piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Program wyborczy Mariusza Chrzanowskiego

Coś, czego nie da ci zaden substytut;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program wyborczy Mariusza Chrzanowskiego

tak kolego opel z tego rocznika to za czapke drobnych mozna kupic jesli jeszcze sie nadaje do jazdy i nie jest to pojazd flinstonow bez podlogi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program wyborczy Mariusza Chrzanowskiego

*100



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program wyborczy Mariusza Chrzanowskiego

http://pokazywarka.pl/pddk1d-2/ Jak myślicie - dla tych zakażonych dziewczyn lepiej byłoby, gdyby media pisały prawdę o Muzułmanach i Czarnych - że to cwane, chytre lenie, które gardzą Chrześcijanami a jeszcze bardziej gardzą białymi kobitkami o lewicowych pogladach?
Czy może dobrze, że media czarnych przedstawiają jako poczciwych i szlachetnych dzikusów o sercach większych niż ich penisy. Że w każdym serialu TVP Murzyn występuje jako szlachetny biedaczysko, że wybiórcza wmawia tępym lachonom, że ich obowiązkiem jest dać dupy czarnemu antyfaszyście?

Pytam nie bez powodu - trochę szkoda mi tych łomżyńskich galerianek, które zachęcone kilkuletnią beemką i śniada cerą rozkładają nogi przed Czuczonami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program wyborczy Mariusza Chrzanowskiego

Wie ktoś może gdzie podziali sie sprzedający z KORONY. Byłem kiedyś tam na zakupach i chciałbym to powtórzyc ale nie wiem gdzie się udac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program wyborczy Mariusza Chrzanowskiego

kamilek jak jesteś taki poinformowany i do przodu to zgłoś się na ochotnika, że będziesz te 1000 newsów dziennie pisał z tego, co się dzieje w naszej pięknej Łomży, myślę, że Ci nie odmówią współpracy... hehehe :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program wyborczy Mariusza Chrzanowskiego

no

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program wyborczy Mariusza Chrzanowskiego

w Podosiu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program wyborczy Mariusza Chrzanowskiego

Czy może jechać do Białego do lekarza?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program wyborczy Mariusza Chrzanowskiego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program wyborczy Mariusza Chrzanowskiego

Sam się wymelduj i nie będziesz miał problemu :) co Ci żona zrobiła że chcesz ją wymeldować?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program wyborczy Mariusza Chrzanowskiego

w weekend widziałem biszkoptowego labradora przy ul kazanskiej 20, pies nie miał obroży, był zagubiony i bardzo wystraszony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program wyborczy Mariusza Chrzanowskiego

po co maja sie wysilac, jeszcze by musieli wydac jakies pieniadze przy okazji.. a tak maja czysty zystk bo reklam pelno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program wyborczy Mariusza Chrzanowskiego

proponuje ci Bialystok-kilka lat wstecz, pewna pani doktor z Lomzy, stwierdzila ze moj syn (mial wtedy 3 m-ce) ma skaze bialkowa i refluks.
przepisala jakies tam leki-ja jednak umowilam sie do Bialego(w DSK ) i okazalo sie ,ze to nic z tych rzeczy,ktore mi probowano w Lomzy wcisnac!!

takze ,lepiej nie ryzykuj-moze byc, ze bedziesz dawac dziecku jakies leki,ktore nie sa konieczne.

powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program wyborczy Mariusza Chrzanowskiego

co za news....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program wyborczy Mariusza Chrzanowskiego

W tym akurat przypadku ja też nie popieram rodzimego biznesu!!! :D :D :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program wyborczy Mariusza Chrzanowskiego

Ale ja nie mam obaw;-)Jak mogę wyobrażać sobie kogoś kogo nie znam;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program wyborczy Mariusza Chrzanowskiego

to dobre pytanie bo tez chce to zrobic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program wyborczy Mariusza Chrzanowskiego

To było pierwszy raz :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program wyborczy Mariusza Chrzanowskiego

A przedział wiekowy jakiś będzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program wyborczy Mariusza Chrzanowskiego

racja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program wyborczy Mariusza Chrzanowskiego

