piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

nie wspomniał tu o wielu równie drogich autkach bo to nie jego artykuł tylko z www.o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

Poruszyłeś niezwykle ciekawy temat.
Trochę mi to przypomina dyskusję o zapraszaniu nauczycieli na studniówki jaka miała miejsce na tym forum około pół roku temu.
Wypowiem się z nieco innej strony bo jestem nauczycielem. Zapewniam Cię, że grono pedagogiczne świętuje za własne pieniądze, a prezenty od uczniów (jeśli wogle ktoś je dostaje) są zupełnie nam do szczęścia nie potrzebne. Jeśli więc ktoś nie chce świętować niech tego nie robi ! Nie ma chyba większej obłudy niż kupić komuś kwiatek, wręczyć z fałszywym uśmiechem na twarzy, a potem wytknąć mu, że kosztował 5 zł !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

Hotel Gromada Łomża
Rządowa 1a
18-400 Łomża
woj. podlaskie

dostęp płatny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

rzeczywiście powoli robią się cieplejsze. słabo, ale zawsze coś :)

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

Temat to sporty walki w Łomży, a tu narazie jest opisane tylko BJJ. W sumie i dobrze, ale wypada wspomnieć o jeszcze innych stylach walk w naszym mieście:
Karate Kyokushin - dobry trener, mocny styl, wielu zawodników walczących w K1 to uprawia. W Łomży w różnych grupach wiekowych ćwiczy ponad 100 osób.
Taekwondoo - również dobry trener, również jest paru mocnych zawodników w K1, dodatkowo dyscyplina olimpijska. Równiez ćwiczy w Łomży to około 100 osób.
Zapasy - wiem tylko tyle, że można to w Łomży ćwiczyć, dyscyplina olimpijska.
Aikido - ciekawy styl. Wiem tylko tyle, że w Łomży trenuje go kilkanaście osób.
Karate Dragon - wiem, że jest, ale co i jak to dokładnie nie wiem, pozatym, że mają chyba również dobrego trenera.
Capoeira - widowiskowa sztuka walki - taniec. Ćwiczy to kilka osób w którymś ogólniaku.
O innych stylach walki nie słyszałem, ale możliwe, że są. Wiem, że kiedyś można było trenować u nas Boks, Kickboxing, Karate tradycyjne, Tsunami (nie znam dokładnie tej sztuki walki, ale widziałem plakaty).
Myślę, że dla dzieci i początkujących najlepsze byłoby Kyokushin bądź Taekwondo, gdzie jest dużo ćwiczeń ogólnorozwojowych. W dodatku kładzie się tam również nacisk na uduchowienie i umysł dziecka, czego nie ma w BJJ czy zapasach, więc dzieciaki nie powinny potem biegać po ulicach i lać słabszych. W realnej walce przydaje się zarówno stujka jak i parter, dlatego też BJJ moża potrenować trochę już umiejąc. Takie jest moje zdanie. Zresztą, nie można ograniczać się tylko do jednego stylu jeżeli się chce coś potrafić. Aha, i nie twierdzę, że któryś styl jest lepszy od drugiego. Po prostu jednym będzie odpowiadało to, drugim tamto. Wydaje mi się jednak, że początkujący, a szczególnie dzieci powinny zaczynać od Karate bądź Taekwondoo.

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

Trochę późno się wczytałem... hmmm.... ja może w poniedziałek wpadnę....
....trzeba wrócić do formy... :)

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

Reaper, za złą odpowiedź nie dają nagród. A kto tu mówił o nagrodach.

Pozdrowienia.

apostata


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

zapraszam:

polityka: http://politics.slashdot.org/
nauka: http://science.slashdot.org/
....a całość: http://www.slashdot.org/

Opinie są na bieżąco komentowane i nie ma tu miejsca na fałsz, bo od razu fakt zostanie wyciągnięty na światło dzienne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

Stawiam 1:1!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

1:0 dla polski :D

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

Stawiam na bramkowy remis.
Niezależnie od wyniku i tak jesteśmy na mistrzostwach świata w Niemczech. Dziś nasi piłkarze grają o honor i zapisanie się w historii polskiej piłki.
POLSKAAA BIAŁO CZERWONII



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

NiemoralnieNormalna co ty pierdolisz :D mieszkasz w tym samym bloku...moje sa cieple

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

ladne wozy.....to sie nazywa cos:D


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

A ja stawiam na Tolka Banana...

