czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
co tam panie prezesie w polityce ?

zgłoś się po nowe blachy do wydziału komunikacji w urzędzie miejskim, albo poszukaj w zaspach może gdzieś jest... następnym razem ją przyspawaj :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co tam panie prezesie w polityce ?

o 16 to nie bardzo. cale forum stoi wtedy na wyszynskiego i czeka na martiusa ;]
( http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=248036&t=248036 )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co tam panie prezesie w polityce ?

trackone właśnie Ci bezrobotni którzy przychodzą do urzędu tylko i wyłącznie po ubezpieczenie zazwyczaj pracują na czarno i jestem pewna że gdyby urząd nie dawał ubezpieczenia to spokojnie by sobie poradzili z płaceniem prywatnego ubezpieczenia i Kasia123 ma całkowitą rację

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co tam panie prezesie w polityce ?

pomysł opiera się na tym aby mogli grać wszyscy w wieku od 17lat ora by nie byli zrzeszenie w żadnej lidze. ma to być zupełnie amatorska liga w której mgli by pokopać regularnie zapaleńcy sponsorowani przez zakłady pracy lub z własnych środków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co tam panie prezesie w polityce ?

........."Autor: necia24 (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 19-02-10 12:41

A ciezko sie tam dostac?....."


Necia24...najlepiej przez łóżko Prezesa :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co tam panie prezesie w polityce ?

hehehe dobry jest :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co tam panie prezesie w polityce ?

ja znalazlem ostanio jakas ale nie lomzynska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co tam panie prezesie w polityce ?

ej nie mówcie o tej nauczycielce... fakt trzeba jej kupować kwiaty , pokazuje fakenty na lekcji... rzuca przekleństwami ale proszę was bo ona nas rozstrzela!:(funky002 napisał(a):

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co tam panie prezesie w polityce ?

Fakeny** sorki za błąd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co tam panie prezesie w polityce ?

Witam, czy możecie polecic dobrego psychologa ds. rodzinnych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co tam panie prezesie w polityce ?

Grzymała mimo to powinien ponieść karę !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co tam panie prezesie w polityce ?

Autor: k4si4 (---.elomza.pl)
Data: 19-02-10 21:17
trackone właśnie Ci bezrobotni którzy przychodzą do urzędu tylko i wyłącznie po ubezpieczenie zazwyczaj pracują na czarno i jestem pewna że gdyby urząd nie dawał ubezpieczenia to spokojnie by sobie poradzili z płaceniem prywatnego ubezpieczenia i Kasia123 ma całkowitą rację



jak ja kiedys tam stalem w kolejkach, to widzialem tylko zdesperowane, zagubione osoby, ktore potrzebowaly tego ubezpieczenia i troche pomocy w starcie do zycia zawodowego.
jedyne, czego uswiadczyli, to pogarda ze strony urzedniczek.
jest jakis mały odsetek cwaniaczkow wyludzajacych ubezpieczenie, ale nie przesadzaj.
a co do drugiej kasi, to po raz pierwszy ze zlym nastawieniem tam (do PUP) nikt nie idzie. ze zlym nastawieniem idzie po raz drugi. ze zlym nastawieniem to tam na niego czekają.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co tam panie prezesie w polityce ?

mała 4647 - żale typu, że w urząd nie daje pracy są bezzasadne. Przyjrzyj się trendom na świecie, w Polsce. To gospodarka nie kreuje nowych miejsc pracy, co więcej wiele zakładów upada, redukuje stanowiska. A urząd z tego co wiem tylko pośredniczy w przekazywaniu tych ofert co są na rynku, nie tworzy ich.
Co do kultury urzędników podzielam opinię poprzedników. Skarga na piśmie do dyr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co tam panie prezesie w polityce ?

NIE UWIERZYCIE ......POZNAJCIE PRAWDE...

DZISIAJ 10 MINUT PO 16 JAK TYLKO WYSZEDLEM Z PRACY BYLEM NA WYSZYNSKIEGO PATRZE A TAM STOI TYLKO JEDEN CHLOPAK GORA 16 LAT I SIE GO PYTAM TO TY SKURWIE... WYPISUJESZ NA FORUM TAKIE BZDETY A ON.....O BOZE MALO SIE NIE ROZPLAKAL ZACZOL MI SIE TLUMACZYC WIEC BYLO TAK JAK MOWILEM Z TYCH WSZYSTKICH TAKICH ODWAZNYCH OSOB BYLA TYLKO JEDNA OSOBA I KTO TO BYL NIE WIEM ALE MALO W GACIE NIENASRAL A JA CHCIALEM TYLKO Z NIM POGADAC.

