wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Poseł Krynicka do poseł Pitery: „Pani jest zdrajcą Narodu Polskiego” w TVN24

ja inny kierunek niż Wy wszystkie, ale to nic :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Krynicka do poseł Pitery: „Pani jest zdrajcą Narodu Polskiego” w TVN24

Ehm:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Krynicka do poseł Pitery: „Pani jest zdrajcą Narodu Polskiego” w TVN24

A Pani Kowalewska jak przyjmuje może macie jakiś kontakt ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Krynicka do poseł Pitery: „Pani jest zdrajcą Narodu Polskiego” w TVN24

jakos po poludniu. i wiem ze w czwartki ma wolne. ;p

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Krynicka do poseł Pitery: „Pani jest zdrajcą Narodu Polskiego” w TVN24

powinni ja wywalic i blokowac jak tylko sie pojawi ;p



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Krynicka do poseł Pitery: „Pani jest zdrajcą Narodu Polskiego” w TVN24

(86) 219-81-82



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Krynicka do poseł Pitery: „Pani jest zdrajcą Narodu Polskiego” w TVN24

W maju miałem TWO i TSF na MS czekałem 3 miesiące dzwonili że za tydz mam się wstawić chociaż prędzej informowano mnie że najprędzej we wrześniu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Krynicka do poseł Pitery: „Pani jest zdrajcą Narodu Polskiego” w TVN24

hmmm,,

no to ciemu???

:)

urbi et orbi




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Krynicka do poseł Pitery: „Pani jest zdrajcą Narodu Polskiego” w TVN24

nie robciu jestem ja tak wcześnie spac nie idę:)
wzajemnie sun :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Krynicka do poseł Pitery: „Pani jest zdrajcą Narodu Polskiego” w TVN24

gram sobie robciu nie ma nic ciekawego na necie niestety:(więc gram se na klasce:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Krynicka do poseł Pitery: „Pani jest zdrajcą Narodu Polskiego” w TVN24

Tak, to już koniec. Serio. A teraz wyobraź sobie, że ta książka rozeszła się w milionach egzemplarzy. Nie wierzysz? Może przekona Cię dalszy opis.

Akcja








Bohaterowie

Bella (Isabella Swan) - Banalna amerykańska nastolatka w banalnej amerykańskiej szkole. Z jej punktu widzenia napisana jest książka. Niestety... Bo czasem jak pojawia się coś, co może zaraz zacznie przypominać coś podobnego do akcji, nadzieja zostaje natychmiast odebrana! W miejsce czegoś co może zaczęłoby przypominać akcję Bella mówi o... Edwardzie! Zaczęłam nawet liczyć opisy jego oczu. Lepiej policzyć do
nieskończoności.

Edzio (Edward Cullen) - Z genetycznego punktu widzenia jest rzodkiewką (26 chromosomów). Wygląda jednak troszeczkę inaczej z punktu widzenia Belli. Adonisowe ciało (ciało jak posąg greckiego boga), kasztanowe włosy, fantastyczne białe zęby, twarz modelki, blada, świecąca się w słońcu jak psu jaja skóra, żółte, nierówno podbite (niektórzy twierdzą, że to są cienie) oczy i ogólne zajebiste wrażenie. Zakochał się w Belli z dwóch powodów. Po pierwsze - Bella posiada tę niezwykle magnetyzującą cechę, że nie można czytać jej w myślach (co za
różnica?). Po drugie: Bella ma tę drugą niezwykle magnetyzującą cechę, że specyficznie pachnie. Tym może powalić na kolana
każdego niesamowitego wg niej wampira (powalić na kolana - interpretacja dowolna)

Jacob Black - w pierwszej części prowadzi z Bellą kilka bardzo zajmujących konwersacji. W drugiej trochę się rozkręca -podrywa Bellę i przy okazji wkurza Edzia. Itd., itp... A tak poza tym, jest wilkołakiem. Bella ciekawie dobiera sobie znajomych.

Alice Cullen - jasnowidzka. Tak naprawdę wróży z fusów, ale nie chce się przyznać. W swoich wizjach nie widzi mieszańców - a to rasistka!

Ciekawostki

- Volvo, koniecznie srebrne, to najlepszy samochód rajdowy świata. Wystarczy być wampirem, a możesz jechać polną drogą z prędkością około 150 km/h, nie stracisz przyczepności i jeszcze wyrobisz się na ostrym zakręcie. I przejdziesz 2000 kilometrów w kilka godzin.

- Otrzymanie jednego chromosomu więcej nie znaczy, że masz Downa – sprawia, że zostajesz wilkołakiem (co właściwe, patrząc na Jacoba Blacka, na jedno wychodzi).

- Bella, aby wykonać najprostszą czynność, potrzebuje pomocy Edzia i/lub (niepotrzebne skreślić) kilku stron w książce. Przykład:
1. Bella idzie przez ulicę - pół strony
2. Bella idąc myśli o Edziu - strona
3. Bella myśli o szkole i nowych znajomych - pół strony
4. Bella patrzy się na przypadkowego przechodnia - ćwierć strony
5. Bella potyka się - ćwierć strony
6. Bella rozpacza, że Edzia nie ma przy niej - pół strony
7. Bella snuje plany na przyszłość - półtorej strony
Z prostego rachunku wynika, że Bella potrzebuje około czterech stron, żeby iść do sklepu po masło.

- Juliusz Cezar po przeczytaniu Zmierzchu zapewne by powiedział: przybyłem, przeczytałem, zanudziłem się.


