piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Analiza ugody między Czerwonym, a TWP... w tle ZDZ czyli ocb?!

Widziałam dużo dłuższe kolejki niż te w Łomży, ale nie zgodzę się, że jeśli ktoś kulturalnie o coś się zapyta w Łomży, to równierz kulturalnie zostanie obsłużony. Nie ma co zwalać winy na system, jest jaki i jest i co??? a Panie pamiętają czasy komuny i co??? Nie chodzi o to żeby im ubliżać czy się wyśmiewać, bo nie o to chodzi, ale nikt tam nie idzie dla przjemności...
A Panie powinnym mieć częściej szkolenia z relacji interpersonalnych z petentem, bo czasy "gierka" się skończyły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza ugody między Czerwonym, a TWP... w tle ZDZ czyli ocb?!

Elfa to wlasnie opisuje ale dawno bo ponad 6 lat nie bylem w PUP i moze tym paniom z gierka to zostaly ....
ale tylko miny.... :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza ugody między Czerwonym, a TWP... w tle ZDZ czyli ocb?!

szanowni przyszli adepci kursów na instruktorów nauki jazdy..!przystepujac do tego rodzaju szkolenia,ostanio bardzo modnego na terenie lomzy gleboko sie zastanowcie..i niech nie zwodza was 100% zapewnienia pana kaminskiego o natychmiastowym zatrudnieniu po zdaniu panstwowego egzaminu,co swoja droga w niektorych przypadkach to swoista droga przez meke.z osobistego doswiadczenia wiem ze aby zdac taki egzamin trzeba naprawde solidnie sie napracowac..lub poprostu miec szczescie.to ze niektorzy temu szczesciu potrafia pomoc to juz inna kwestia.ale wracajac do mysli przewodniej.jesli juz jestescie szczesliwymi posiadaczami legitymacji instruktora nauki jazdy to gratuluje..tylko ze wlasnie w tej chwili zaczyna sie problem..z tego co wiem to na terenie lomzy nie ma pracy dla nowych instruktorow..odwiedzilem wszystkie mi znane osrodki szkolenia i jesli chodzi o kategorie b.nie ma szans znalezc jakiiejkolwiek roboty.mimo ze w lomzy a takze okolicach tego typu osrodki powstaja ostatnimi czy jak grzyby po deszczu to zwyczajnie nikt nie chce rozmawiac z 'nowym'.podobnie sytuacja ma sie z innymi kategoriami a oraz c..takze dobra rada z mojej strony zastanowcie sie solidnie zanim zdecydujecie sie na 'zrobienie'kursu na instruktora.wedlug mnie te 2,5 tys ktore w sumie kosztuje cale szkolenie czyli kurs+badania+zaswiadczenia+oplaty za egzamin to pieniadze wyrzucone w bloto.inna kwestia to smieszne stawki godzinowe dla swiezo upieczonego instruktora..8,50 netto!!moim zdaniem to szkolenia na instruktorow nauki jazdy prowadzone u kaminiaka zwlaszcza ale tez i w wordzie w lomzy to wylacznie maszynka do robienia pieniedzy dla tych ktorzy to organizuja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza ugody między Czerwonym, a TWP... w tle ZDZ czyli ocb?!

HEHEHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHHE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza ugody między Czerwonym, a TWP... w tle ZDZ czyli ocb?!

chyba przEwiezli na komende :P

lomzanin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza ugody między Czerwonym, a TWP... w tle ZDZ czyli ocb?!

opinia sama się nie wyrobi! Każdy biznes na początku jest ciężki, jeśli chodzi o kwestie finansowe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza ugody między Czerwonym, a TWP... w tle ZDZ czyli ocb?!

nie bardzo rozumię co jest podstawą tego ,ze dość liczba grupa towarów sprzedawanych w sklepach naszego miasta ma wyższą cenę niż gdzie indziej. Co ciekawe nawet w obrebie naszego miasta są sklepy w których ceny sa znacznie wyższe na te same towaru niz gdzie indziej. Do najdrozszych sklepów zaliczam sklepy nie wiem czy to WSS CZY PSS nalżey do nich sklep Feniks przy Wojska Polskiego , wszystko droższe i to bardzo ale jak wejdziesz na sklep to wiocha pod względem zaopatrzenia .

lomzan7

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza ugody między Czerwonym, a TWP... w tle ZDZ czyli ocb?!

ty damianekkkk duzo to sie bloka chyba takich jak ty.haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza ugody między Czerwonym, a TWP... w tle ZDZ czyli ocb?!

a jaka jest ta symboliczna cena?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza ugody między Czerwonym, a TWP... w tle ZDZ czyli ocb?!

bardzo się cieszę z tegp faktu że Adam Małysz zdobył 2 srebrne medale, pokazał, że jeszcze stać go na przynoszenie radości swoim rodakom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza ugody między Czerwonym, a TWP... w tle ZDZ czyli ocb?!

tak tak panie ryszardzie a najwyzszych lotow etyka wykazywal sie gruszfeld swego czasu w pana osrodku gdy go kursanci podwozili pod czarnego kota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza ugody między Czerwonym, a TWP... w tle ZDZ czyli ocb?!

to byłby genialny pomysł żeby w naszym miescie odbywały się takie warsztaty. Bardzo dużo chętnych by było...wogole w naszym Miescie nie ma nic, co jest związane z Fotografią.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Analiza ugody między Czerwonym, a TWP... w tle ZDZ czyli ocb?!

wystarczy poczytac
http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=44827#44827

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org