czwartek, 23 listopada 2017 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pupilek pis Piotr Rybak ma się dobrze.

Mało tego, że naczelny antysemita, neofaszysta, rasista ma się dobrze.. To jeszcze ma ochronę państwa rządzonego przez pis.
Pamiętamy jak Piotr Ryba miał bezwzględną karę pozbawienia wolności za akt spalenia kukły Żyda. Kto stanął w obronie Ryby? Ziobro.
Ryba jest pamiętliwy i odwdzięczył się Ziobrze. Wiemy, że stosunki Ziobry z \"Adrianem\" nie są najlepsze, za to , że \"Adrian\" się sprzeciwił całkowitemu podporządkowaniu sądów Ziobrze.
I dosadnie nazwał żonę \"Adriana\" po \"imieniu\".
Jakim trzeba być \"Kvrwskim\", żeby żonę było nie było Prezydenta tak nazwać. No chyba że się nazywa Ryba, albo Rydzyk. Bo tylko te osoby wyzywają żony prezydentów.
Myślicie, że \"apolityczna\" prokuratura Ziobry zrobi coś w temacie za wyzwanie żony \"Adriana\"? Płaszczak wręczy medal za odwagę, Maciorowicz złoty medal ten sam co kochance, Szyszko przewiezie w karocy Disneya ......

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114871,22627655,spalil-kukle-zyda-teraz-obraza-zone-prezydenta-zydostwo-zajelo.html

A czopki ucałują Rybę. W płetwę.

Motto czopa pisowskiego na dziś: po co pracować, po co się starać kiedy PIS DA

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Pupilek pis Piotr Rybak ma się dobrze.

To Pisdzie panstwo szykuje swoim obywatelom, cos na wzor katastrofy smolenskiej. Tylko dla czego sami PiSdziarze nie sa pasazerami tego wehikulu, ktory zmierza na manowce, tylko pakuja w niego Bogu ducha winnych wspolobywateli?

urbi et orbi

Nie znam gościa - pewno jakaś ptotka , która nie wie co jest grane, albo też nasłany agent jak towariszcz złomeks.

Ty się zdecyduj tawariszcz kacapsko-pruski agencie - Rybak czy Ryba.

K jednak czyni różnicę.

"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan

MaxxxiPisdzie roznice czyni jedna litera, chociaz zadnej roznicy nie czyni mu to, czy tapla sie nadnarwinskim bloke wespol z Kmiotem, czy tez spelnia sie ciciujac w Venedzie. Za kazdym razem jest to i tak PiSdzjeb...

urbi et orbi

Autor: Maxxx (---.torreactor.ml) Data: 14-11-17 16:06

Nie znam gościa - pewno jakaś ptotka , która nie wie co jest grane, albo też nasłany agent jak towariszcz złomeks.

Ty się zdecyduj tawariszcz kacapsko-pruski agencie - Rybak czy Ryba.

K jednak czyni różnicę.

\"Bo nie jest światło, by pod korcem stało.\"
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
\"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić.\" - Ronald Reagan
wiesz, poświęcę się i pogrzebię w twoich starych postach, jak wychwalałeś Rybę. Bo spalił kukłę Żyda. Wtedy pisałeś, że to twój idol, bo na proteście antymuzułmańskim gościu spalił kukłę Żyda Sorosa. Tylko podaj mi ówczesną ksywę, adamosxx?
K? Tak czyni tobie różnicę jak Piotrowicz, czy tow. Piotrowicz. A ty jesteś łysa pała, czy hajhitler?

czarci ssynu, wolę z Kmicicem zgubić niż z tobą znaleźć.

"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan

Za to Ja MaxxxiPiSdo wolalbym cie nie znac, PiSdozjebie...

urbi et orbi

Autor: Maxxx (---.laquadrature.net) Data: 14-11-17 17:35

czarci ssynu, wolę z Kmicicem zgubić niż z tobą znaleźć.

\"Bo nie jest światło, by pod korcem stało.\"
\"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić.\" - Ronald Reagan
a jak łysa pała kmiocic zgodnie ze swoją ideologią, wsadziłby cię do krematorium, też byś był jemu czopkiem? Bo, że kmiot marzy o obozach to nie ulega wątpliwości. Ty masz tylko dwa wyjścia, z hajhitlerem kmiotem jak współsprawca, czy jako opał? A może jako wolny od wszelkiej, nawet tej komunistycznej ideologii? I bez dylematów?
To jak mam do ciebie od dziś wołać? Czop kmiota? Nie? hajhitler? Czy towarzyszu czekisto?

wszystkie warunki spełniasz. Bo polski patriota? Katolik? To towarzyszu marxx jest twoim totalnym zaprzeczeniem.

