czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
... antek wicepremierem ?

juz wczesniej mowilem ze chyba odstawil leki bez konsultacji z lekarzem i tak to sie objawia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ... antek wicepremierem ?

To dopiero trzeba mieć nasrane w bani :D Gorzej niż na łomżyńskich trawnikach xD

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ... antek wicepremierem ?

Wnioski:
-jak najprędzej wdrożyć młodzież do wyścigu szczurów
-jak najwcześniej wprowadzić młode pokolenie do pracy bo wali się system emerytalny
- jak najwcześniej wytresować młode pokolenie do całkowitego podporządkowania sie systemowi państwa przy coraz niższym poziomie oświaty (dobre szkoły tylko dla dzieci VIP-ów)
- ostatecznie doprowadzić do tego, aby ludzie pracowali na utrzymanie wybranej elity za możliwie najmniejsze płace (bez zapewnienia "koszyka socjalnego" oczywiście)...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ... antek wicepremierem ?

PSS Białystok jeden z najtańszych w mieście? Chyba nie w Białym?Dawno się tak nie uśmiałem ,chyba jeden z droższych , ceny zakupu mają niskie a marże wysokie , naprawdę się tam nie opłaca kupować .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ... antek wicepremierem ?

Na legionów visa vi małego " ryneczku " jest ten sklep z oświetleniem , a za nim myjnia ręczna , spróbuj tam .

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ... antek wicepremierem ?

Panie instruktor 2010 żaden pracownik ani ja nie zapewniamy nikomu zatrudnienia.Stwierdzamy tylko że istnieje taka możliwość.Logicznie myślący wie że ośrodek szkolący nie zatrudni dwudziestu uczestników ani nie będzie czekał na niego aż się wykształci gdyż pracownik potrzebny jest już. Słabo szukana jest ta praca bo właśnie zatrudniliśmy absolwenta kursu na staż.Proponuje czytać łomżyńskie ogłoszenia .Pozatym jeśli nieodpowiada wynagrodzenie to proponuje otworzyć własną działalność.Jeśli chodzi o egzamin na instruktora to każdy zgodzi się ze mną ze instruktor powinien mieć więcej wiadomości niż opanowanie zwykłych testów na prawo jazdy.Zapraszam w kwietniu będą planowane zatrudnienia,a gdyby miał pan uprawnienia kat A,B,T,C,C+E,D zatrudnilibysmy Pana od dziś . Pozatym jest Pan zuch że wreszcie otrzymał upragniony zawód.Niech się Pan niezałamuje my dinozaury mieliśmy gorsze czasy. Z poważaniem Kamiński



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ... antek wicepremierem ?

Nie sztuka sie tam dostać tylko przetrwać przynajmniej 1 półrocze :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ... antek wicepremierem ?

do dzieci to kozak ale ja stalem czarnom vektrom przy sklepioe i nikogo nie widzialem :))))))))) i gupi jestes jak myslisz rze to ktos z nas sie pszestraszyl bo nawet jak byl bys pudzianem to bym spierdolil samohodem jak mialbym ci siem tumaczyc :PPPPPPP zresztom hcesz siem bic to hoc pod stokrotke



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ... antek wicepremierem ?

HEHEHEHEHEHEHEHEHHEHEHHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHHEH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ... antek wicepremierem ?

D: jako ,że jestem w temacie ,masz całkowitą racje.Chyba ,że chodzi o szpan.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ... antek wicepremierem ?

tez polecam przykoszarowa





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org