piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
LSM ciepla woda mozna inaczej .

U nie ma rybek, bo warszawska mafia "wydzierżawiła" Narew prywaciarzowi, a "dzierżawca" wybił ryby prądem i większe wywiózł do Warszawy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LSM ciepla woda mozna inaczej .

Cos czuje ze juz nie jeden z was sie do niej wybral :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LSM ciepla woda mozna inaczej .

Gdzie można kupić najtaniej łaty, murłaty z góry dzięki/???????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LSM ciepla woda mozna inaczej .

ZGUBIONO KLUCZE NA UL. CHOPINA 1 PRZED BLOKIEM NA LAWCE. ZNALAZCE PROSZĘ O KONTAKT NA NR 502546348. DLA ZNALAZCY JEST NAGRODA PIENIEZNA. DZIEKUJE Z GORY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LSM ciepla woda mozna inaczej .

W sumie bardzo dobra reklama dla tej tak zwanej pani, która ma spore stado jeleni , ktorzy wspomagają słowem i utrzymują.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LSM ciepla woda mozna inaczej .

Możliwe że trzeba prezczyścić zamki w drzwiach, prawdopodobnie jeden stwarza problemy, jeśli masz troche pojecia to dasz rade sobie sam poradzić ztym problemem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LSM ciepla woda mozna inaczej .

666 razy gorzej się zachowuje czarna
http://i56.tinypic.com/5d2t21.gif



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LSM ciepla woda mozna inaczej .

Forum jest bardzo czesto odwiedzane. Wcześniej nie miała adresu e-maila a teraz to pewnie ma sporo ,, pracy" troszke zaniedbała forum ahahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LSM ciepla woda mozna inaczej .

A to zazdrośnik :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LSM ciepla woda mozna inaczej .

widzisz sam Andy C jak jest

pawel nawet chce miec ze mna dzieci

bardzo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LSM ciepla woda mozna inaczej .

Nocą też.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LSM ciepla woda mozna inaczej .

A co się dziwić jak dopiero się wykluł:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LSM ciepla woda mozna inaczej .

paweł dlaczego osmieszamy sie?


ludzie sie z nas smieja?

nie za duzo tego?


moze real bedzie lepszy?

co pawel?

miales dzisiaj ze mna spac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LSM ciepla woda mozna inaczej .

wie ktos ale w Wawie
http://www.youtube.com/watch?v=OgV4iBQVNyU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LSM ciepla woda mozna inaczej .

hahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LSM ciepla woda mozna inaczej .

ja zadko jezdze do tego brzydkiego miasta wiec mnie nie interesuje wogole

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LSM ciepla woda mozna inaczej .

PAWEŁKU MÓJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LSM ciepla woda mozna inaczej .

pawel rano pisz do mnie jak bede jechac bo bedzie mi sie nudzic do wieczora od rana do wieczora pisz do mnie ze mna kochanie

a pozniej wiesz co

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LSM ciepla woda mozna inaczej .

chłopaczyna ma pewnie kompleksy z powodu że ma krótki spiczasty nosek,
ale wścibski :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LSM ciepla woda mozna inaczej .

Donald tyto fanstasta jesteś. A może jeszcze ma na dachu kukuryku? Patrz bardziej realniej na życie;)) Myslisz, że jak ktoś zrobił generalny remont dwa lata temu to teraz chce sprzedawać? Zazwyczaj remonty generalne się PLANUJE. Bo to nie 2 tyś w taki włożysz:) Śmieszny jesteś. Kto mówi o sprzedawaniu działki 2 arowej? Ja mówie o jej wartości, którą ewentualnie możesz doliczyć do ceny sprzedawanego domu, albo dać w gratisie te dwa ary:))))


Piszę wyraźnie że nie znamy stanu tego domku - i możemy sobie gdybać. A ty się tak wzruszasz, jak gdyby to Twoja posiadłość była;)







Autor: Donald (---.elomza.pl)
Data: 26-07-11 20:37


są szeregówki i na 5,6,7,8 arach i to ceny generalnie nie zmienia.







No to gratulacje, jak dla ciebie nie robi różnicy czy masz 2 czy 8 arów;)))))))) Nigdy nie sprzedawałeś nic chyba.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LSM ciepla woda mozna inaczej .

siwysiwy-popieram! niech wejdą se na gg lub jakiś czat a nie chcą pokazać światu jak się fajnie znają i dogadują-a co to nas interesuje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LSM ciepla woda mozna inaczej .

Protagoras do somali jedz lub zaciągnij się do legi cudzoziemskiej jako najemnik zrób coś ze sobą a nie tylko szczekasz aż pyska piana leci.
Od razu cie uprzedzę bo tu od czasu do czasu fazapy i Monisia chrzan się pokazuje to od razu ci mowie nie jestem gayem ,lewakiem , poprano politycznie czy jakoś tam . Widzę że masz problem "Sam być może przygarnąłbym taką 18-letnią Himbę " że masz problem w relacjach damsko męskich , kup sobie w sex-szopie lale dmuchano ona spełni twoje oczekiwania będzie słuchać twoich ******* .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LSM ciepla woda mozna inaczej .

Kurczę, a to nie jest tak że jak ktoś ci roi stronę, płacisz za nią i to ty sobie dalej administrujesz a nie firma która robiła?? Nie znam się, tylko tak byłoby logiczniej haha. No bo zdjęcia wstawić co za problem?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LSM ciepla woda mozna inaczej .

no wlasnie na umb to naprawde byla porażka.....nie spodziewalam sie takiego czegoś :( alejeszcze tylko jeden dzień i już wszytskiego się dowiemy;) bedzie pozytywnie napewno;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org