piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Re:

Muzyka będzie na pewno inna, niż ta, którą można zwykle usłyszeć w łomżyńskich lokalach.

:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

To jest właśnie - jeden z symboli Łomży, a nie żaden potwór.
Możnaby go odnowić, ale NIE ZMIENIAĆ kształtu w znaczący sposób.

W jednej z łomżyńskich gazet widziałam swego czasu projekt, jak miałaby ta wieża wyglądać w przyszłości, po przebudowie. Przeraziłam się. Jestem na NIE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Ale jesteś upierdliwy nadal się czepiasz,odpuść sobie i zejdź z mojego tematu.Są inne tematy do wyczerpania na które możesz wypowiadać się do woli.Zobaczymy jak długo wytrzymasz bez wypowiedzi!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

pewnie ze sa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Mogą być starsze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Tu wcale nie chodzi o urazy,po prostu przyczepiłeś się jednej osoby,a poza tym to nie biegacze się przyczepili tylko ty sam.
Tu nie ma za co przepraszać tylko bądźmy rozsądni jak poważni ludzie a nie jak małe dzieci które siedzą w piaskownicy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Dzięki za wszystkie sugestie. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Autor: ANTY_BLM (---.lom.netster.pl)
Nie umiesz napisać swoich słów tylko kopiujesz moje? i ciągle te same zdjęcia tylko na to cię stać?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

a chce je pomalować i sciac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Jakie to miejsce w Łomży ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org