czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
grożenie śmiercią w państwie PiSlamskim to norma..?

Oko na Maroko maluję zawsze kiedy najbardziej mi zależy by dobrze wyszło hehe...dzisiaj mi to lata więc spoooko :-)

Ano dam radę, dam...tylko te kooorki za Jeżewem.
Masakra.
Ale TV24 tam na trasie jest hihi...pomacham Bandziorkom po drodze :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grożenie śmiercią w państwie PiSlamskim to norma..?

W każdym elektrycznym.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grożenie śmiercią w państwie PiSlamskim to norma..?

enya

Jak zależy żeby dobrze wyszło to zawsze coś nie wyjdzie ;) hehe
Pomachaj Nam :):):)

Wróć szczęśliwie , miłego dnia :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grożenie śmiercią w państwie PiSlamskim to norma..?

madziara

Ja też lubię niespodzianki ,ale te miłe ;)


zwiewam ;)


MIŁEGO DNIA Bando :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grożenie śmiercią w państwie PiSlamskim to norma..?

Bawcie się dobrze pomimo pogody dzisiaj :)
Znikam wyciągnąć młodego z łozka za nogi, bo jest mi niezbędny w tej podróży :)

Papap :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grożenie śmiercią w państwie PiSlamskim to norma..?

kalesony, enya
no część, co tam :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grożenie śmiercią w państwie PiSlamskim to norma..?

PA, napisz gdzie ten dom w Łomży jest i ma hektarową działkę-ściemniaczu... Podaj linki do tych domów to je obejrzymy, poza tym czemu brzydula miała by szukać? jesteś kolejnym wirtualnym napinaczem co w realu jeździ czerwoniakiem i mieszka z mamą...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grożenie śmiercią w państwie PiSlamskim to norma..?

Donald podkresl mi zdanie z mojej wypowiedzi gdzie napisalem, ze dom stoi w Lomzy to porozmawiamy, narzekasz a sam dodajesz od siebie. Dom stoi w kupiskach starych. Co do linkow, wybacz, ale nie wszyscy wystawiaja domy w internecie, podjedz, zapytaj sasiadow. Jezeli szukasz domow tylko w necie to nie dziwota, ze zyjesz takimi cenami. Od tego sa znajomi, gazety. Po lepkach i mozna trafic na prawde porzadna chalupe nie wypatrzona w internecie czy przez agencje. Jeszcze inny przyklad. W zeszlym roku na Kierzkowej stal dom na duzej dzialce, mysle, ze ludzie powinni kojarzyc, bo facet hodowal tam kiedys konie, zaraz pod skarpa od sasiedniej ulicy, numer 3cos, poszedl za 390 tys. Dom byl do remontu na jakies 40-50 tys, ale dzialka ogromna jak na Lomze i dobrze usytuowana, wiec porownaj to sobie z cena jaka dales za te szeregowke.
Brzydula pisala, ze odkupilaby ten dom dlatego to jej napisalem. Doczytaj wszystko.
W tym momencie widze juz, ze g.owno o mnie wiesz. Zyj dalej w swoim swiecie i miej wlasne kredki. A co do spinania. Ja w porownaniu do Ciebie jestem nad wyraz spokojny, to Ty w postasz sypiesz i sypiesz i widac, ze sie spinasz. Uwazaj, bo pokoj sobie zaplujesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grożenie śmiercią w państwie PiSlamskim to norma..?

PA, a tak teraz już nie w Łomży tylko w kupiskach, lecz oprócz twojego bełkotu nie możesz tego w żaden sposób udowodnić...
Linków też nie podasz, o ofertach wiesz, ale nie powiesz, gdzieś już to słyszałem, nie możesz w żaden sposób potwierdzić swoich wypocin, wiec twoja wiarygodność jest zerowa, jesteś kolego nie poważny...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grożenie śmiercią w państwie PiSlamskim to norma..?

Donald w tej chwili odwracasz kota ogonem, nie masz zadnego argumentu na potwierdzenie tego, ze powiedzial, ze domw Lomzy... Mowilem znajdz mi to i pokaz, widziesz nie ma, wiec nie dodawaj, albo nie zarzucaj innym, ze Ciebie inaczej czytaja. Powiedz mi do tego jak mam Ci pokazac linki domu sprzed roku? Powiedzialem, ze jezeli rodzina sie zgodzi to chetnie Cie zaprosze. To nas rozni, ze ja rozmawiam z ludzmi i dzieki temu na tym nie trace, a wrecz przeciwnie i nie zamykam sie tylko w internetowym swiecie, z reszta tego tez wymaga moj zawod. Co do domu na ulicy K, numeru dokladnego nie znam, taki mi swiata, wiec zapytaj sasiadow, a mysle, ze Cie pokieruja po moim opisie i porozmawiaj sobie z wlascicielami. Jezeli chcesz mi cos zarzucac to najpierw rusz d* sprzed monitora i popytaj, posprawdzaj, bo ja Ci linkami, ktore juz nie istnieja, albo ktorych nie bylo nie bede rzucal, bo to nie mozliwe. Mozesz mi zarzucac co chcesz, ale ja swoja prawde znaam dokladnie i nie na tym to polega, zeby w forumowe dyskusje wciagac znajomych, zeby Tobie cos udowodnic.
Jezeli jestes tak obcykany w temacie i sie w tym obracasz to kiedys mozliwe, ze sie spotkamy i wtedy porozmawiamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grożenie śmiercią w państwie PiSlamskim to norma..?

z reguly na chrzest to poza chrzestnymi prezentow sie nie kupowalo :)
ewentualnie jakas ksiazeczka "pamiatka chrztu" i duzy bialy mis bylby milym prezentem, ktory za pare lat dziecko chociaz zobaczy, bo poki co za wiele nie rozumie, tak mysle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grożenie śmiercią w państwie PiSlamskim to norma..?

nooo, myślałąm, że może już po północy czy coś będą, ale nie było, teraz nadal czekam. ehhhhh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grożenie śmiercią w państwie PiSlamskim to norma..?

Czekałyśmy tyle to i dzisiaj damy radę;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grożenie śmiercią w państwie PiSlamskim to norma..?

Pogromca_kretow_6

Nie da się tego opowiedzieć ;) hehe

Wrażenia SUPER ,fajny klimat , członkowie zespołu świetni , bardzo dobra muzyka :):):)
Miałam przyjemność poznać zespół ,nawet mamy wspólne zdjęcia :):):)


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grożenie śmiercią w państwie PiSlamskim to norma..?

piwo 0,33
Autor: siwysiwy (---.centertel.pl)
Data: 28-07-11 10:49


Z tego co wiem i mi sie kojarzy to 0,33 metra to
kaliber w rozwarciu ,myszy' BlackLady.
OGROMNIE wyluzowane dziewcze.

PS.Poszukuje alfonsa na gwalt

siwy zrob loda pawlowi ok?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grożenie śmiercią w państwie PiSlamskim to norma..?

hehhehehe

w tej dziurze koncerty sa?


chyba dozynkowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grożenie śmiercią w państwie PiSlamskim to norma..?

widziałam to, ale i tak miałam nadzieję, że szybciej będą wyniki;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: grożenie śmiercią w państwie PiSlamskim to norma..?

jakie wiesniaki buraki

wsiory

jak tam ludzie wygladaja hahahhahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org