalnego, wykonującego bez mrugnięcia wszystkie polecenia swego przyncypała- I sekretarza komitetu centralnego komunistycznej partii P is. I będzie tak wiarygodnie jak w PRL. Co się marzy czerwonym pisowskim szmatom.

\"Nie zdałem nie sram i stać nie będę we własne gniazdo.\"
ziomex, o co ci chodzi?

Autor: blondloczek1 (---.etth.elomza.pl)

teraz przeloguj się na: Autor: czesiuboy (---.etth.elomza.pl)

będzie was więcej.

Moim jedynym Nickiem jest blondloczek1 - PISdowata kreaturo z zaburzeniami świadomości i osobowości ...

Możesz już przelogować się śmiało.

Próżnoś repliki się spodziewał,
nie dam ci prztyczka, ani klapsa,
nie powiem nawet - pies cię je.bał -
bo to mezalians byłby dla psa ...

ten 4 wesprze wszystko co nosi czarna kiecke, ma wypasione dvpsko i obiecuje gruszki na wierzbie, taki jego fetysz...

urbi et orbi !

to.ty4

...znowu dałeś ciała jakiejś De.wotce..., oto bowiem przePiSy na, POdstawie których przydzielane są dotacje ze środków publicznych nie różnicują występujących o takowe na prywatne, państwowe, samorządowe, religijne...., natomiast dziesiejszy PiSlamski nierząd de facto stosuje kryteria ideologiczno-POlityczne i dlatego teatry słynnej aktorki po raz pierwszy w historii ich funkcjonowania nie stały się beneficjentem państwowego mecenatu kultury, POnieważ Janda otwarcie nie kryje krytyki wobec nich...

dobre dni dla Polski zaczną się z chwilą osądzenia ostatniego PiSlamisty

Bardzo dobrze, zagłosuję na PiS w najbliższych wyborach, żeby tylko doj#bać śrubę tym lewackim szmatom z wyborczą na czele

...co ty PiSlamska gnido możesz zaoferować przeciwko tej słynnej artystce..?, jej teatry dziś są pełne widzów, a teraz zapewne nie nadąży drukować biletów o wyższych nominałach...

Autor: paplik (---.ovh)
Data: 09-02-18 15:52

to.ty4

...znowu dałeś ciała jakiejś De.wotce..., oto bowiem przePiSy na, POdstawie których przydzielane są dotacje ze środków publicznych nie różnicują występujących o takowe na prywatne, państwowe, samorządowe, religijne...., natomiast dziesiejszy PiSlamski nierząd de facto stosuje kryteria ideologiczno-POlityczne i dlatego teatry słynnej aktorki po raz pierwszy w historii ich funkcjonowania nie stały się beneficjentem państwowego mecenatu kultury, POnieważ Janda otwarcie nie kryje krytyki wobec nich...

Jaką ideologię uprawia filharmonia w Łomży, bo się pogubiłem?

Ty lewacka kłamliwa gnido pocałuj mnie w dVpę

Autor: paplik (---.ovh)
Data: 09-02-18 16:16

...co ty PiSlamska gnido możesz zaoferować przeciwko tej słynnej artystce..?, jej teatry dziś są pełne widzów, a teraz zapewne nie nadąży drukować biletów o wyższych nominałach...

I o to chodzi. Niech otwiera następne teatry, kiedy ma takie sukcesy, ale na własny koszt.

Na wlasny koszt to powinien dzialac kazdy kosciolek i wyznanie, a juz na pewno nie jaki arcylotr z Torunia, ten co maRyja, Rydzyk klamliwa katolicka szmata i zlodziejska gnida... i niech tenze cie dotyczy z calowaniem w dVpę wlacznie.

urbi et orbi !

Czaruś, gdyby się tak Krycha wsparła, nie zadotowałbyś jej?

Kali, czy ty znow poczules sie zadotowany?

urbi et orbi !

Nie odpowiedziałeś na pytanie.

to.ty4

...finansowanie jednostek pozarządowych nie opiera się na ich podziale wg formy własności, tylko na spełnianiu kryteriów określonych w konkursach, czy innych zasadach prawnych...cieszę się i akceptuję objęcie mecenatem państwowym lokalnej filharmonii, ale POdtrzymuję nagłe POzbawienie wsparcia dla Jandy motywacją POlityczno-ideową, tak jak ogromny wzrost finasowania Toruńskiego Imperium Zła jest zapłatą za POlityczno-wyborcze POparcie...