...a inny szowinista jest doradcą marszałka:
Marek Czeszkiewicz po raz pierwszy „zaistniał” w przestrzeni medialnej, kiedy w kazaniu Jacka Międlara nie dopatrzył się antysemickich treści. – „Ciemiężyciele i pasywny żydowski motłoch będzie chciał was rzucić na kolana, przeczołgać, przemielić, przełknąć, przetrawić, a na koniec będzie chciał was wypluć, bo jesteście niewygodni” – mówił ówczesny ksiądz Międlar podczas mszy w kwietniu 2016 r. w Białymstoku.

Za to kazanie przepraszała nawet białostocka kuria, ale nie prokurator Czeszkiewicz. W uzasadnieniu umorzenia sprawy napisał: – „Duchowny odwoływał się do treści historycznych i Biblii, wskazując negatywne przykłady zachowania przedstawicieli społeczności żydowskiej z czasów niewoli egipskiej”.
Pobłażanie dla narodowców widać się opłaciło, bo Czeszkiewicz „wypłynął”… w Sejmie. Podczas niedawnego posiedzenia komisji administracji i spraw wewnętrznych przedstawił projekt reformy Straży Marszałkowskiej. Okazuje się, że dawny prokurator został w kwietniu 2017 r. doradcą marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego.
https://koduj24.pl/umorzyl-sprawe-miedlara-teraz-doradza-kuchcinskiemu/

dobre dni dla Polski zaczną się z chwilą osądzenia ostatniego PiSlamisty

Co do złomeksa - znajdź mi ssynku, już nie będę precyzował jaki synku, mój post z pochwałą Ryby czy tam Rybaka.

Uważam, że ten gostek to nasłany agent podobnie jak na ostatnim Marszu Niepodległości nasłani prowokatorzy, żeby tacy kacapsko-pruscy agenci jak różne złomeksy mieli potem żer do przeżuwania na forach i oskarżania Polaków o antysemityzm i rasizm.

Jeśli chodzi o czarciego ssynka, też nie będę dalej precyzował jakiego synka, to ciekawe skąd on wie co Kmicic ma na myśli? Czyżby taką umiejętność posiadł w szkole, gdzie uczono interpretacji wierszy wieszczów i innych pośledniejszego płazu poetów?

Z tą interpretacją wiersza, to trzeba uważać. Żaden rozsądny człowiek w ogóle nie powinien wdawać się w rozważania mające ustalić \"co poeta chciał przez to powiedzieć lub miał na myśli\".

Człowiek składa się głównie z wody dlatego poezja to też woda. Ale a propos poezji, to Maxxx powie ci, że nie jest prawdą, iż dawnymi laty nie można było pisać źle o drużynie piłkarskiej Wisła Kraków, bo inaczej kibice bili po ryju.

Można było, ale w sposób zakamuflowany. Właśnie tak ironizował sobie Stanisław Wyspiański w swojej książce p.t. Wesele.

Facet nabija się z Wisły Kraków jeszcze przed jej przegranym meczem z Ruchem Chorzów. Wyraźnie pada tam stwierdzenie - co się panowie Ruchu boją we wsi.

Wyspiański ironizuje sobie dalej wplatając ciągle tekst - raz do koła, raz do koła. To może chodzić o przekręty Platformy w ciągu jej ośmioletnich nierządów.

Potem jeszcze tańczący snopek robi sobie jaja z Wisły Kraków kiedy w tle leci piosenka - Miałeś Chamie Złoty Róg. To po tym gdy sędzia ogłosił rzut rożny, a piłkarze Wisły go spartolili. Zresztą ten Róg odnieść można też do Platformy, która nie miała z kim przegrać w roku 2015.

Gdyby Wyspiański napisał wprost co myśli o Wiśle Kraków, to jej kibice daliby mu po ryju.

\"Jakim trzeba być \\\"Kvrwskim\\\", żeby żonę było nie było Prezydenta tak nazwać. \"

\"Prezydentowa to czarownica, która powinna się poddać eutanazji.\" jak widać można, to taka tradycja PiSowata kobiety prezydentów i inne (nie dotyczy babochłopów pisowskich Mazurek, Pawłowicz, czy premierzycy szefowej GS-u ...) można traktować jak szmaty i żaden gęby nie otworzy bo najważniejsza jest kalkulacja polityczna. To bohatery pisowskie im nie wypada mają więcej na głowie niż jakaś pejsata baba Adriana.

60 tys. debili zapienionej watahy i same incydenty, pojedyncze transparenty i hasła i dzieci z flagami za rączkę z mamusiami z_De.wociałymi, taki piękny patriotyczny pochód tyle miłości i przyjaźni, ojczyzna honor bóg, może weźcie qrwy pisowskie po jednym łysym łbie z tego stada do domu adoptujecie. Na tyle skutecznie wyją i warczą że i podwórka popilnuje przy budzie na łańcuchu sprawdzi się każda onrowska łajza.

