piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mietek ma śmierdzące jajo.

Witam. Planuję remont domu (elewacji). Głównie chodzi mi o pomalowanie domu, dachu, okien i drzwi. Czy może mi ktoś polecić jakąś dobrą ekipę z Łomży bądź z okolic Łomży? Z góry dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

moim zdaniem Pijagin - jak zawieje .... :)
Skrętek - bez komentarza - raz byłam więcej nie pójdę.
Polecam lekarzy z Zambrowa : dr Pękała i dr Rogowski. Osobiście od kilku lat chodzę do dr Rogowskiego, wizyta trwa ok godz. zawsze jest pogadanka, miła atmosfera, naprawdę polecam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

A widzieliście tych pijaków wszędzie, przecież oni piją tylko alkohol taki dobry i zdrowy. A widzieliście tych co zabijają po pijaku, albo maltretują rodziny, fizycznie i psychicznie. A widzieliście tych z rurkami w krtani po tracheotomii, którzy przez te rurki dalej palą. Nikt jeszcze nie umarł od gandzi i nikt nikogo nie zabił. A że lobby przemysłowe, rządy państw ustaliły kiedyś, że to narkotyk, że nie wolno go mieć to tylko czysty biznes.
Na całym świecie dochodzą do wniosku, że penalizacja posiadania "lekkich używek" nie przynosi skutku, a wręcz przeciwnie. Np. w USA 9 mln ludzi przyznaje się do systematycznego, codziennego palenia (a ile się
nie przyznaje), władze niektórych stanów widzą w tym same plusy, bo dlaczego mafia ma zarabiać a nie władze.
W Polsce też kiedyś będzie legalne posiadanie, musimy poczekać aż zmieni się mentalność katolokomuny, kiedy młode pokolenie przejmie rządy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

9 napewno, nie 10.45?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

Na pewno o 9.00 jutro ale trzeba byc już tak okolo 8.45 na sali gimnastycznej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

widzę że wreszcze zrozumialeś, to zaczynasz czepiać sie o drugie... ale nie będe marnował na ciebie czasu, i tak kazda moja wypowiedz jest uzasadniona, a cezar sobie zasłużył na taką wypowiedz skoro nikt z nim nie prowadzil dyskusji a wyzywa ludzi od idiotów :) czy bralem zasilek z panstwa , nie nie bralem, łyso ci, pewnie znowu zaraz sie wypocisz nad kolejną wypowiedzią zeby wyjsc na swoim :)


Poza tym wiesniak to osoba mieszkajaca na wsi, chłop. Zajrzyj do slownika synonimów baranie :)
Poza slownikiem

Wiejska gwara, brudni biegający po wsi, to drugie powoli znika, ale to pierwsze jest było i będzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

policyjny... kogos szukaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

bardziej interesuje mnie jak najlepiej obejsc przepisy w swietle prawa tak manewrujac zeby osignac najwicej korzysci..


jak od tego chcesz zacząć biznes to ........... POWODZENIA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

Zgłoś się do wydziału geodezji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

W Storczyku, z tego co wiem, adres jak wyżej. Korzystałem i było OK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

EFFCIA nie przeginaj bo w dupie bylas i gowno widzialas





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

to jest mentalnośc mieszkańców tego miasta w małej pigułce . nic dodać nic ujać comedy central dla ubogich



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

polecam kwiaciarnie "Irys" na małachowskiego, z tego co pamiętam przy zamówieniu kwiatów powyżej 30 zł dowóz na terenie miasta gratis a i bukiety robią ładne:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

robrob - matka nie nauczyła, że jak się nie ma nic ciekawego do powiedzenia to się nie gada?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

kociaki same nie jedzą na razie mam je wszystkie w domu trzeba je jeszcze karmić około tygodnia ponawiam swoja prośbę jeżeli ktoś chce zaopiekować się maleństwem proszę o kontakt (86) 218-06-42 kotki są naprawdę śliczne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

polecam kebab

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

chcesz mu wyslac kwiaty?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

oo Janek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

Śmietnik z tego forum robicie.
Trzeba było zapytać się znajomkuFFF na gg czy działa you tube, a nie temat na forum zakładać o_0