O tak :)
Dzisiaj dzwonię i zapisuję się z sąsiadką :)
Dziewczyny - warto.
Naprawdę po zajęciach na drugi dzień można policzyć sobie mięśnie brzucha...
Więc ostro musi ten taniec na te partie działać.
Po latino byłam chwilę zmęczona i tyle.
A tu na drugi dzień miałam zakwasy.
Poza tym...fajna zabawa z fajną muzą i uczaca fajnie się poruszać :)
Zbierzmy w koncu tę grupę :)

pozdrawiam

ps. Jak byłam na warsztatach - byly zarówno 18latki jak i 50 latki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program wyborczy Mariusza Chrzanowskiego

Ryż z plastiku na Twoim talerzu? Chiński skandal żywnościowy

(NaturalNews)
Skażona chińska żywność powraca. Nowe raporty z Singapuru wskazują, że niektóre chińskie spółki masowo produkują i sprzedają podrobiony ryż nieświadomym konsumentom. Według raportu w języku koreańskim w tygodniku Weekly Hong Kong, producenci mieszają ziemniaki, słodkie ziemniaki i przemysłowe syntetyczne żywice do produkcji imitacji ryżu.

Raport w Very Wietnam zawierał informacje, że pewien urzędnik ze Chinese Restaurant Association (Stowarzyszenie Chińskich Restauracji) stwierdził, że zjedzenie trzech misek imitacji ryżu jest odpowiednikiem zjedzenia jednej torebki z tworzywa sztucznego (reklamówki - przyp. Tłum.).

Spożywanie takiego plastiku jest oczywiście poważnym zagrożeniem dla zdrowia. Urzędnicy rzekomo przygotowują się do wszczęcia dochodzenia w fabrykach podejrzewanych o produkcję fałszywego ryżu.

Skandal nie jest niespodzianką, mając w pamięci dawne problemy związane z chińską żywnością. Na przykład ten z roku 2008- skażenie melaminą(j.ang.) mleka w którym około 300 000 osób ucierpiało na zdrowiu i co najmniej sześć niemowląt zmarło w wyniku zatrucia przez toksyczny związek chemiczny.

Inna skażona żywność z Chin to skażona melaminą karma dla zwierząt domowych, skażone ołowiem kubki dla dzieci, a nawet inny fałszywy przypadek ryżu, gdzie chińska firma dodawała syntetyczne aromaty do zwykłego ryżu, aby wyłudzić wyższą cenę od konsumentów przekonanych, że to droższe odmiany ryżu “Wuchang”.

Niektórzy dziennikarze bardzo zirytowani tą fałszywą historią ryżu, porównują tą imitację ryżu do imitacji rzeczywistości, w której żyje świat.


“Fałszywy rozwój, druk fałszywych pieniędzy, fałszywy wzrost PKB, wytwarzanie podrobionych towarów i usług … zmusza nas do spożywania fałszywej żywności, ponieważ nie możemy sobie pozwolić (nie stać nas) na prawdziwy pokarm, ponieważ nie mamy realnego wzrostu, nie mamy realnej gospodarki , nie mamy prawdziwego przemysłu, mamy tylko podróbki “, ubolewała redaktor talk-show Stacy Herbert z Russia Today. “Więc to ma sens, że jemy tylko fałszywą żywność….” http://www.youtube.com/watch?v=vT3JTUCaB_4&feature=player_embedded

Źródło: http://www.naturalnews.com/031344_plastic_rice.html

Tłumaczenie: Zespół StopCodex http://StopCodex.pl

Komentarz StopCodex

Co jeszcze musi się wydarzyć abyśmy się opamiętali?


Co jeszcze musi się wydarzyć abyśmy się opamiętali?

Czy już nie dość?