Na zakończenie wypowiedź przypadkowego przechodnia o Zmierzchu:
- Fabuła... jaka fabuła?
Akcja... jaka akcja?
Bohaterowie... jacy bohaterowie?
Opisy... jakie opisy?
Komizm... jaki komizm?
Treść... jaka treść?!
Ilustracje... szlag... ilustracji też nie ma...
Ale za to jest okładka!

Źródło: http://nonsensopedia.wikia.com - użytkowniczka zgłaszająca tekst zbudowała całość z fragmentów kilku artykułów

j.n.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Krynicka do poseł Pitery: „Pani jest zdrajcą Narodu Polskiego” w TVN24

hech ,,, śmieszne,,,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Krynicka do poseł Pitery: „Pani jest zdrajcą Narodu Polskiego” w TVN24

nara... pa:{



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Krynicka do poseł Pitery: „Pani jest zdrajcą Narodu Polskiego” w TVN24

jak ja mam to zobaczyć jak link jest nie pełny..

wklejać nie umiesz , panie redaktoże????


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Krynicka do poseł Pitery: „Pani jest zdrajcą Narodu Polskiego” w TVN24

restauracja kameralna:)

Braun, najlepsza golarka do pejsów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Krynicka do poseł Pitery: „Pani jest zdrajcą Narodu Polskiego” w TVN24

Głosujemy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Krynicka do poseł Pitery: „Pani jest zdrajcą Narodu Polskiego” w TVN24

PAWELKU MOJA PROSBA DO CIEBIE NIE PISZ DO MNIE TYLU SMSOW.OK?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Krynicka do poseł Pitery: „Pani jest zdrajcą Narodu Polskiego” w TVN24

wiele sie niezmienilo? dawno tego nie ogladalem ale z tego co pamietam to nie ma lidla, dworca(jest tylko stary dzworzecz czyli akt. orzelek na gielczynskiej) "CH" 4+ , nie wiem czy dobrze zauwazylem ale chyba tego budynku co jest kwiaciarnia marzenie wiecej sobie nie przypominam ale to i tak duzo na zmiany w naszym miescie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Krynicka do poseł Pitery: „Pani jest zdrajcą Narodu Polskiego” w TVN24

- CO SŁYCHAĆ CHŁOPAKI I DZIEWCZYNY W WIELKIM ŚWIECIE ? ;)


http://demotywatory.pl/1599892/--Co-slychac-chlopaki-w-wielkim-swiecie




http://www.tekstowo.pl/piosenka,roxette,how_do_you_do.html


CZEŚĆ , CO SŁYCHAĆ ? ;)


Dzień dobry:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Krynicka do poseł Pitery: „Pani jest zdrajcą Narodu Polskiego” w TVN24

a coś ty kaleson z choinki się urwał.?
Gazet nie czytasz.?

He he

Braun, najlepsza golarka do pejsów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Krynicka do poseł Pitery: „Pani jest zdrajcą Narodu Polskiego” w TVN24

o widzisz virginia nie tylko ty:)

sięma.....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Krynicka do poseł Pitery: „Pani jest zdrajcą Narodu Polskiego” w TVN24

kaleson gdzie ciebie znów poniosło.?.?.?:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Krynicka do poseł Pitery: „Pani jest zdrajcą Narodu Polskiego” w TVN24

20 latlomza bez zmiany wiec ty tak samo bez pojecia o czym kolwiek



jedz do usa


tam cie wezma na szkolenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Krynicka do poseł Pitery: „Pani jest zdrajcą Narodu Polskiego” w TVN24

Thomas jak kogoś szukasz to należało by się przedstawić i podać powód poszukiwań ? a ty chyba masz niecne zamiary wobec tej osoby, bo byś bezpośrednio zwrócił do tej osoby ze sprawą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Krynicka do poseł Pitery: „Pani jest zdrajcą Narodu Polskiego” w TVN24

Andy C a wszedłeś wogóle w ten link? ;-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Krynicka do poseł Pitery: „Pani jest zdrajcą Narodu Polskiego” w TVN24

Jest taki płyn w aptece ,który usuwa zwykłe mniejsze odciski ,jest podobny do lakieru do paznokci, kleju , smaruje się odcisk kilka razy ,szybko zasycha, tworząc biały “plasterek”, po kilku dniach moczysz w wodzie i wychodzi z korzeniem . Jak to nie pomoże , to zostaje laser ,zapytaj u dermatologa ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Krynicka do poseł Pitery: „Pani jest zdrajcą Narodu Polskiego” w TVN24

Ja polecę Romanowską. Na Kazańskiej przyjmuje w Okularium. Ja do niej chodze cały czas i jestem zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Krynicka do poseł Pitery: „Pani jest zdrajcą Narodu Polskiego” w TVN24

dj abdool ale reklama hahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Krynicka do poseł Pitery: „Pani jest zdrajcą Narodu Polskiego” w TVN24

kostka brukowa
Autor: siwysiwy (---.centertel.pl)
Data: 29-07-11 14:59

692 660 061-Jarosław Komorowski.Swietni w tym fachu



PAWEL GDZIE TERAZ JESTES?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Krynicka do poseł Pitery: „Pani jest zdrajcą Narodu Polskiego” w TVN24

zadzwon do mnie


teraz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Krynicka do poseł Pitery: „Pani jest zdrajcą Narodu Polskiego” w TVN24

bo ja ci wysle foty a foty to nie real a ty i tak bedziesz kladl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org