piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pokaz, kto ma wiekszego?

od kwietnia do początku wakacji to można niezdążyć jak sporo będzie zespołów. Orlika otwierają chyba 1 marca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokaz, kto ma wiekszego?

koledzy, w każdym wygram :-)
ja nie mówię , że tak jak mówię jest mądrze, ja tylko mówię że tak jest zgodnie z prawem... a mózgiem jestem z Wami :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokaz, kto ma wiekszego?

Autor: green (---.lomza.mm.pl)
Data: 21-02-10 09:19

Dziś rano zajrzałam na swój profil na NK i w skrzynce odbiorczej miałam wiadomość od jakiegoś pseudoużytkownika ( zero zdjęć, zero znajomych, jakieś pierwsze z brzegu wymyślone imię i nazwisko..) . Był podany link do strony i wiadomość o treści że na niej znajduje się wiadomość dla mnie... (?), chciałam ją otworzyć ale bardzo powoli się otwierała więc szybko wyszłam....
Co to może być..? Wirusa ktoś wysłał..? Czy może jakaś płatna str co za każde wejście ten ktoś zgarnia kasę...?



i zeby zobaczyc ta wiadomosc wyslij sms-a za 25PLN. Ja takze otrzymuje te wiadomosci i zawsze zglaszam takie konto do NK. Z reguly zajmuje im okolo 2-5 godzin aby takie konto zablokowali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokaz, kto ma wiekszego?

no niestety, w Łomży żadnego kursu nie ma, ale wiem, że jak jakiś by się odbył skorzystałoby z niego sporo osób, jak na razie trzeba uczyć się na własnych błędach, czytać poradniki, tutoriale a później wykorzystując różne wskazówki 'bawić' się ustawieniami aparatu i ciągle robić zdjęcia .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokaz, kto ma wiekszego?

Do "Bimbo" - opowiedz nam, jak ty skończyłeś fajtłapo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokaz, kto ma wiekszego?

Marcin , kto Ci dał prawo jazdy? Będąc już na Sikorskiego , jest się na ulicy z pierwszeństwem. Zawadzka od góry jest podporządkowana. Są tacy , co mają dziągi do kasacji i szukają po mieście takich driverów jak Marcinek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokaz, kto ma wiekszego?

To prawda , tylko szkoda , że tam się tak długo czeka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokaz, kto ma wiekszego?

Mam nadzieję ,że przestali na dobre już sypać z góry tym białym puchem .
Ja biegam od początku lutego, i jest coraz lepiej, zwiększam dystanse i już widzę efekty ( 3 kg na minusie) Jestem bardzo zadowolony, tylko teraz namówić żonę do wspólnych wycieczek ;)
Aż nie mogę się doczekać , kiedy całkowicie zniknie śnieg i będzie coraz cieplej ;)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokaz, kto ma wiekszego?

Umów się z nią na Wyszyńskiego o 16!Może przyjdzie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokaz, kto ma wiekszego?

spokojna głowa Czesiu, nie "martwij" się

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org