niedziela, 22 października 2017 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
No i stało się. Partia Macrona bierze wszystko. Siostrzana partia pis ma aż 8 mandatów.

No i stało się. Macron. Mało znany polityk bierze we Francji wszystko. Ma bezwzględną większość w parlamencie (marzenie pis). Najsmutniejsze dla pis, ich siostrzana partia Marii Le Pen dostała, aż 8 mandatów. Musi będą pisiorki musiały Kownackiego wysłać do Francji, aby żabojadów uczyć demokracji oraz jeść nożem i widelcem.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: No i stało się. Partia Macrona bierze wszystko. Siostrzana partia pis ma aż 8 mandatów.

Cóż, taki oni tam mają system wyborczy. Nie proporcjonalny, ale coś na zasadzie JOWów. Krótko mówiąc poparcie społeczne Le Pen jest zdecydowanie większe. Można powiedzieć, że już nasz system wyborczy jest bardziej demokratyczny i odzwierciedlający rzeczywiste poparcie społeczne.

Re: No i stało się. Partia Macrona bierze wszystko. Siostrzana partia pis ma aż 8 mandatów.

Ich problem.
Niska frekwencja, ludzie przestali wierzyć ,że da się coś zmienić.
Kryzys demokracji.

muslimy ich wyleczą jak tylko będą większością

Co nas obchodzi problem Francji, to ich wewnętrzna sprawa.

A czy to powinno dziwić? Przecież gdyby byli mądrzejsi, nie mieliby burdelu jaki mają.
Ze stanem wyjątkowym włącznie.

Ziomniaks z ciebie to jest Polak czy taki farbowany? Bo ja np nie cieszę się że wygrywają tacy którzy straszą sankcjami Polskę, ja wiem u ciebie Pis, Kryże i reszta, ale sankcje dotkną jak już to Polskę i Polaków, a nie sam Pis czy Kaczyńskiego i powodów do radości nie ma, chyba że jest się farbowanym lisem.

Kasia.

Autor: ziomex (---.as13285.net)
Data: 19-06-17 09:02

No i stało się. Macron. Mało znany polityk bierze we Francji wszystko. Ma bezwzględną większość w parlamencie

Volenti non fit iniuria!

Zatem WSZYSTKO co teraz nastąpi
odbywa się na ŚWIADOME życzenie tych biednych obłąkańców.

Żeby POtem bezmózgi nie płakały jak ich będą rozjeżdżać TIRami, gwałcić i szlachtować na ulicach w biały dzień :-)

STRANSKY

Autor: Kasia. (---.dynamic-ww-07.vectranet.pl) Data: 19-06-17 17:51

Ziomniaks z ciebie to jest Polak czy taki farbowany? Bo ja np nie cieszę się że wygrywają tacy którzy straszą sankcjami Polskę, ja wiem u ciebie Pis, Kryże i reszta, ale sankcje dotkną jak już to Polskę i Polaków, a nie sam Pis czy Kaczyńskiego i powodów do radości nie ma, chyba że jest się farbowanym lisem.

Kasia.
_________
sankcje to dotkną pis i ciebie. Mnie nie dotkną. Ja zarabiam na siebie i nie muszę stać w kolejce pod MOPS jak ty i twoja banda kolesi wiernych komunistycznej partii pis. Osobiście mi zwisa Francja (chociaż tam kupuję najtańsze komponenty dla moich kontrahentów). Cieszy mnie tylko, że ta banda komunistów z pis już nigdzie nie ma kolegów w Europie. Ze wszystkimi się skłócili, na wszystkich obrazili, wszystkich by pouczali.

Głupek najwidoczniej jesteś który nie widzi nic poza czubkiem własnego nosa. Mnie również nie brakuje, nie stoję po zasiłki i w przeciwieństwie do ciebie nie łykam 500+ plując na Pis. Co nie oznacza że cieszą mnie sankcje które by miały dotknąć mój kraj. A ty jesteś zaczadziały już tą nienawiścią i naiwnie myślisz że sankcje nie dotką nikogo oprócz zwolenników Pisu.\"Gratuluję\" rozumku.

Kasia.

To ja obrażam wszystkie kraje dookoła? To ja \"wygrywam\" z UE 27:1? Pokaż mi choć jeden kraj przyjazny Polsce. Na Węgry nie licz, one są w tej liczbie 27.

ziomex za 2 lata pan Tusk skończy kadencje i co potem?
Ktoś powiedział, że na stanowisku się bywa, a człowiekiem jest.

Ziomniaks słyszałeś kolejny Polak zginął w Calais,ale to pewnie incydent....

Kasia.

Dla niego i paplika, to jest radość życia zachodniego. Gdy kolejni giną.

To ja wolę polski\"zaścianek\" jak tak wygląda ta niby radość zachodniego życia.

Kasia.

kaska ty do niego pisz ziomek tylko złomeks bo to jedyny sposób utylizacji zboków

Macron, to ten co pedały z trupami żenił?

STRANSKY

Madzia no coś Ty nie znasz się na \"światłości i nowocześności\" zachodu? Ciekawe co po takim ślubie z nocą poślubną?

Kasia.

to w nagrodę masz coś bardzo dobrego.
Od 4 minuty wciąga

https://www.youtube.com/watch?v=46pAbZIuMbA

STRANSKY

...a ja Marcona podziwiam choćby za życie osobiste, oto bowiem można żyć ze znacznie starszą kobietą, ale po jakiego wała komplikować sobie życie mając cały czas u bogu swoją nauczycielkę..?

dobre dni dla Polski zaczną się z chwilą osądzenia ostatniego PiSlamisty

Autor: paplik (---.185-36-169-0.net.eco.atman.pl)
Data: 20-06-17 18:11

...a ja Marcona podziwiam choćby za życie osobiste, oto bowiem można żyć ze znacznie starszą

To taki wariant nekrofilii w wersji \"soft\".
Co by ludzie powiedzieli gdyby po nocy trupy wykopywał i kopulował?

STRANSKY

I co z tego że partia Macrona bierze wszystko? Francji już nie ma, a Macroniści popierają budowę kalifatu francuskiego. Republika się poddała i będzie się islamizować. Za 20 lat islamiści wymuszą na francuzach uznanie islamu jako głównej religii narodowej i czasy laickiej Francji się skończą.

Franek Kimono

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0