piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

Panie eS, nie wiem kiedy wróci "Komunikacja" na strony 4lomza, ale podpisuję się pod Twoim apelem o jej przywrócenie. Natomiast nowe łomżyńskie "rąda" ekscytują mnie tak mocno, że przy okazji jutrzejszej wizyty w mieście Łomża z pewnością trzasnę sobie rundkę po rzeczonnych i nie omieszkam się wpowiedzieć w tem. TemAcie.

Pozdrowienia dla wszelkkich jubilatów!

--------------------------------------------------------
Tylko Łomża ŁKS !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Odwrotnie !!!!!

Jesli byli pijani, to finał zajścia jest w zasadzie happy endem. Zginęli - nie ma kosztów leczenia dla społeczności, zgineli tylko dwaj, więc nie ma ofiar w niewinnych ludziach. Minimum kosztów.

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

Bo nie miałam powołania aby zostać pielęgniarką :)
A co do pracy pielęgniarek to skończmy już tą dyskusję bo tylko pielęgniarki się bronią a inni którzy bywają w szpitalach i tak wiedzą to co widzą. A widzą.... ślepi sie są...
A co do nie przespanych nocy. Taka praca system pracy 3 zmianowy. Więc nie karz mi współczuć bo ten kto idzie na nocę nie ma prawa spać w pracy!
No chyba że wyrzuty sumienia po pracy nie pozwalają im spokojnie spać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

No prosze, trzydniowa obserwacja pracy w szpitalu jakiej dokonywała majorka nie pozwoliła jej zauważyć że pielęgniarki pracują DWUZMIANOWO

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

Maćku - to nie było do Ciebie (widocznie nifortunnie w emocjach się wyraziłem), ale do tych, którzy nie lubią drzew i wolą śmierdzący asfalt. Podnoszę alarm bo od dość dawna asfaltowe tępaki wycinają drzewa gdzie tylko się da. U nas jest tak, że cokolwiek się zacznie budować- to zaczyna się od wycinania drzew (droga obok dworca, dwa nowe ronda, przed starą pocztą , szosa do Piątnicy itd). A zobacz te poskracane do połowy i wyglądające ja słupy drzewa w mieście. Wybacz, ale nie mogę pojąć czegoś takiego. Wolę jednak drzewa od wielu genetycznie obciążonych głupotą ludzi.

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

To nie jest żydowskie forum!!! Cisnij z tym!!!


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

gdybym nie mial tego jakiegokolwiek pojecia to nie zaczynal bym tematu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

Ale niektórych to interesuje ;) mnie nie !!!!!!!!!!!!


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

Warto było być i posłuchać. Jak dla mnie klarnecista całkiem całkiem wywijał a Pan Wójcik pokazał fajne rzeczy. Więcej spodziewałem się żywiołowych melodi, ale to już inna historia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

Do misio fazi:
To nie jest nazistowskie forum!!! Ciśnij z tym!!!

ELO!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

Wazelina-Maść !


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

Rondo dla Podlasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

piepszycie glupoty ciekawe jak byscie gadali jak by to byl ktos z waszej rodziny? wtedy to aniolek tak? Widocznie tak bylo im pisane, i nic ta glupia gadka nie pomozemy

--------------------------------------------------------
Tylko Łomża ŁKS !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

Brawo ŁKS !!! ___-----___ II LIGA ___-----___


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

Powód ich śmierci, jeśli jest prawdziwy, wskazuje na to, że nie byli wartościowymi członkami społeczeństwa. W związku z czym można się cieszyć, że zginęły zaledwie dwie osoby (losy trzeciej się ważą). Statystycznie rzecz biorąc, po wyeliminowaniu dwóch piratów drogowych poziom bezpieczeństwa na okolicznych drogach wzrósł, co, smutno przyznać, ale tym uczestnikom ruchu, którzy wciąż się turlają po asfaltach Podlasia, jest na rękę.

--------------------------------------------------------
Tylko Łomża ŁKS !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

najlepiej jedz do wawy albo do bialego. W lomzy nie ma zadnego klubu na poziomie. Yam Caffe jest niezla ale strasznie tam sie lansuja. Prowincja niestety....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

Autor: jacko (---.aster.pl)
Data: 03-10-05 16:08

Powód ich śmierci, jeśli jest prawdziwy, wskazuje na to, że nie byli wartościowymi członkami społeczeństwa (...)