Mnie nie interesuje kogo państwo dotuje, o ile nie jest to czyjś konkretny prywatny interes. I tylko tyle.

To czyim interesem jest Ereb Belzebuba toruńskiego, skoro zyskał gwarant Państwa nieograniczoną darczynność z publicznej kasy ...
Jesteście tak omotani przez Jarosława, że nie dostrzegacie jawnej kradzieży publicznych środków opatrzonych sygnaturą dotacji, subwencji, nagrody, bądź szeregu bezzwrotnych pożyczek. Jeśli inni jadali ośmiorniczki talerzami, to obecni wpier.dalają frutti di mare beczkami. A gawiedź niczym w bachanaliach dionizyjskich gloryfikuje władzunię w amokalnej ekscytacji ...

A ty nie widziałeś jak Gazeta Wyborcza była dotowana od 1989 roku, pani Janda od początku swojego interesu?
Wtedy jakoś nie pisałeś, tobie jak widzę tylko Toruń leży na sercu.
To jest twój obiektywizm.
I wszystko w temacie;.

Toruń jest pięknym miastem, podobnie jak Polska, rozwijająca się w rodzinie europejskiej wspólnoty. Dzisiejsza zaś bieży w kierunku mentalnego skansenu, ludowej cepelii oraz kompleksu wykluczenia ...

To twoja wizja, ja mam akurat odwrotne skojarzenia.

Krakowskim targiem - niech tak zostanie, w poszanowaniu własnych stanowisk ...

Każdy ma prawo do własnej opinii.

...doprawdy..?, a można swobodnie wyrażać opinie o okrucieństwie POlaków wobec narodu Chrystusowego, czy innych prawosławnych..?, o Cyganach nawet nie wsPOmnę...

Chyba ci się wątki pomieszały?

Wszystko się pokićkało Polacy to napastnicy reszta to miłujący pokój i spokój
potulne baranki ...cosik zdrowie po grypce nie wróciło jak należy albo na coś
padło

...wolność i demokracja nie POlega na tym, że w pewnych wątkach można swobodnie wyrażać opinie, a w innych obowiązują ograniczenia ideologiczno-POlityczne np. szowinistyczno-narodowe z jakim mamy teraz do czynienia w kwestii historii holocaustu...

Zacytuję klasyka \"nie klej głupa. No chyba, że ci holokaust na mózg padł ale to już nie ja, a lekarz powinien się tym zająć.

to.ty4

...na głupa to.ty wychodzisz poczwórnie jeśli wbrew faktom historycznym i dzisiejszych ich echach-odbiciach kontynuacyjnych nie widzisz, ani zjawiska nienawiści narodowej, ani aktów przemocy dokonywanych na tym tle..., mnie holocaust nie dotyczy, moi przodkowie, znani krewni nie byli, ani ofiarami, ani czynnymi antysemitami...

Ten wątek jest o dotacje na kulturę. Przeczytaj zanim coś napiszesz.

W historii rodzin żydowskich, spadkobierców ofiar trzebieży, dla jednych holocaust kojarzony będzie z nazistowską represją, dla innych zaś z polskim szmalcownictwem. Uczciwe zatem jest uczciwe spojrzenie prawdzie w oczy. Ale PISdowate zakłamanie, wynikające ze świadomego psychicznego wyparcia niezaprzeczalnych faktów bierze górę ...

A kultura sama się obroni, choć przeżywa obecnie ogromny regres ...

Przydział dotacji na filharmonię, a nie na teatry Jandy jest zaprzeczeniem holokaustu? Czy tak mam rozumieć?

Jak w każdym temacie galimatias ...

po pierwszym paplika wpisie wspomniałem, że pomylił wątki. Ale do niego to nie dotarło.

Opowiedzcie mi czerwone szmaty pisowskie jak w USA Morawiecki srał na Polskę?

to.ty4

szybko zaPOminasz o swoich wPiSach, które nie przystają do obecnej rzeczywistości POd PiSlamskim nierządem, oto bowiem raczyłeś wyświętuszyć:

Autor: to.ja4 (---.146.230.85.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 09-02-18 21:11

Każdy ma prawo do własnej opinii.

...zatem w tej kwestii ośmielam się POdważyć twoją opinię, wszak aktualnie, POnownie cały świat cywilizowany, krytykuje PiSlamski nierząd w POlsce za krępowanie swobody wyrażania opinii w kwestiach holocaustu własnie...
na przyszłość bądź bardziej konsekwentny i odPOwiedzialny za wyrażane na tym forum POglądy...

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0