P.S a propos babochłopów naśmiewano się z Grodzkiej, niech przyjrzą się Mazurek, Grodzka więcej emanowała kobiecością niż to z gęba kwadratową.

--
Każdy wściekły PiSowski post na forum to jeden wrzód w ich bebechach i jeszcze większy u prezesa naczelnego więc podpuszczać i wkurzać sektę posmolenską jest obowiązkiem każdego Polaka, aby te wściekle PiSie kundelki zalały się czym szybciej żółcią.

marx, kontekst ci gdzies sp.erdolil

MaxxxiPiSdzojebie, dlatego tez inny poeta, nie powiedzial do Bonka,-twa zguba w Rzymie!, zeby ten nie poszedl tam grac z Juwentusu, bo kibice AS Roma obiliby mu gebe za takie przestrogi...facet mial na tyle rozwagi ze npisal to w polskim jezyku aby nie podpasc wloskim kibicom... Dziecku zas, szukajacemu oblesnego katabasa, wskazal ...-Przy kościołku
Mój aniołku, wiedzac ze ten poszukuje ciepla i bliskosci...
Gdyby Slowacki pisal wprost co mysli o PiSdorydzu jego wielbiciele darli by na nim pasy...

urbi et orbi

Widzę, że studiowanie moich postów wyraźnie ci służy!

Już działa czarci ssynku, nie będę tu precyzował jaki synku, już działa!!

Staraj się dalej, a Maxxx gwarantuje, że i ciebie będą wpuszczać do MediaMarkt!!!

gdzie ty marx w koncu cieciujesz? w venedzie czy w mediamarkt ze tak do niego chcesz wpuszczac?

Ja natomiast precyzyjnie - PiSdzisynu...

urbi et orbi

Sqnx, ten PiSdozjeb mysli, ze ma monopol na ciezka ironie, ale zawsze na koniec i tak sam sie trafia...dla tego tez jego wizerunek widac na kazdej skrzynce elektrycznej albo innym denaturacie...

urbi et orbi

Kilka dni temu spalono w Angli kukłę żyda. Tzn. tego reżysera, co to nim penis rządził. I tamtejszy sąd nic jakoś nie wszczyna.
Pewnie Ziobro wywarł silny nacisk na angielski wymiar sprawiedliwości.

To strasznie wpływowy ten Ziobro..

Kasia.

Ziobro teraz straszny dla niejednego platfusa. Pewnie wszelkie gusła odprawiają, aby chłopa szlag trafił.

Niejedna \"kvrva\" zrywa się w środku nocy zlana potem.

Kali - \\\"kvrva\\\" zrywa się w środku nocy zlana potem - ma szcegole powody do tego...trauma aresztu wisi nad nim a moze stanac ;)

urbi et orbi

Przez jakiś czas obowiązywał - Zakaz propagowania symboli i praktyk nazizmu, faszyzmu i komunizmu. Ale od kiedy bolszewicy są przy żłobach mają Prawo tylko w nazwie skrajne zjeby mogą hasać bezkarnie ze swoimi hasłami. Trudno rządzić ludźmi którzy kierują się w życiu racjonalizmem i rozumem więc wspierają te bandyckie faszystowskie bojówki, ale to błędnie założenie, że będą mieli kontrole nad bezrozumnym tłumem kibolskim profanujących patriotyzm, przyjdzie czas że jeszcze łyse łby będą się pastwić nad pisowskim motłochem.

--
Każdy wściekły PiSowski post na forum to jeden wrzód w ich bebechach i jeszcze większy u prezesa naczelnego więc podpuszczać i wkurzać sektę posmolenską jest obowiązkiem każdego Polaka, aby te wściekle PiSie kundelki zalały się czym szybciej żółcią.

To jeszcze potrwa. Najpierw niech popastwią się nad lewackim motłochem.

A widzieliście jak wyglądała organizacja zakodowanych? Wszystko opłacone, darmowe flagi, oczywiście TVN,kod i inne patałajstwo, i pełna kultura... mało dziennikarki nie pobiła cholota.

Kalipso ty współczesny Urbanie . Łżesz jak bura suka. Czemu powielasz kłamstwa? Tak cie Piotrowicz uczy czy Mazurek. Lgarzu. Ksywe zmień na Urban kalipso.

@Jasiek pamiętaj, że może być i tak, że będziesz musiał chadzać po ulicach w swej brunatnej koszuli lub z łapką podniesioną z daleka do góry by i tobie nie obili ryja sympatyczni koledzy. To zero-jedynkowi nie ma nic pomiędzy albo łapka albo wpier....
Popytaj z rodziny może jeszcze ktoś żyje co pamięta te czasy jak chadzali tacy od sąsiadów w mundurkach z takimi hasłami. Nie mogę pojąc jak jakakolwiek rodzina, matka, ojciec w dzisiejszych czasach w najmniejszym stopniu popierała bandytów?

--

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

171113112220.gif
Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0