A co znaczy być "wartościowym członkiem społeczeństwa"?,jeśli byłbyś łaskaw powiedzieć? ...bo wypowiadając się w ten sposób,zakładam iż nim jesteś,lub choćby w tym gronie się dostrzegasz? A może zaraz zaczniemy jeszcze dzielić ludzi na bardziej i mniej wartościaowych członków społeczeństwa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

Wcale nie musimy zaczynać podziału ludzi na wartościowych i nie- członków społeczeństwa - taki podział już istnieje. Wartościowi członkowie społeczności między innnymi nie narażają innych na ryzyko poniesienia obrażeń lub śmierci wskutek potrącenia przez pojazd prowadzony przez zamroczonego alkoholem człowieka. Stąd wartościowymi członkami społeczenstwa nie są:
- pijani kierowcy;
- ich rodziny pozwalające im prowadzić("Przecież tylko 2 km miał mąż przejechać");
- skorumpowani policjanci biorący kasę zamiast kierowac sprawę do sądu i zabierać prawo jazdy szkodnikom;
- z definicji 70 % parlamentarzystów;

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

Jeżeli chodzi o sądy to czekam jedynie do momentu aż mój tata odzyska zdrowie. Z moich informacji wynika że NFZ w takich przypadkach pokrywa koszty leczenia prywatnego.
Co do Waszych 12 -godzinnych zmian - może to dlatego jak zauważył szamac, że jedna z Was odpoczywa w domku. Ile godzin miesięcznie przepracowujesz ? 168 ? Więc nie rozumiem czemyu się skarżycie że w nocy nie możecie spać ?

Nieststy nie miałam okazji zauważyć jak pielęgniarki się zmieniają w pracy , ponieważ ich wogóle na tym oddziale nie widać. A do pokoju z telewizją nie zaglądałam.

Co do pacjenta z papierosem - niewiem czy to jest pomoc? Według Ciebie może i tak. Powiedz ile na tym oddziale jest pielęgniarek niepalących ?

Co do błędów czytaj uważniej powyższe posty.

Gdzieśtam , cośtam ;) sprawdź najpierw siebie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

grzech - spowiedź

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

Jako rozwinięcie wątku Antysemitexa - a zarazem uszczegółowienie.

Z jednej strony narkomania, jako zażywanie środków odurzjących, sama w sobie nie jest szkodliwa, o ile środki te nie są szkodliwe (bardziej niz coca-cola, chipsy i inne chemiczne substytuty pokarmów); natomiast somo uzależnienie od wszelkiego rodzaju substancji i nawyków może byc bardzo szkodliwe dla ludzi, ich najbliższych i otoczenia.

Pierwszy krok to świadomość - świadomość niebezpieczeństw i nie uleganie wpływom. Najważniejsze to mieć swoje zdanie, nie w opozycji do rodziców, ale właśnie wobec kolegów i znajomych.
Szukać informacji na własną rękę, a nie bazowac tylko na tym co nam się wydaje, bądź słyszymy wokół.

Drugi krok jest łatwiejszy. Jeżeli wiesz co dla Ciebie jest dobre, a co złe, możesz powiedzieć "nie", nawet dziesięć razy, aż otoczenie zrozumie, że się nie dasz prowadzać!

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

spowiedź -> śmiech

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

Wariatkow jeszcze gorzej moze wpasć na psyche czlowieka...

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

Wzruszyla mnie jedna rzecz sami zobaczcie taki maly kibic ŁKS-u z ręka na sercu jak była minuta ciszy a inni nuc
Polecam
http://4lomza.pl/foto/051001224739.jpg
[jpg] http://4lomza.pl/foto/051001224739.jpg [/jpg]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

Ptysiu wariatkowo,a nie wariatkow. Mam dla Ciebie dobra rade-jak siadasz przed kompa, a moze inaczej-jak sie oderwiesz od niego na minute, bo podejrzewam,ze spedzasz przed nim wiekszosc swojego czasu to wez do reki slownik!!! Bo mnie okrutnie wkurza jak taki analfabeta sie udziela na forum. Rozumiem zrobic jakis blad ortograficzny-kazdemu sie moze zdarzyc, ale w kazdym twoim poscie stoi byk na byku. Kto Cie ku...a J.polskiego uczy?!

A co do tematu to nie da sie (bynajmniej moim zdaniem) uniknac w spoleczenstwie uzalezniej. Kazdy ma glowe na karku, co prawda niektorzy tak mala jak Ptysiu,ale coz.Kazdy powinien wiedziec kiedy jest zabawa a kiedy zaczyna sie problem....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

nadzieja - miłość

apostata


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

miłość - sex

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

sex -> niedorobione dzieci (ptysiu91)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

stałem tewż ale zobacz tam tyle ludzi niestało na 30 osób 1 stala z rączkąna srecu

apostata


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

Post Romiego przypomniał mnie temat który był na forum w lipcu.

Na oryginalny pomysł wpadł ksiądz Robert Jakubowski z parafii w Smołdzinie (woj. Pomorskie). By ukrócić pirackie wybryki parafian wydał drukiem wykaz pieśni, jakie należy śpiewać podczas jazdy samochodem.

Gdy rajdowiec ciśnie pedał gazu i przekracza setkę, winien śpiewać "Cóż Ci Jezu dam". Gdy licznik wskazuje 140 km/h, kierujący ma nucić "Zbliżam się w pokorze". Przy szybkości 160 km/h należy śpiewać "Pan Jezus już się zbliża", a przy 170 km/h "U drzwi Twoich stoję Panie".
Śpiewnik pomysłowego księdza kończy się na szybkości 220 km/h, gdzie trzeba śpiewać pieśń "Anielski orszak niech Twą duszę przyjmie".