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

jjjem japko

lomzanin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

ja sfojom motorynkom moge siem wybrac jak mie wezmiecie na chol bo cos mi szfankuje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

jesli beda chetni podam nr gg do omowienia szczegolów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

wypad z baru!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

wymontuj i wmontuj,
uwazaj zeby plastiku nie zadrapac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

gdzie,o której?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

mam samohut :)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

Nie karmić Trolla!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

nie kramic malpuf



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

a kto ci prawojazdy dał?chyba pomyliłeś samochód z taczką dwu kołową.Koluniu wytłumaczę ci na spokojnie:samochód to taki pojazd z czterema kołami kierownicą i silnikiem.Taczuszka ma dwa kółeczka i trzeba ja pchać,do samochodziku lejemy paliwko i jedzie sam,bez pchania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

dzięki wielkie,ale poszukuje gotowca do zamieszkania.Jeden pokoik to mało,minimum 80m

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

z polskiego mam nadzieje ze ok 40 bede miała maks. pewnie 45 a z "matmy" chyba tylko 20 jak przeliczylam punkty do do liceum to pewnie ze 106...chcialabym sie dostac do 3 lo. A ty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

kto chce zarobić ma truskawkach ten zarobi! Mi dniówka wychodziła nawet stówkę w tamtym sezonie;) no i solarium za darmo !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

na Razie mam tyle.... może ktoś pomoże:)

Wszyscy Łomżyniacy na Łomżę narzekają,
ale czy do końca to miasto znają?
Widzimy tylko zburzone budynki
i ciągle opadające tynki.
Czeczenów, którzy się po ulicy szwendają
i niewinnych Łomżyniaków czepiają. xD


:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

Oj... ja również byłam zainteresowana... wszystko dopiełam na przysłowiowy, ostatni guzik.. i.... tu popieram wypowiedź swojego poprzednika. Dostaniesz....ale... szkoda sie wypowiadać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

witam
Jak mam takiego pieska... 4 lata, tri-color. Wierz mi, zakupiłam go w hodowli pod warszawą.. Jest .. BOSKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

był taki "łomżyński" poeta jan kulka (http://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Kulka), jeśli macie trochę czasu, możecie poszukać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

aaaaaa widziałam go często na łomzy
i taki kapelutek nosił

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

A nastepni panowie wielcy polonisci szczerza zeby na ortografie....brawo brawo teraz dopatrzyliscie sie swoich bledow...Ladnie poprawiac innych....bo masz czas.Beznadzieja.....szczegoly bola co jak sie nie ma do czego przyczepic....
h---u---j wielki poliglota nie pierwszy raz to po to jest forum????
Po to zeby pokazac jaki jestem fajny????
Jak znam ortografie...to klawiatura pamietaj nie zeszyt,czasem sie zdarzy maly byk....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

Nie wiem jak to wygląda przy składaniu mebli, ale kiedyś chcieli ze mną zawrzeć umowę zlecenie na hydraulikę do kabin łazienkowych na export. Przy rozmowie to wyglądało ładnie, bo kasa miała być po wykonaniu od ręki i bez problemu, lecz tak niechcący poprosiłem o treść umowy by mi przysłali na meila i się okazało, że po odebraniu dzieła płatność jest w trzech ratach i do trzech miesięcy, a tak a propo to kolega wykonuje dla nich usługi i wiem, że są niewypłacalni, bynajmniej na bank są z tym problemy. Z tyłu mebli plac już nie jest ich bo jest przejęty za długi, także myślę, by tą ich propozycję dokładnie przemyśleć i rozwarzyć. Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

ist ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mietek ma śmierdzące jajo.

Pani Joanna Skrodzka na ul. Długiej u Poznalskich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org