WIEC TERAZ LUDZIE MACIE POJECIE KTO UKRYWA SIE POD SMIETANA, ML,ZENIT, GINEKOLOG CZY SMOK CZY JESZCZE INNY PAJAC SA TO PRZESTRASZONE DZIECIAKI KU..WA SZOK HEHEHEHEHEHEHEHHEHEHEH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co tam panie prezesie w polityce ?

dokąd? niewiem dokąd/ ale wiem po co ;) ja biegam ponieważ to uwielbiam :)


propo tego ,,dokąd'' to w lato spróbuję przebiec cały wal od mostku do Jednaczewa i Jednaczewem wrócić ale najpierw muszę autem tam podjechać jak te śniegi się stopią i zobaczę ile ta trasa mierzy

P o z d r a w i am Biegaczy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co tam panie prezesie w polityce ?

Jak grasz w takie gry to powinnas juz spac...
Dobranoc



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co tam panie prezesie w polityce ?

Tak ale system nie ma wplywu na humory pracownikow urzedu...Wiecej radosci drogie Panie i Panowie PUP w Łomzy z zycie ztanie sie prostsze.

Jezeli ludzie czekaja w kolejce od (jak czytalem na 4lomza) 4.00 rano to zrozumcie tez ich ze zapomnial druku A45 musi zaczac od nowa...hahaha

To jest istna komedia a zarazem tragiedia regionu w ktorym sie znajdujemy...Bezrobocie to naprawde bardzo powazna sprawa i ja jako bezrobotny idac do urzedu chcialbym uslyszec jakies slowa otuchy a nie tylko widziec obrazone miny pracownikow.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co tam panie prezesie w polityce ?

Ostatni raz Mateusz był widziany na światłach przy Akademiku na Żeromskiego 1 następnie ślad po nim ginie. Nie mamy nowych informacji (przynajmniej ja). Wiadomo iż był widziany w niedziele i w poniedziałek, następnie cisza...Jeśli ktoś zna aktualniejsze informację proszę o napisanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co tam panie prezesie w polityce ?

Fajna sprawa te ramki do tablic ;-) Po którymś temacie o zagubionej tablicy swoje przymocowałem tak profilaktycznie na 4 wkręty każda - co polecam ! naprawdę nie wiele trzeba aby narobić sobie biedy .. Nie panikuj w Łomży sami uczciwi ludzie znajda oddadzą a nawet zaniosą do urzędu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co tam panie prezesie w polityce ?

Złap go weś do domu a ja w poniedziałek po 13 bym go wziol jak nadal nie ma wlasciciela

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co tam panie prezesie w polityce ?

Wielka szkoda ze bawialnie sa pootwierane od godzin popoludniowych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co tam panie prezesie w polityce ?

http://www.youtube.com/watch?v=n2YZclp-gHU&feature=fvsr

coś z country

http://www.youtube.com/watch?v=w5tZMekCbyE&feature=related

i was wszystkich...

http://www.youtube.com/watch?v=t-t0AdVWq6s

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co tam panie prezesie w polityce ?

Takie są przepisy jesli chodzi o schroniska.W kwestii zmiany proszę do ustawodoawcy.To nie jedyne głupie przepisy w tym kraju ale cóż....takie po prostu są...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co tam panie prezesie w polityce ?

Ha ha ,Kamiński Twoję lepsze czasy pamiętam ,jak żes po pijaku mnie egzaminował ,a ośrodek był wtedy w okolicy ul.Poligonowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co tam panie prezesie w polityce ?

O Warszawę chodziło mi o 15 % własnego wkładu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co tam panie prezesie w polityce ?

EHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHHEHEHHEHEHEHHEHEHEHEHEHHEHEH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co tam panie prezesie w polityce ?

nie mozesz "pujsc " hyba rze pójść .

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co tam panie prezesie w polityce ?

Bylam rok temu, dogadać się można spokojnie, ponieważ większość mowi po polsku, ja się przynajmniej doś swobodnie porozumiewałam kupując bilety :)
płacić można w litach, ale na miejscu jest kantor. Ja radziłabym raczej tam litów nie wymieniać, bo płaci się drożej...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co tam panie prezesie w polityce ?

kierowcą

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co tam panie prezesie w polityce ?

muszę przyznać, że bardzo ciekawych rzeczy uczą was w tym przedszkolu... jestem pod wrażeniem !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co tam panie prezesie w polityce ?

Małysz jest wielki ,nikomu z polaków nieudało się zrobić tyle w polskim sporcie co jemu - szacuneczek!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co tam panie prezesie w polityce ?

wyłączy się ale od razu mogę go ponownie uruchomic - to nie restartowanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org