Chyba post znowu jest na czasie, bo wypadki z powodu nadmiernej prędkości mnożą się jak grzyby po deszczu.


Przyjemnej i bezpiecznej jazdy.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

droga -> piach

--------------------------------------------------------
Tylko Łomża ŁKS !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

plaża-ratownicy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

Widze że wielu najlepiej wie, że będzie źle na tych rondach.
Ludzie, a czy wyście na pewno wszyscy jechali kiedykolwiek po czymś takim? Na pewno wszyscy macie choć prawa jazdy?. O samochód nawet nie pytam, chyba że "tatowy".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

Moze chociaz troche by dotarlo, jakby zobaczyli placzacych rodzicow i bliskich kolo Jezewa w miejscu gdzie zgineli ich bliscy, ze droga to nie tylko my i asfalt - to takze a raczej przede wszystkim inni uzytkownicy drog.
Ps. W niedziele wracajac z Bialegostoku, przejezdzalismy z kolegami obok tego miejsca - zal serce sciska.

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

Reklama ze strony (flash)

http://d41.yousendit.com/F/0F3PEYN679WFB0OD9WTSN10AS5/pasy.swf

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

http://biker.riders.pl/BBzakonczenie.wmv

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

katastrofa-kataklizm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

No, Ptysiu, noooooo.......
_______________________--


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

ma allegro niektórzy mają WIDZIAŁEM WYMIARY W JAKIMŚ CZERWONYM ALE GDZIE 5-6 DNI TEMU



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

Ta jest! Niech oni pomyślą i zrobią, a ja już przyjdę na gotowe. A jak przyjdę, to powiem, że źle pomyśleli i dalej będę marudził, że "pizdowato"...

--------------------------------------------------------
Tylko Łomża ŁKS !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

Tester:
chodziłem, a nawet nieskromnie stwierdzę, że nieźle się w tej dziedzinie orientuję. Ale może nie zauważyłeś, że temat dotyczy mordu w Jedwabnem, więc dlatego mówiłem o latach 40. naszego wieku. Pogromy ludności żydowskiej w ciągu całego II tys. odbywały się we wszystkich krajach, gdzie Żydzi mieszkali a w Polsce - o ironio! - akurat dochodziło do nich sporadycznie. Jedynymi wartymi uwagi wystąpieniami antyżydowskimi były mordy na Ukrainie w czasie powstań kozackich, dokonane przez Kozaków. Nie zapominaj, że Polska przez wieki była dla Żydów prawdziwą ziemią obiecaną! Wielu Żydów uległo spolszczeniu i nie czyniło tego dla zamaskowania swego pochodzenia, ale po prostu identyfikowali się z tym krajem. O początkach prawdziwego antysemityzmu w Polsce można mówić dopiero w XIX w., wraz z pojawieniem się tzw. litwaków - Żydów przybyłych do kongresówki z terenów Rosji, obcych kulturowo zarówno Polakom, jak i polskim Żydom. W świetle wypędzenia Żydów z Hiszpanii i utrudniania im życia w całej Europie różnego rodzaju przepisami prawnymi, naprawdę Polacy nie muszą się wstydzić swoich stosunków z "narodem wybranym" i mord dokonany w Jedwabnem przez (jak ktoś tu już wspomniał) grupę zwyrodnialców nie zmiani tego faktu! Wstydzić się powinni ci, którzy w tym uczestniczyli, nie zaś cały naród.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

Wpadłem na pomysł żeby Ptysiu91 był głównym Adminem Forum na 4lomza (oczywiście trzeba było z Phorum zrobić na inne bardziej Adminowskie forum a takich można za freee zrobić) po tym jak go lubicie i nie nawidzicie to on jest najbardziej rozpisaną i popularną osobą w Łomży,z względu na jego wysokie zainteresowanie dobrem publicznym powinien być Adminem no i może mała ochrona ? bo podaliście jego dane osobowe to ktoś ma do niego to nie problem iść teraz na bawełne i tego ... zajeba*, nie wiem ale jak tak myśle że ten 14 latek wam zamotał w głowie i schodzi na ptysio forum ;-)

--------------------------------------------------------
Tylko Łomża ŁKS !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

:)

apostata


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

kradzież-pieniądze

--------------------------------------------------------
Tylko Łomża ŁKS !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

W Łomży policja nie ma czasu na takie kontrole , w Łomży najważniejszym celem jest chowanie radarów za słupami
Łomżyńska policja uważa , że czym więcej mandatów i tym zwiększa się bezpieczeństwo na naszych drogach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

A co to jest ?

--------------------------------------------------------
Tylko Łomża ŁKS !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

a jak coś dla nie kumatych jest www.google.pl ja nie wiem po co wam intrnet jak wy nim sie nie umiece obslugiwac

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

Weźcie wszyscy dajcie mu spokój..


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skręciliśmy w lewo ! Czy nie ma już odwrotu ?

A jest co świętować :P;p:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org