sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nowy dowód, że WOT ma służyć przeciwko Polakom.

To będę napewno :)
A jak by nie to wołaj głośno :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy dowód, że WOT ma służyć przeciwko Polakom.

@ zezowate szczęście – Ja mam wielką wiarę, ale w Boga!! Ludzkie wypowiedzi traktuję jako ciekawostki i prawie zawsze sprawdzam.
Żądasz dowodu na istnienie Boga – hm - dla mnie sam fakt że Ty istniejesz, jest niezaprzeczalnym dowodem na to, że stwórca istnieje.
@ vood – z twojego wpisu można wyciągnąć wniosek, że ten bandyta był wielkim „światowcem” skoro znał polskie partie kanapowe, o których Polacy już dawno zapomnieli.
Ja na ten przykład, nie znałem żadnej partii politycznej w Norwegii z przed katastrofy, a ty znałeś jakąś ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy dowód, że WOT ma służyć przeciwko Polakom.

Jak dobrze pamiętam, to 100mph ma dużo do powiedzenia w każdym temacie nie znając go w ogóle. Taki chłopek internetowy i nic więcej...


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy dowód, że WOT ma służyć przeciwko Polakom.

adamosxx z 600 tys imigrantow zerujacych na pracujacych norwegach, znam kilku dziesięciu polaków jakoś norwedzy cenią polaków.

"mysle ze breivik popchnal pierwsza kostke domina w europie." adamosxx masz swój manifest napisany ?



Na liście zdecydował się zamieścić m.in. partie „konserwatywne, chrześcijańskie”, „konserwatywne pod względem kulturalnym”, nastawione przeciwko imigrantom itd. Wśród polskich partii i organizacji wymienia: Prawo i Sprawiedliwość, Samoobronę, Ligę Polskich Rodzin, Obóz Narodowo-Radykalny, Narodowe Odrodzenie Polski i Ligę Obrony Suwerenności.


Polski wątek pojawia się we fragmencie poświęconym feminizmowi i przyrostowi naturalnemu. Breivik podkreśla w nim, że w państwach skandynawskich, „krajach dobrobytu, w których jest wysoki wskaźnik feminizmu, a ludzie nie są religijni”, rodzi się dużo więcej dzieci niż w „Katolickiej Polsce, być może najbardziej konserwatywnym, religijnym kraju w Europie”.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy dowód, że WOT ma służyć przeciwko Polakom.

Przepisy przepisami a właśnie widziałem, że na Sybiraków w tych nowych blokach powstało przedszkole niepubliczne. Czyli można :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy dowód, że WOT ma służyć przeciwko Polakom.

a kto to jest pomocnik w pepeesie??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy dowód, że WOT ma służyć przeciwko Polakom.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy dowód, że WOT ma służyć przeciwko Polakom.

hehehe biess :)
Ale w nowych też się dużo dzieje i nie mozna o nich zapominac :):)

urbi et orbi




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy dowód, że WOT ma służyć przeciwko Polakom.

wladima

... niech MOC ,- (czy mocz ?), będzie z Tobą !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy dowód, że WOT ma służyć przeciwko Polakom.

ale pomyśl Maruda o ile by była mocniejsza poprzez trening piątkowy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy dowód, że WOT ma służyć przeciwko Polakom.

w czwartek w piątek też nie mogę bo mam w domu pranie..
i w sobotę teznie mogę bo mam w domu pranie..
ale za to niedziela będzie dla nassss...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy dowód, że WOT ma służyć przeciwko Polakom.

biess :)
Albo była by przemęczona intensywnym treningiem :):)

Krótko mówiąc miała by zakwasy :):):):):)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy dowód, że WOT ma służyć przeciwko Polakom.

A ja mam to głęboko w dupie :):)
A ty juz zaczynaj powoli się bać :):)

Z Oslo do Łomzy żut berem tylko :):):):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy dowód, że WOT ma służyć przeciwko Polakom.

przez tego pana t. moja sąsiadka 8 miesięcy o kase się upominała w sądzie. wiomar to syf, a kto twierdzi inaczej to albo nie miał przyjemności tam pracować albo jest ślepym optymista

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy dowód, że WOT ma służyć przeciwko Polakom.

Wiesz Meg to może zaczekać do sierpnia ponoć ma być cieplej :) a czy dwa autka na pewno starczą??moze warto zabrać nasze pociechy ze sobą??

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org