piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Do wędkarzy - ocencie sami

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wędkarzy - ocencie sami

Polak jak mozesz to zaznacz bawełne to takie centrum Łomży którego niewidać. hehe :D Grzyb sie chowa w piewnicy a nie w oknie.

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wędkarzy - ocencie sami

Pisząc to spodziewałem się tego, że napotkam na uwagi ludzi spokrewnionych z tą nacją. "felix" i"szamac" nie muszę zapisywać się gdzieś, jestem i bez tego Polakiem, który krytycznie patrzy na to, że Polska wszystkim powinna zwracać bo im to się należy a Polsce to co? Nic od nikogo się nie należy? Katyń? itp. Kto przedewszystkim wygrał wojnę? No właśnie wiem co odpowiadacie! Ale i tak nic tego nie mamy, a kto ma?Pewien kraj na zachodzie! Co za pierdoła wypisuje takie rzeczy, że ktoś zazdrości tego, iż Żyd potrafi zrobić ze złotówki 5 złotych (kretynizm). Polak to już zapewne tego nie potrafi! A ile jest firm tylko z Polskim kapitałem, które na co dzień z tej 1zł robią te 5zł!!! Nie powiedziałbym, że robienie przez Żyda z 1zł-5zł jest uczciwe. Wyjedź za granicę i popracuj uŻyda a zobaczysz, że on będzie robił te 5 zł a Ty zostaniesz przy 0,10 gr. (oczywiście w przeliczeniu na konkretną walutę) Przecież zwolennicy Judaizmu przyjżyjcie się, że oni są wszędzie, otaczają nas z każdej strony a najwięcej jest ich w rządach. Cały rzad USA ma napływ gotówki od społeczeństwa żydowskiego. Dlatego nie powinno być w nas takich głosów popierających ich dążenia. Jeszcze raz napiszę My znikąd nie otrzymujemy żadnych zwrotów! Jeżeli im się to należy to OK a co powiecie powtórzę: aby wystawić im rachunek za eksploatację? Co może też nie? No dlaczego? Z jakiej racji? Przecież to ich! Jestem ciekaw Waszych wypowiedzi. Naprawdę nie chcę słuchać, że jestem antysemitą bo każdy kto jest Polakiem ma coś w sobie z antysemity. Jeszcze parę dni temu przeżywaliśmy Wielkanoc i każdy z nas słyszał o tym, że kto wyparł się Chrystusa? Jaki to był naród? No właśnie! Dlatego zastanówcie się głęboko nad tymi słowami, pamiętajcie chrońmy nasze miasto, my tu żyjemy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wędkarzy - ocencie sami

Nom rzeczywiście Bawelna w środku ale ja myślałem ze bawełna to tam gdzie ten komin duży tz bez ludzie Łomży ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wędkarzy - ocencie sami

Daj mi 100 zł i będziesz mial gitare wodna jakaą tylko zechcesz.

mój świat - moja muzyka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wędkarzy - ocencie sami

No ja wiem ze sie chowasz do piwnicy

dura.lex
Postawią sobie pomnik bohatera
Wybiorą sobie nowego premiera
Stworzą nowy system polityczny
I będą dumni, że jest demokratyczny
Znowu szwindel szykują nowy
Znów chcą się dobrać do Twojej głowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wędkarzy - ocencie sami

Adall-ku komin w zeszłym roku został rozebrany, tylko ślad po nim pozostał.

Pozdrowienia.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wędkarzy - ocencie sami

U mnie nie za bardzo z funduszami , ale może Ryskago solidna pracownica banku pomoże załatwić jakiś kredyt niskooprocentowany. Myślę że na lokalizację nadawałby się parkprzy Alei Legionów, wrony miałyby dużo miejsca do siadania i Ogaksyr by sobie z wiatrówki postrzelał.

dura.lex
Postawią sobie pomnik bohatera
Wybiorą sobie nowego premiera
Stworzą nowy system polityczny
I będą dumni, że jest demokratyczny
Znowu szwindel szykują nowy
Znów chcą się dobrać do Twojej głowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wędkarzy - ocencie sami

Może i nie było, ale jednak dużo ludzi tam kupowało (tych uboższych). I co teraz? Gdzie rolnicy sprzedadzą mięso? Pewnie tak jak kiedyś, "z łóżka polowego", bez badań, bez wody i kibelków :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wędkarzy - ocencie sami

Jeśli kogo temat drażni
(wszak ludzie chcą być poważni),
niechaj posty te pomija
zamiast używając kija*
towarzystwo to wciąż besztać,
bo my nie chcemy poprzestać!!


* - chodzi o kij wirtualny...:)

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wędkarzy - ocencie sami

albo mam rozdwojenie jaźni albo Gosia się nam powieliła. Ino tak jakoś od tyłu jest teraz. Ale chyba nie. Bo przecie ona IP ma inne. To juz nie wiem..., nie ważne przecie. DaSto nie spotkałem, on teraz jakis niedostępny chwilowo.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wędkarzy - ocencie sami

Oooo! Przeoczyłam temacik...
Na stałe łącze szans nie mam - jak spłacę kredyt remontowy za trzy lata, to wtedy może pomyślimy... :D. Póki co, jeno garb rośnie :DDDD
A poza tym jakże by to było, gdyby matka dzieciom przy komputerze przesiadywała?? Byłoby to karygodne!!

dura.lex
Postawią sobie pomnik bohatera
Wybiorą sobie nowego premiera
Stworzą nowy system polityczny
I będą dumni, że jest demokratyczny
Znowu szwindel szykują nowy
Znów chcą się dobrać do Twojej głowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wędkarzy - ocencie sami

nazis napisał:
A prawda jest w sercach wielu POLAKÓW KTÓRZY CAŁKIEM INACZEJ PATRZĄ NA TAMTEN OKRES I WBREW SZCZEKANIOM TYCH KUNDLI POZYTYWNIE GO OCENIAJĄ.


:)
dobre, bo śmieszne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wędkarzy - ocencie sami

szmac a co przeskrobaleś ?


--------------------------
Anoni.m
http://www.pixelpc.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wędkarzy - ocencie sami

A za samo ścięcie ile trzeba zapłacić?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org