czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Emocjonalne wyziewy.

Komendant ostrołęckiej policji: "W normalnym trybie, na weselu na Kurpiach dostałby w ryja".

http://www.moja-ostroleka.pl/komendant-ostroleckiej-policji-w-normalnym-trybie-na-weselu-na-kurpiach-dostalby-w-ryja-o-komentujac,1305398644,3.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emocjonalne wyziewy.

jest za co :) naprawdę... przegrywaliśmy, a teraz prowadzimy... Dziękuję, ale potrzebne są każde głosy !!! Naprawdę z góry dziękuję

Cytat:

http://wedel.wrzuta.pl/comics,1648,lataj-glupeczku-tylko-po-ptasim-mleczku.html


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emocjonalne wyziewy.

Mamy rok 2011 a artykuly 3 lata temu pisane od tamtej pory wtdarzylo sie troche katastrof - wiec aktualnie jest jak dawniej ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emocjonalne wyziewy.

Witam, nie znacie może kogoś kto mógłby załatwić jakąś pracę sezonową za granicą, najlepiej przy zbiorach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emocjonalne wyziewy.

SN4P- tamtemu debilowi chciałem pokazać że coś takiego istnieje, teraz mogą stawać gdzie chcą ale nadal muszą być widoczni.
jkowalski- nie umiesz czytac ze zrozumieniem o ile wszystko przeczytałeś, poszukaj w google. Wytyczne głównego komendanta policji w sprawie obsługi i używania radarów to dla szeregowego policjanta drogówki obowiązujące wewnętrzne przepisy w policji. Więc jak nie rozumiesz istoty sprawy to nie kozakuj formułami których nie rozumiesz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emocjonalne wyziewy.

No skoro widział to byli widoczni - w czym problem???





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emocjonalne wyziewy.

W sklepach internetowych masz kalkulator ratalny wyliczysz sobie i będziesz wiedział bo wszystko zależy od wielkości kredytu i od ilości rat. W niektórych sklepach internetowych jest obowiązkowe ubezpieczenie. U mnie z ubezpieczeniem wyszło taniej niż bez ubezpieczenia w Lukasie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emocjonalne wyziewy.

kalkulatory to tylko taka prowizorka to nie jest prawdziwa rata !!! Wiem bo sprawdzałem. W kalkulatorze wychodzi że jest 22% w skali roku a na umowie jest 41 % !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emocjonalne wyziewy.

widziałem go 14 czy 13 ale nie pamiętam dokładnie, poszedł w stronę biedronki obok statoila chyba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emocjonalne wyziewy.

Właśnie na muszli odwołany jest podobno Enej i będzie chyba biletowany w filharmonii 10.06,tak jest napisane w koncertach Eneja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emocjonalne wyziewy.

ja poszukuje pracy na stałe zagranicą od 20lipca

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emocjonalne wyziewy.

tez właśnie szukam graficiarza



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emocjonalne wyziewy.

Który szefc w Łomży zajmuje się skracaniem obcasów?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emocjonalne wyziewy.

Na Prusa 8

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emocjonalne wyziewy.

fanka bocianka napisał(a):

> I rzyj dalej na zachodnim lózie,
>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emocjonalne wyziewy.

Wiem że już sporo istnieją,ale teraz są bardziej znani to maja możliwość zarobić więcej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emocjonalne wyziewy.

I wielkim echem odbiła się gospodarska wizyta w Łomżyńskich mediach???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emocjonalne wyziewy.

6,5zł za godzinę w dzień, w nocy kole 7zł praca całkiem fajna.... ale jeżeli chcesz utrzymać rodzinę to nie polecam. Nie zawszę potrzebują pracowników. Jesteś na telefon. Kiedy jest praca wtedy dzwonią, kiedy nie ma potrafisz 3 dni przesiedzieć w domu i nie zarabiasz. Jeżeli chcesz dorobić i nie przeszkadza Ci praca na 3 zmiany to polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emocjonalne wyziewy.

najlepiej przez znajomych szukać, bo tak to ciężko znaleźć,a wiadome że za granicą "Polak Polakowi największy wróg"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emocjonalne wyziewy.

wiecie czy można w Łomży gdzieś zrobić tatuaż? ;> jakieś studio, ew osoba która dobrze ogarnia temat. nie piszcie o studiach w innych miastach, pytam o Łomżę :P





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emocjonalne wyziewy.

na stronie internetowej Enej jest napisane, że w Łomży będą 10.06. Myślę że przenieśli koncert z powodu Sopot Top Trendy, który jest 5.06

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emocjonalne wyziewy.

http://www.youtube.com/watch?v=iEN-kHe5o_Y&feature=player_embedded

Zapewne wiele osob juz go widzialo, ale wręcz nie mogę sie napatrzeć, każdy moment w tym filmie jest taki słodki, każdy wyraz twarzy tych dzieciaczkow :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emocjonalne wyziewy.

Większośc tutaj co sie reklamuje to wysyła niedziałające podróbki. Ja sie przejechałem 2 razy aż w końcu trafiłem na tą stronke www.meridia.w.of.pl
tamta pani ma prawdziwe oryginalne leki pozostałe z hurtowni po wycofaniu z tym że ilośc ograniczona, zamówiłem dla siebie i dziewczyny meridie, dnp i adipex i obydwoje schudliśmy ponad 20kg. Jak co to numer komunikatora gadu-gadu do tej pani 34583328 i email sklepmeridia@gmail.com . Polecam wszystkim bo mało takich pewnych stronek jest na necie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emocjonalne wyziewy.

Witam!

Szukam ludzi do strzelania się (ASG) na terenie Łomży.


Kontakt:
e-mail: obrycki.p@gmail.com

Pozdrawiam Serdecznie!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emocjonalne wyziewy.

Do Krist OFF: Nie pracujesz tam więc niby nie wiesz,tak? a jednak mimo wszystko widzę że jesteś bardzo dobrze poinformowany, a wogóle jeśli tam nie pracujesz to co cię to? Jeśli ludzię są tak mądrzy i tak zaradni o uczciwości nie wspominając, śmiało otwierajcie nowe firmy (teraz to nie jest wcale takie trudne nawet dotacje dają) dajcie ludziom prace, wysokie pensje i wszyscy będą szczęśliwi.
A tak wogóle to nie rozumiem tej całej nagonki na ten Domel, mi się wydaję że po prostu ktoś na siłe chce coś takimi rzeczami osiągnąć,tylko pytanie co i po co...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emocjonalne wyziewy.

Ciekawa rozmowa:)

http://www.kciuk.pl/Interesujaca-konwersacja-malutkich-blizniakow-a48076

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Emocjonalne wyziewy.

SPEED ASG oni coś tam strzelają- polecam, jak znajde stronke to podesle

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org