piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dożywocie dla kościoła

Marcin - na ogłoszeniach - różne było coś o znalezieniu tablicy rejestracyjnej - szukaj w ogłoszeniach być może to Twoja znaleziono. Powodzenia





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dożywocie dla kościoła

Ależ oczywiście....ja się tylko dziwię że w tych czasach ktoś tak czyści twarz że musi się goić i to kilka dni. A nikomu nie bronię ani tego robić ani z tego korzystać. A za cały temat ta Pani może podziękować Nero08 która go zaczęła.Forum jest ogólnodostępne i każdy może się wypowiedzieć na zarzucony temat więc trzeba też się liczyć z konsekwencjami z tego wynikającymi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dożywocie dla kościoła

JUz po nich.
Maja bardzo duzo dlugow na dzrzwiach Firmy wisi kartka o zgloszeniu siewlascicieli do Lomzy na ul. Kaktusowa.
Chyba nie na kawe przy swoich ciasteczkach??????





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dożywocie dla kościoła

Nawet sex uprawiać się nie da na tapczanikach :) bo po kilku razach wiadomo :-) łóżko to jest łóżko wiadomo do jakich celów ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dożywocie dla kościoła

Jest nowo otwarta poradnia na Wyszyńskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dożywocie dla kościoła

Ja pier''''''''''ole jaki pojeb.....

Zmień dilera...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dożywocie dla kościoła

jankeson jezeli mozna sie dowiedziec prace w jakim charakterze oferujesz?? z mila checia podjolbym sie pracy u ciebie za 2000zl na reke jezeli tylko zdolalbym podolac wymaganiom owej pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dożywocie dla kościoła

Dsiaiaj wyszedlem na zakupy do sklepu, taka mgla ze nie moglem pozniej trafic do domu ;/ ale zadzwonilem na 997 i przywiezli mnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dożywocie dla kościoła

martius- zablysneles chlopie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dożywocie dla kościoła

Schronisko jest za biedne żeby pozwolić sobie na nowy samochód, a ten stary grat często się psuje i kończy u mechanika. Często w takich przypadkach kiedy pies potrzebuje pilnej pomocy ludzie sami załatwiają transport aby dostarczyć psiaka do schroniska. Ot i wytłumaczyłam ci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dożywocie dla kościoła

koledzy pomogli?????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dożywocie dla kościoła

Ale sporo osob robi uprawnienia na instruktora po to zeby otworzyc swoja wlasna szkole nauki jazdy.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dożywocie dla kościoła

Jak w temacie szukam osob do wymiany gier na ps3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dożywocie dla kościoła

Dziwi mnie to podejście piszesz że nie ma pracy, ale najpierw zrobiłeś kurs. Trzeba się było przejść, rozeznać przed kursem. Masz pretensje do kogoś, czy do siebie? Może zrób sobie kurs na instruktora spadochroniarstwa, czy górnika dołowego, a później szukaj pracy w Łomży. Zresztą nie od dziś wiadomo jak w Łomży zdobywa się pracę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dożywocie dla kościoła

widac koles co soba reprezentujesz .....

jestes zerem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dożywocie dla kościoła

kolego a długo rozpatruja ABO? na co zwrócic uwage przy wypelnianiu tej ankiety?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dożywocie dla kościoła

Zgadza się z małymi poprawkami. Roboty nie ma, nie tylko dla nowych ale i dla starych. Taka sytuacja na rynku nastała. Z drugiej strony widzę pozytywne aspekty powyższego: mniej zawalidróg mknących 20km/h będzie na ulicach. 2 lata jeździłem nauką jazdy i szczerze mialem i mam dość. Jako jedyne źródło zarobku jest to zajęcie dla masochistów. To, że WORD albo p. Kamiński zapewniają o zatrudnieniu to mnie nie dziwi :) Zwykłe działanie marketingowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dożywocie dla kościoła

My z mężem byliśmy prywatnie u dermatologa w Białymstoku, ale z tego co wiem to na ul.Kazańskiej w Acerze przyjmuje bardzo dobry dermatolog z Białegostoku. Polecam. Od kilku osób słyszałam bardzo dobre opinie o tej pani, także warto spróbować.



popieram ....
przyjmuje co 2 tydzien albo we wtorek albo w srode ...
koszt wizyty 70 zl

zna sie nie to co znachory z lomzy ..pieniadze co wydac na leki i nie pomoga lepiej zaplacic za wizyte

