czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamiści upodabniają POlskę do Rosji

Ooo super ! za materiały byłabym bardzo wdzięczna :) e-mail już wcześniej napisałam także jakby cos to z góry dziękuje :) hmmm.. mówisz że dość cieżko jest? nio ja z matmy to taka pi razy oko jestem zależy jaki dział, powinnam sobie poradzić ale zawsze są jakieś wątpliwości to raczej normalne. Wybieram się teraz we wrześniu na ten kurs wyrównaj poziom z matmy, więc jeszcze się czegoś do ucze :) :)

Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści upodabniają POlskę do Rosji

Jakie ceny zatem są w activi?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści upodabniają POlskę do Rosji

aaaa od żekomego zapłodnienia???- chyba 72 godz po stosunku ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści upodabniają POlskę do Rosji

nie zaluj na prawde jest spoko;p wydaje mi sie ze z tych kierunkow ktore wspomnialas ekonomia powinna byc najlepsza:)

tak na prawde na kazdej uczelni sa przedmioty trudne i latwe:)
takze bedzie dobrze:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści upodabniają POlskę do Rosji

oo to może podpowiedzieć mi jak jest z akademikami na zjazdy... z tego co rozmawiałam tam na miejscu w akademiku (chyba LIMBA) to niema miejsc zeby kazdego z zaocznych przyjac wiec mam cos sobie załatwiać na mieście czy jak??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści upodabniają POlskę do Rosji

Polecam siłownię Relax. Najtańszy karnet w mieście (50zł). Każdy Ci pomoże i wszystko wytłumaczy o wyśmiewaniu nie ma mowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści upodabniają POlskę do Rosji

A wiec mam pewien problem. W moim bloku mieszka para patoligiczna, mlode osoby zyjace w konkubinacie. Na codzien imprezy, glosne libacje oraz interwencje policji. Ale nie w tym problem. Pani posiada pieska, ktory od kilku dni, ciagle wyje i ujada. Pani na choryzoncie nie widac. Albo parke zawinela policja, albo zmienili miejscowe do imprez a o piesku zapomnieli :(

Na dwor nikt z nim nie wychodzi, mozliwe ze ma tez pusta miske.



Moje pytanie jest nastepujace, gdzie szukac pomocy dla tego psa? Czy pomoze mi policja, czy inny organ??

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści upodabniają POlskę do Rosji

Teoretycznie możesz próbować wejść tam z policją, ale tylko teoretycznie, bo wiadomo jaka jest rzeczywistość. Zadzwonić do łomżyńskiego TOZu, straży miejskiej, ewentualnie do spółdzielni mieszkaniowej/zarządcy budynku i liczyć, że się ktoś zlituje. Może ktoś z rodziny parki ma klucze do mieszkania?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści upodabniają POlskę do Rosji





Policja lub straz miejska.
Ale mysle ze gdy zadzwonisz na policje to oni beda
wiedzieli jaka instytucje jeszcze powiadomic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści upodabniają POlskę do Rosji

jestem za

siema siwy:-)

odp na wczorajsze pytanie tak miałam zajeb...udany weekend

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści upodabniają POlskę do Rosji

siwy a jak ty spędziłeś dlugi wekeend???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści upodabniają POlskę do Rosji



Madziara
Zalozylem nowy tematycznie watek bysmy na
nim mogli sobie pogadac,a nie zasmiecac czyjegos.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści upodabniają POlskę do Rosji

robciu:-)


ja też nie długo wychodze do pracy:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści upodabniają POlskę do Rosji

Witam,
idziemy dzisiaj na pierwsze szczepienie,tutaj,gdzie mieszkam, szczepionka przeciwko pneumokokom jest obowiazkowa.Szczepienie to zalecane jest ponoc szczegolnie dla dzieci,ktore maja czesty kontakt z innymi dziecmi,czyli uczeszczaja do przedszkola.Jednak decyzja co do podania czy tez nie podawania szczepionki ostatecznie nalezy do rodzica.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści upodabniają POlskę do Rosji

Poszukuję informacji w jakiej sieci komórkowej najlepiej działa internet mobilny na terenie Łomży. Może ktoś ma jakieś doświadczenia praktyczne w tej dziedzinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści upodabniają POlskę do Rosji




TRUDNO,skoro sie obrazilas,nic nie poradze.
Nie bede wiec pisac pod adresem Twojej osoby.
Przeciez nie padne na kolana by Ciebie przeblagac!
Bede pisac z innymi.Fochaj sie jesli chcesz!

Ale i tak zycze udnego popoludnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org