sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto wyjaśni fenomen okładek Newsweeka?

wplate na konto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wyjaśni fenomen okładek Newsweeka?

witaj bando :)
jak przeczytałem opis nad demotywatorem w poście kalisonków to liczyłem na obrazek z jakąś orgią - ja+koledzy+ kilka pań
chyba dziwne mam skojarzenia (ale lepiej to niż orgiowy zestaw ja+koledzy :P)

jeszcze raz Dzień Dobry wszystkim :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wyjaśni fenomen okładek Newsweeka?

P.A, to nie ma znaczenie czy w Łomzy czy w kupiskach, bo nie ma takich cen, nie umiesz udowodnić, koniec kropka. Ludzi którzy mają troche inteligencji i doświadczenia wypowiedzieli się już na tym wątku, podali argumenty, ty zaś piszesz na zasadzie bo tak...
znajomy88, ty to się lepiej nie kompromituj hehehe nawet nie wiesz chyba co to ironia, brak słów...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wyjaśni fenomen okładek Newsweeka?


Z tego co wiem i mi sie kojarzy to 0,33 metra to
kaliber w rozwarciu ,myszy' BlackLady.
OGROMNIE wyluzowane dziewcze.

PS.Poszukuje alfonsa na gwalt!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wyjaśni fenomen okładek Newsweeka?

28.07.2011r godz. 15:00 – udostępnienie informacji o kwalifikacji na studia w systemie rekrutacji elektronicznej

źródło: http://www.pwsip.edu.pl/kandydaci/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=8&Itemid=23



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wyjaśni fenomen okładek Newsweeka?

dziewczyny by dawaly przy kazdym kupionym piwie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wyjaśni fenomen okładek Newsweeka?

nie kupiłabym 30letniego domu za 300tys. moim zdaniem to przesada nawet jeśli jest odnowiony, znajomi kupili taki klocek PRLowski rok temu na os. maria wolnostojący właśnie za podobną kwotę i na chwilę obecną ponad 100tys poszło na remont a przed nimi jeszcze wymiana dachu. co innego dom kilkuletni ale tu ceny w Łomży raczej ok 500tys, może w Pniewie czy Jednaczewie ceny są inne ale ceny w Łomży, Kupiskach czy Giełczynie raczej się trzymają.


brzydula - w poście z 21:10 wyraźnie przecież napisałam, że budowa za 350tys jest możliwa MAJĄC DZIAŁKĘ!! znam wiele osób właśnie się budujących, jedni wchodzą w kredyt, że z pensji mało co zostanie ale na podłodze marmury a żyrandole szklane inni decydują się na skromniejsze urządzenie w zamian za niższy kredyt. Wszystko zależy od możliwości finansowych i fantazji co do wystroju ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wyjaśni fenomen okładek Newsweeka?

w kauflandzie ale w butli jest łomża niepasteryzowana :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wyjaśni fenomen okładek Newsweeka?

kropka, przykładem który podałaś ze znajomymi potwierdzasz tylko to o czym pisałem, że takie są ceny w Łomży, a że ty byś nie kupiła to twoja sprawa, może ciebie nie stać, ale taką opinią rynku nie zmienisz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wyjaśni fenomen okładek Newsweeka?

taaaaaaaaaaaaaaa

a tym alfonsem jest pawel z navary...............


dobre co nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto wyjaśni fenomen okładek Newsweeka?

do pool


hahahahhahahahahah

wiesz jak ja pieknie wygladam?

tak jak laski na zachodzie do przodu a ty jestes z zaboru ruskiego hahahhahahahahahah


jak wiekszosc na podlasiu ludzi sama dzicz hahahha

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org