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dożywocie dla kościoła

widze ze nie orientujesz sie w temacie sz.p..president jakson+black pirat..wiec wytlumacze ci..szkola nauki jazdy dziala jak kazda inna dzialalnosc gospodarcza i poddana jest tak jak kazdy wlasny biznes prawom rynku..najwazniejsi sa w tym przypadku klienci czyli kursanci chcacy uzyskac prawo jazdy..jesli dany osrodek szkolenia nie ma odpowiedniej liczby kursantow..a mianowicie oplat za ich nauczanie dzialalnosc takowa jest nieoplacalna.aby klienci zglaszali sie do danego osrodka potrzebna jest dobra opinia o nim samym a zwlaszcza o instruktorach w nim pracujacych to podstawa..a jaka renome moze miec swierzo upieczony instruktor nauki jazdy ktory nie jest znany w srodowisku..ktory co dopiero zalozyl wlasna szkole jazdy..???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dożywocie dla kościoła

z kad takie zdziwienie jest duze bezrobocie .. konczac szkole i kursy nikt nie daje Ci pewnosci ze dostaniesz prace.....

no moze jedynie seminarium duchowne ...

nie ma wolnych etatow nie zatrudnia ...chyba jasne

zrobiles kurs i albo zakladasz swoja szkole albo czekasz az gdzies beda potrzebowali instruktora

ja kiedys tez zaczelem ten kurs ale mialem wolny etat ktory czekal na mnie..

jednak trafila sie lepsza opcja :-))

a co do tego ze zeby miec kursantow musi byc dobra opinia to sie nie zgadzam... wystarcza dobre ceny ;-))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dożywocie dla kościoła

szanowny panie marku 12..caly watek ktory tu poruszylem mial skupic sie na fakcie wykorzystywania naiwnosci mlodych zazwyczaj ludzi ktorzy przystepuja do tego rodzaju szkolenia..wykorzystywania przez osrodki ktore to organizuja..tak jak pan wspomnial moje szkolenie jak najbardziej poprzedzil maly rekonesans w tej branzy i jak najbardziej wypadl on pozytywnie..zwlaszcza w osrodkach oferujacych tego typu kursy.innaczej sytuacja przedstawiala sie gdy juz dochodzilo do negocjacji o konkretnym zatrudnieniu..i tu powinienem zacytowac ostatnie zdanie z pana wypowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dożywocie dla kościoła

a jakie masz gry?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dożywocie dla kościoła

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dożywocie dla kościoła

O Mój Bosze... !!! Czytam to od wczoraj i kiwam głowa z niedowierzaniem ...ten cały martius to zwykły małolat ktory chce zabłysnąć na forum, jego posty są pozbawione jakiejkolwiek logiki, celowo Was forumowiczów prowokuje aby potem wylewać swoje chore emocje na forum. Proponuje zakończyć z nim dyskusje , to bedzie dla niego bolesny cios :))

martinus--- dla mnie jesteś zwykłym głąbem i mysle sobie że masz lekki stopień niepełnosprawności umysłowej ,
Może cierpisz bo masz w domu chore kontakty z rodzicami, wiesz ojciec alkocholik a matka puszczalska. Stąd te zawirowania emocjonalne!!!!!
Mozesz teraz wyrzyc sie na mnie wypisując podobne brednie ale ja juz zakonczylam z toba duskusje i więcej tu nie zajrze i nie zrobie ci tej satysfakcji czytajac twoją pisanine. Hehehhee..... Żegnam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dożywocie dla kościoła

....wykorzystywania naiwnosci mlodych zazwyczaj ludzi....


no właśnie naiwności a po Afrobiznesie będziesz Agrobiznesmenem:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dożywocie dla kościoła

uwazam ze marcar to najlepszy sklep w łomzy .a wszystkie negatywne opinie na jego temat to bzdury, fachowa obsługa przyzwoite ceny i prawie wszystko jest na miejscu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dożywocie dla kościoła

No tak najlepiej cała winę zwalić na osobę zgłaszającą problem. Ja nie mogłam ich zabrać bo wracałam z mezem ze szpitala z Białegostoku z 2 letnim dzieckiem, sama jestem w 8 miesiacu ciąży. Gdzie miałam wsadzić dwa psy???? Po za tym po co sa takie mniejsca jak schroniska lub towarzystwa??? Po to aby zbierać psy tylko z Łomzy, bo psy z poza Łomzy to nie ich broszka. Serca nie macie!!! Po południu pojechałam z mezem aby dać psom jesc, strasznie szczekały i uciekały wprost na ruchliwą ulice, wiec o złapaniu nie było mowy. schroniska mają sprzet do łapania takich zwierzat, a ja mogłam mu tylko zaszkodzić. Wiec zastanówcie się nad tym do kogo macie pretensje. Ja spać nie mogłam a taka wolontariuszka twierdzi ze nie ma miejsca i już

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dożywocie dla kościoła

wiec moze to jest temat o galerii storkrotka ?





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org