Tomek23- widziales mecz Anglii z Austrią?? Chyba nie. Polska mobilizuje się na takie mecze. W Manchesterze będzie 6000 naszych. Musi wygrać albo zremisować.
Do boju POLSKO!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

2:0 dla Anglii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

annamira Twoja antypatia do wszystkiego co jest związane ze spółdzielnią widoczna jest na każdym kroku
czyżby jakaś fobia ? Powiem Ci tylko, że zarówno Perpsektywę jak i Twoje osiedle obsługuje kilkuosobowa załoga MPEC z siedzibą (węzeł nr 2) na ulicy Staffa.... Twoim zdaniem kilku ludzi powinno się rozmnożyć żeby w tym samym momencie na Twoje indywidualne życzenie załączyć centralne ? To jest technicznie niewykonalne. Kilkunastogodzinny poślizg czasowy pomiędzy odpaleniem c.o. w pierwszym i ostatnim budynku jest zatem czymś nieuniknionym - nie potrafią tego zrozumieć jedynie ludzie nastawieni anty i stare zdewoczałe babcie - sama wybierz do której grupy się zaliczasz... Pisząc te słowa mam pełną świadomość że Twoje grzejniki są już ciepłe zatem przytul się do nich - jednocześnie im złorzecząc bo są częscią budynku na którego tabliczce widnieje napis ŁSM :P


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

Jakie koszty w jakiej szkole??
III LO- 10 złotych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

Oj aguta nie opowiadaj bzdur,że nauczyciele balują na studniówkach za własne pieniądze. W mojej szkole sami nauczyciele się przyznawali, że oni nawet grosza nie płacili za zorganizowanie studniówki i poczęstunku dla nich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

Chrostek- nie Kubusia. Kubuś to starszy model. Ten to skrzydlak W-110.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

Jasssne..nie zaproś nauczyciela na studniówkę to się śmiertelnie obrażą. Dobrze wiesz, że nie ma mozliwości nie zaprosić nauczycieli. To przymus. Gdyby to od uczniów zależalo to owszem zaproszonoby nauczycieli,ale tylko wybranych a nie wszystkich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

Dla nauczyciela to przymus przyjścia na studniówkę. Impreza jest tradycją, ale jak uczniowie nie chcą to nie trzeba jej robić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

smierc-czarna:)

Via Baltica najkrótszą trasą - to szansa na rozwój Łomży


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

Sorki, ze bylem monotematyczny :P Ale po pierwsze to trenuje, wiec na ten temat moglem sie wypowiedziec konkretnie :) Oczywiscie nie znaczy to, ze inne kluby nie zasluguja na uwage. Poza tym kolega, ktory zalozyl temat, zaznaczyl ze najchetniej poszedlby na judo lub BJJ i dlatego wlasnie tak szeroko o tym napisalem.
Moge sie wypowiedziec jeszcze na temat taekwondo, bo trenowalem to 8 lat, ale juz drugie tyle nie trenuje i nie bardzo wiem jak teraz wyglada kondycja klubu ;)
Wiec po pierwsze, trenerow jest juz chyba kilku w Lomzy i sa to oddzielne niezalezne sekcje. Po drugie styl faktycznie nadaje sie dla dzieci, duzo cwiczen ogolnorozwojowych itp, poza tym podzial na grupy wiekowe. Styl jako styl, coz zawsze sie przyda chociaz z perspektywy czasu wydaje mi sie ze istnieja style skuteczniejsze ;) Jednak mimo wszystko lepiej cwiczyc cos niz nic.
Karate Kyokushin, tez mocny klub w Lomzy o ile sie orientuje, chlopaki mieli cwiczenia na tej sali co my, w tych samych godzinach, robilismy wspolne sparringi, wiec pozdrawiam wszystkich ;) Kilku wpadalo do nas na treningi podszkolic sie z parteru, ogolnie fajna atmosfera, zadnych klotni ktory styl lepszy i dlaczego ;) O samym stylu nie powiem za duzo, bo nie znam dokladnie i nie chce glupot gadac. Wydaje mi sie, ze jest troche twardszy od taekwondo i jest wiecej okladania sie piachami i piszczelami, ale pewnie dla mlodszych zawodnikow sa jakies ulgi jak wszedzie ;)
Capoeira, chlopaki tez mijali sie z nami na sali, byla okazja troche popatrzec... Styl w sumie fajny, duzo akrobacji, sam bylem na kilku treningach ale to nie dla mnie ;) Jesli ktos woli sport i dobra zabawe, niz konkretne umiejetnosci walki, to jak najbardziej godne polecenia, jesli ktos ma odpowiednie predyspozycje (raczej osoby gibkie i lekkie ) ;)
Aikido tez maja treningi na tej samej macie bezposrednio przed nami, przychodzi pare osob, nie wiem czy sa jeszcze inne sekcje, a treningu nie mialem okazji jeszcze obejrzec niestety. Wiec wiele tu nie napisze.
Kickboxing i boks byly na pewno, ale nie wiem czy sa.
Karate Tsunami - nie chcialbym nikogo obrazac, ale na jednym takim forum o sztukach walki byla dluga dyskusja o tym stylu i jego zalozycielu ;) To co tam mozna bylo wyczytac i zdjecia z ksiazki owego pana w zasadzie wywolaly salwy smiechu u wiekszosci uzytkownikow... Jesli ktos jest zainteresowany moge znalezc i wrzucic linka ;) W kontekscie tradycyjnych sztuk walki, do jakich zalicza sie karate, warto tu nadmienic, ze tsunami jest polskim wynalazkiem i w zasadzie nigdzie na swiecie poza naszym krajem nie wystepuje chyba ;) Przepraszam wszystkich trenujacych ten styl, jesli moja opinia jest krzywdzaca, zawsze moge sie mylic ;)

