piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kapuś TW \"Znak\" wpierw donosił na Polaków do SB, teraz ten konfident donosi na Polskę i dziękuje za szykany.

witam....
No to ja tu w takim razie nie paruje.....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kapuś TW \\\"Znak\\\" wpierw donosił na Polaków do SB, teraz ten konfident donosi na Polskę i dziękuje za szykany.

maruda

Dzień dobry Dziadunio :)
Prońko i Hania super ;)

robciu
Cześć Robcio :):)

Czego nie parujesz ? prosiaki masz i parnik odpalasz ? ;)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kapuś TW \\\"Znak\\\" wpierw donosił na Polaków do SB, teraz ten konfident donosi na Polskę i dziękuje za szykany.

To dlaczego w trakcie mszy niedzielnej słychać księdza w głośnikach na całą Łomżę? Można to również odebrać jako namawianie do swojej religii bo przecież nie wszyscy w Łomży to katolicy. Niektórzy również mogą to odebrać jako chamskie zachowanie. ŚJ mają prawo rozmawiać z ludźmi bo w naszym kraju jest wolność słowa i wolność wyznania i Świadkowie z tego prawa korzystają nie łamiąc innych. Katolicy również mogą chodzić po ludziach i nikt im tego nie zabroni.

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kapuś TW \\\"Znak\\\" wpierw donosił na Polaków do SB, teraz ten konfident donosi na Polskę i dziękuje za szykany.

dobra ,dobra pojechalam do tego diabolo :)) i zamowilam pizze wg. swego upodobania:))) tzn , cienki spod , brak wedlin , duzo zoltego sera i zaden sos a papryka slodka i ostra . a za to szpinak , papryka ,cebula - za mala zaplacilam 14 zl .Zaspokoilam glod i jak znow mnie dosiegnie to tam wroce:))))))))))))))

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kapuś TW \\\"Znak\\\" wpierw donosił na Polaków do SB, teraz ten konfident donosi na Polskę i dziękuje za szykany.

Witam. Czy może ma ktoś pożyczyć migomat na jeden dzień oczywiście zapłacę i dam kaucje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kapuś TW \\\"Znak\\\" wpierw donosił na Polaków do SB, teraz ten konfident donosi na Polskę i dziękuje za szykany.

enya hehehe dobre dobre :) skąd Ty taki rzeczy bierzesz

algeroth hm..w sumie...ale po co smuty mam pisać i zatruwać życie innym :D

trzeba kawe chlusnąć może zadziała na polepszenie humoru hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kapuś TW \\\"Znak\\\" wpierw donosił na Polaków do SB, teraz ten konfident donosi na Polskę i dziękuje za szykany.

skubi18
oj ! żeby lepiej "po ludziach", to nie chodzili

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kapuś TW \\\\\\\"Znak\\\\\\\" wpierw donosił na Polaków do SB, teraz ten konfident donosi na Polskę i dziękuje za szykany.

na giełczyńskiej będzie otwarte 17 lub 18 bo urlop mają ale może się też przedłużyć tak jak w tamtym roku. Ja tam równiez jem i mi smakuje zawsze... nie musi być oprawy ,ważne aby żarcie ogarnięte i konkretne a nie to co w tym drugim,gdzie zjadłem i byłem bardziej głodny niż przed jedzeniem :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kapuś TW \\\"Znak\\\" wpierw donosił na Polaków do SB, teraz ten konfident donosi na Polskę i dziękuje za szykany.

możliwee ;dd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kapuś TW \\\"Znak\\\" wpierw donosił na Polaków do SB, teraz ten konfident donosi na Polskę i dziękuje za szykany.

oj! są pierwsi w kolejce, nie martw się, złego diabli nie biorą,
jeszcze musisz się trochę pomęczyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kapuś TW \\\"Znak\\\" wpierw donosił na Polaków do SB, teraz ten konfident donosi na Polskę i dziękuje za szykany.

Co, może za Twoją **** policja ma chodzić i cię pilnować? Weż się w garść. Jak się pije to z głową. .Niektórzy dostają małpiego rozumu. Małpiego hmmm chociaż jakby się tak zastanowić, to i małpy są mądrzejsze w tym przypadku. Alkohol jak widać nie jest dla każdego. Kapisz?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kapuś TW \\\"Znak\\\" wpierw donosił na Polaków do SB, teraz ten konfident donosi na Polskę i dziękuje za szykany.

jeszcze jedno to jak mam pełny barek różnej GORZAŁY to jestem potencjalnym mordercą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kapuś TW \\\"Znak\\\" wpierw donosił na Polaków do SB, teraz ten konfident donosi na Polskę i dziękuje za szykany.

Sierpień – tradycyjny miesiąc abstynencji

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=25914


Alkoholizm jest chorobą . Wielu ludzi, niezależnie od ich wieku, popada w uzależnienie nie zdając sobie niekiedy z tego sprawy.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kapuś TW \\\"Znak\\\" wpierw donosił na Polaków do SB, teraz ten konfident donosi na Polskę i dziękuje za szykany.

nie przyjmuje w łomży na nfz on pracuje w wysokim mazowiecku chyba w łomży jest 2 razy w tyg jednak ja go osobiscie nie polecam chodzilam do niego przez 6 miesiecy ciązy i sie bardzo zawiodłam nigdy nie odbieral ode mnie telefonu bagatelizowal wszelkie moje watpliwosci i jeszcze pare spraw zawalil a od 7 miesiaca zaczelam chodzic do dr sokoła i nie ma lepszego lekarza wszystko wyjasni wytlumaczy po ludzku pracuje w łomżynskim szpitalu interesuje sie pacjentkami normalnie złoty człowiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kapuś TW \\\"Znak\\\" wpierw donosił na Polaków do SB, teraz ten konfident donosi na Polskę i dziękuje za szykany.

ja na WSA tez sie zarejstrowalam, tak sie wlasnie zastanawaim ktora szkola by byla lepsza PWSIiP czy WSA. Chociaz jeszcze mam nadzieje, ze moze na medyka mnie przyjma, hee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kapuś TW \\\"Znak\\\" wpierw donosił na Polaków do SB, teraz ten konfident donosi na Polskę i dziękuje za szykany.

Porteczki, mam za soba kawy w ilosci sztuk 4 :)
Na tę chwilę siedzę i ........, kurdę jakoś pusto bez szkodników ;)
Przetłumacze na polski, nie chce mi sie nic robić :)
Jutro vitka odprowadzam, zabieram swoje małe czarne cudo i ... regeneruje siły na wieczór ;))))


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org