Fałszywa droga

Fałszywa polityka rolna, niszcząca rolnictwo zdrowej żywności;

Fałszywe ziarno, którego po plonie zatrzymać nie możesz (ziarno GMO);

Fałszywe zbiegi agrotechniczne niszczące ostatki żyznej gleby -agrochemia, głęboka orka, monokultura;

Fałszywe zbiegi agrotechniczne niszczące jakość i walory odżywcze płodów - agrochemia;

Fałszywa zmutowana żywność GMO, czyniąca szczury i myszy bezpłodnymi;

Fałszywa regionalność produktów z składników, które przebyły tysiące kilometrów;

Fałszywe ceny żywności, gdzie rolnik dostaje grosze, a konsument płaci krocie;

Fałszywe dobro i ochrona konsumenta, gdzie korporacje profitują

Fałszywa kontrola jakości żywności, gdzie ten „kto płaci więcej, ma rację”

Fałszywe badania naukowe

Fałsz dotyczący problematyki głodu

Fałszywy wolny rynek, gdzie korporacje konkurują

Fałszywe sklepy spożywcze, gdzie lokalny drobny przemysł rujnują i miejsca pracy dewastują

Fałszywe mleko „martwe”( homogenizowane, UHT) z krów, które nigdy nie widziały trawy i nieba

Fałszywe szynki (4000% wydajności) z mięsa zwierząt rzeżnych, które nie zaznały świeżej trawy, karmione paszą GMO

Fałszywe odświeżane wędliny dioksynami wzbogacone

Fałszywe produkty nabiałowe: jogurty owocowe bez owoców, masło i sery z tłuszczem roślinnym

Fałszywe jaja „podbarwiane” karotenem kur „taśmowych”, które nigdy nie widziały trawy i nieba

Fałszywe „celulozowe i sojowe” parówki „cielęce”,

Fałszywe tłuszcze „niby zdrowe”: rafinowane, trans i hydrolizowane, z GMO soi lub GMO rzepaku

Fałszywa gastronomia - mięso 26 letnie; fast food, gotowanie w mikrofalówce,

Fałszywe diety

Fałszywe nowoczesne teorie żywieniowe

Fałszywa woda butelkowana (kranówki, skażone bakteryjnie)

Fałszywa woda z kranu, której bez uzdatniania nie wypijesz

Fałszywe słodziki w dietetycznych, zero kalorii produktach - zaburzając prace mózgu

Fałszywe „zdrowe” soki i napoje dla dzieci z cukrem, barwnikami oraz aromatami

Fałszywy pokarm dla dzieci (słoiczki znanej firmy)

Fałszywe piwo, wino, które na to miano nie zasługują

Fałszywe kolory(barwniki), smaki (wzmacniacze smaku) i zapachy (aromaty syntetyczne)

Fałszywa świeżość produktów przez konserwanty„do 2 lat zdatne do spożycia”

Fałszywe technologie w branży spożywczej: mikrofale, napromienianie, nanotechnologia, transgeniczna rekombinacja (GMO)

Fałszywy rozwój technologiczny powodujący degradacje zdrowia, Natury i świadomości

Fałszywe: edukacja, media, wiadomości, rozrywki, mody i trendy

Fałszywa medycyna, której Hipokrates ojcem być nie chciał

Fałszywa profilaktyka zdrowotna dla dzieci - szczepienia

Fałszywe leki dla zysku, niszczące „naturalną” konkurencję (medycynę tradycyjną, naturalną)

Fałszywa świadomość

Fałszywe zdrowie

Fałszywe życie ….

Możesz wybrać inną drogę…

Póki jeszcze żyjesz masz wybór …

Nie wiesz od czego zacząć? Zacznij od swoich myśli… i zakupów.

Codziennie masz okazję poćwiczyć świadomość przy jedzeniu. Jesz minimum 3 razy dziennie.

Otwórz oczy. Rusz się



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program wyborczy Mariusza Chrzanowskiego





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program wyborczy Mariusza Chrzanowskiego

Może właśnie dlatego, że miejscowi mają już dość tych telefonów w mediach potrzebna była taka promocja ochydna pod hasłem "IQSERWIS ma się dobrze".
Szkoda, że ich odbiorcy po masie telefonów od nich już tak dobrze się nie mają...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program wyborczy Mariusza Chrzanowskiego

Ja również chętnie się zapiszę. Taniec brzucha ćwiczyłam w Egipcie. Super fajnie. Polecam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Program wyborczy Mariusza Chrzanowskiego

Jeśli masz gwarancję to świetna, gorzej się dzieje, jak upłynie gwarancja...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org