Do pan i wladca... Ja tez uwazam, ze nie warto sie ograniczac do jednego stylu, zreszta mozna to chyba wywnioskowac z moich poprzednich wypowiedzi dotyczacych Vale Tudo. Nie zgodze sie jednak, ze nie mozna stwierdzic czy jeden styl jest lepszy od drugiego... Byl to glowny argument mistrzow roznych styli, przez wiele lat i niestety padl wskutek weryfikacji w turniejach miedzystylowych... Bo jesli przez iles lat, w ilus tam konfrontacjach jeden styl nie osiaga zadnych sukcesow, a inny zwycieza w wiekszosci przypadkow, to trudno mowic, ze z tego 1 trafily sie same lamagi, a z drugiego same wybitne jednostki. Oczywiscie teraz profesjonalni fighterzy cwicza przekrojowo i nikt nie moze pozwolic sobie na totalna ignorancje w zakresie ktorejs z form prowadzenia walki. I bardzo dobrze, bo oznacza to jedynie tyle, ze dzieki tym konfrontacjom systemy walki zaczely sie dynamicznie rozwijac, zamiast tkwic w miejscu kolejne iles lat. Piszac o skutecznosci BJJ, chodzilo mi o fakt, ze na poczatku kiedy jeszcze stawiali sie zawodnicy "czystych" nie mieszanych dyscyplin, to wlasnie BJJ zwyciezalo najczesciej, a w tej chwili wszyscy czolowi zawodnicy wlaczaja ten styl do swoich treningow, niezaleznie czy wywodza sie z dyscyplin chwytanych, czy tez bazuja na stylach uderzanych.
Naturalnie ma to tez druga strone medalu i jesli ma stanac przeciw sobie dwoch profesjonalnych zawodnikow, to samo BJJ zadnemu juz nie wystarczy, gdyz przeciwnik bedzie bardziej wszechstronny.

Co do treningow dzieci, to faktycznie u nas dolna granica to 16 lat. Niestety nie ma w tej chwili mozliwosci, aby cwiczyly u nas dzieci, sekcja jest zbyt mala i nie ma podzialu na grupy wiekowe. Natomiast jesli chodzi o poczatkujacych to nie rozumiem zupelnie czemu nie moga zaczynac od tego stylu? Nie wiem czy orientujesz sie jak wygladaja treningi, ale styl ten jest bardzo ogolno rozwojowy, wyrabia zarowno sile wszystkich partii miesniowych, koordynacje, jak i gibkosc.... I jesli mialbym to porownac np z tkd ktore cwiczylem dlugo, to mysle ze BJJ jest pod tym wzgledem bardziej wszechstronne. Chociazby dlatego, ze w tkd np rece sa prawie zupelnie zbedne i nacisk na rozwiniecie gornych partii ciala nie jest tak silny. Po drugie gibkosc ogranicza sie glownie do nog, co wynika ze specyfiki stylu. W BJJ natomiast, bardzo wazna jest gibkosc calego ciala, duzy zakres ruchu we wszystkich stawach i rozciagniecie kazdej partii miesniowej... Nie zgodze sie wiec z zalozeniem, ze poczatkujacy powinni isc na tkd lub karate, bo BJJ niczym tu nie ustepuje w ogolnym przygotowaniu organizmu.

Na koniec chce tylko podkreslic, ze nie zamierzam nikogo na sile ciagnac na treningi ani zniechecac do innych dyscyplin :) Dokladnie jak zostalo to napisane, jednemu odpowiada to, drugiemu tamto. A w walce realnej czasem najbardziej przydaja sie szybkie nogi i dobrze wytrenowane taktyczne oddalanie sie ruchem przyspieszonym ;)

No i jeszcze chcialbym uzupelnic podana liste stron internetowych, o strone naszego klubu ;)
http://cyklon.com.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

do Pan i Wladca:
Ksztaltowanie psychiki nie tak do konca zalezy od sportu walki, a raczej bardziej od trenera. Podam Ci przyklad z wlasnego doswiadczenia. Trenujac w Wa-wie Judo, pod trenerska reka p.Niedomagaly(7 dan), czeste slowa jakie padaly z jego ust brzmialy: Zastanow sie nim zrobisz to komus na ulicy. Nie wazne czy trenujesz Karate, BJJ czy cos innego - wazne zebys umial sie odpoweidnio "poslugiwac" tym czego sie nauczysz.

