piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
CAM Media zarobiła na promocji rządu 52mln zł!!!

czasami siędzę dłużej żeby powalczyć z tą grą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CAM Media zarobiła na promocji rządu 52mln zł!!!

czy ktoś w tą grę grał/gra????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CAM Media zarobiła na promocji rządu 52mln zł!!!

k4si4 moim zdaniem sa to urzednicy panstwowi i ich naswiska raczej nie sa owiane jakas tajemnica ,to nie CIA tylko PUP :D
a moja "ostatnia przyjemnosc" z pania Gągała zaczeła sie od dyskusji na temat odczytywania godziny z zegarka ,mianowicie miałem numerek na godz. 11 ,zawitałem tam o godzinie 11:50 a ww pani gąga do mnie ze juz 12.i z usmiechem na twarzy uswiadomiłem jej ze chocby była godz. 11:59:59 to jeszcze przez sekunde jest 11.wiec to ona na starcie próbowała ze mnie zrobic idiote i skrócić zycie o 10 min.oczywiscie mozna tu filozofować o "przed" i "po" ale nawet jesli to było po 11 to nie było jeszcze 12<logiczne> ,no chyba ze 11:01 to juz nie 11 bo za 59min. bedzie 12 <w tym wypadku 20 klientów powinno zostac obsłuzonych w ułamku sekundy o 11:00:00>.skoro urzednik nie zna sie na zegarku analogowym to powinien co najmniej zmienic zegarek na cyfrowy zeby jasno widziec cyfry ,ale w jej przypadku nalezało by zmienic prace poniewaz nie podchodzi do niej powaznie , mało tego robi sobie poprostu z ludzi jaja.a ja nie jestem jakims pajacem ze bede jej na to pozwalał ,bo ona jest "urzednikiem".wiem ze pracuje sie lepiej w wesołej atmosferze ale nie kosztem czyjegos zdrowia.
wydajnosc pracy tej pani jest uzalezniona od jej humoru a to troche nie powazne.swoje fochy powinna zostawic w domu albo isc na emeryture.
tyle z mojej strony na ten temat na wczoraj dziekuje dobranoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CAM Media zarobiła na promocji rządu 52mln zł!!!

Nie dodałam iż cała sytuacja dzieje się w Białymstoku od 13 lutego. Konkretniejszych informacji niestety nie znam ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CAM Media zarobiła na promocji rządu 52mln zł!!!

Dziecko-myślisz,że nie miałbym co robić tylko tracić czas na takiego kretyna jakim jesteś?Uwierz,wolę poświęcić czas na coś bardziej konstruktywnego.Miałeś swoje 5 minut..na forum,teraz wyjdź spod łóżka skasuj swoje konto z 4lomza wyłącz redtube schowaj zdjęcie siostry i zacznij od nowa -OGARNIJ SIĘ PAJACU!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CAM Media zarobiła na promocji rządu 52mln zł!!!

Witam.Pani Małgosia Majewska jest kosmetyczką od wielu lat.Ma grono stałych klientek i jestem przekonana,że nie potrzebuje reklamy na forum,ani dyskusji o wyższości mikrodermabrazji nad czyszczeniem mechanicznym.Pozdrawiam panią Małgosie i jej wszystkie klientki,my wiemy,kto o naszą skórę zadba najlepiej nie nadwyrężając portfela.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CAM Media zarobiła na promocji rządu 52mln zł!!!

A może po prostu szkoda ci było kasy na porządne ubezpieczenie???
wziąłeś byle jakie aby mieć a teraz stękasz ze cię oszukali.
Sam się oszukałeś.




Jak się nie zapłaci to się i nie dostanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org