Ps. Bylem na treningu i chodz grupa cwiczaca byla nieliczna, ale wygladalo to wszystko dosc "sympatycznie" - dotarlem okolo 8 wiec trwaly juz tylko walki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

I zawsze wygrywa


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

na Bawełnie grzeją ale bardzo słabo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

czarna------------> kolor



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

Tak tak. Prawdą jest, że niewiedza jest czasami błogosławieństwem:) Jak by nie było, widać, że nasza czwarta władza (media) ma jednak chyba największą władzę. Spoko, nic na siłę:)
Kefas dzięki za linki.

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

czarna------------> kolor



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

@SN4P - myślę ze spot VW faktycznie był udany, byłem widziałem, co do naszych spotkań, chodzi nam o to aby auta były mniej/więcej tej samej daty (klasy), mam nadzieje że mnie rozumiesz:)

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

ojj niektóży dobrze obstawili :)

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

no i oficjalny jest juz niestety 2 : 1 dla Anglii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

Przegraliśmy? A to niespodzianka :P

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

marta50: zapewne jesteś jakimś ciężko rozumującym nieukiem ;-) Dlatego nie lubisz nauczycieli, a oni Ciebie. Przestań w końcu pieprzyć głupoty, tylko złóż nauczycielom ładne życzenia. Jak przyjdzie Twój dzień (Międzynarodowy Dzień Dobroci Dla Zwierząt) to możesz się spodziewać życzeń ode mnie, kupię Ci nawet nowe homąto. Wio!


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

Ale zdobylismy honorowa bramke

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

Każdy lubi jak się docenia jego pracę, każdy lubi podziękowania. Ja, jako nauczyciel też. Jest mi przykro gdy klasa zapomina o podziękowaniach. Jednocześnie cieszy mnie każdy dowód pamięci. Lubię kwiaty, ale bardziej ciszą mnie oryginalne pomysły: wierszyk, "laurka", a kiedyś dostałam spinki do włosów zrobione przez uczennicę (mam je do tej pory) i papierowy kwiat (też ręczna robota). Przykra bywa czasem otoczka tych wszystkich życzeń, np. jak życzenia składa uczeń, któremu ewidentnie zależy na ocenie i zwyczajnie podlizuje się. Przykro mi też jest, gdy klasa zapomina o takich okazjach, ale jednocześnie szybko ja zapominam o tym - do następnego razu. Ale nigdy, przenigdy, ja , ani inny znany mi nauczyciel, nie wypominał tego faktu "zapomnienia" uczniom.
A zresztą ja także staram się pamiętać o uczniach, którzy mi pomagają i wyróżniają się, i też dostają ode mnie pamiątki - i nie pochodzą one z funduszów szkoły.
Natomiast imprezy szkolne: fakt - masakra dla nauczyciela.
pozdrawiam i życzę najlepszego. A

apostata


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

Ferrari Enzo już nie jest produkowany. Wykonano tylko 399 sztuk i faktycznie kosztowały w tych granicach.
Lista obejmuje najdroższe wozy które można kupić obecnie, a nie limitowane serie których produkcję zakończono. Dlatego brak superdrogich McLarena F1, Jaguara XJ220, czy Mercedesa CLK-GTR.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

Jak podała telegazeta TVP 1, czterdziestotrzyletni kierowca komunikacji miejskej w Łomży jeździł autobusem mając 3 promile alkoholu. Policję poinformował jeden z pasażerów autobusu. Jak twierdzi policja kierowca pił prawdopodobnie w czasie pracy.
Co można pomyśleć o takim człowieku, który naraża na niebezpieczeństwo ludzi którzy powierzyli jemu swoje życie wsiadając do autobusu.
Bezmyślność i głupota. Zabrać prawo jazdy na dożywotnio.

Pozdrowienia.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

I wykastrować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

Czy u was też Neostrada od wczoraj działa jakby chciała, a nie mogła?

Jeżeli tak to batalię dzwonienia na infolinię czas zacząć...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rezolucja Kongresu Polonii Amerykańskiej w/s obecnej sytuacji w Polsce

mi sie tez jrbie jak cholera juz mnie to wkurza niedlugo zaczne dzwonic na infolinie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org