sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
,,Żeby Bóg dał mi dożyc takiej Polski....,,

fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Żeby Bóg dał mi dożyc takiej Polski....,,

i co i co????wziął go ktos????bardzo ładny piesek na posesje to normalnie złoty pies

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Żeby Bóg dał mi dożyc takiej Polski....,,

niemam ale proponuje ci kupic 4 fkrenty jak ja i spac spokojnie .

a nawet 2 fkrenty i tesz bedzie lux

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Żeby Bóg dał mi dożyc takiej Polski....,,

No nie ma to jak błysnąć wiedzą na forum.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Żeby Bóg dał mi dożyc takiej Polski....,,

te panie (z UP oczywiscie) umieja tylko wypełnić kilka formularzy i robić herbatę (raz widzialem, to jedna nawet potrafi obsluzyc drzwi obrotowe - ale to wyjatek).
są zatem dumne, że przy swoich b. skromnych umiejętnościach znalazły tak ciepłą posadkę.
gratuluję paniom!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Żeby Bóg dał mi dożyc takiej Polski....,,

teraz to przybiję 12 calowymi gwoździami :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Żeby Bóg dał mi dożyc takiej Polski....,,

Bimbo wszystko się zgadza prócz ostatniego zdania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Żeby Bóg dał mi dożyc takiej Polski....,,

witam podajcie mi TWO z odp na adres siwy113@autograf.pl
z góry dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Żeby Bóg dał mi dożyc takiej Polski....,,

Witam...Napewno to was nie pocieszy ale tu gdzie przebywam równiez pracuja w UP panie Polki...I wyobrazcie sobie ponad wszelka watpliwosc nie sa krewnymi z naszego miasta a zachowuja sie tak samo...Łaska w obsludze petenta i ruchy jak po tygodniowym chlaniu i jeszcze obrazone miny...co innego miejscowi jak przyslowiowe niebo a ziemia...Wynika z tego ze nie wazne gdzie i kiedy ale jak trafisz na polskiego urzedasa trafisz rowniez na problemy...Dobrze ze narazie ich nie mam....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Żeby Bóg dał mi dożyc takiej Polski....,,

bezrobotny, ktory oplaci sobie prywatne ubezpieczenie....
predzej zobaczysz, kasiu123, rolexa w koszach w biedronce.
co za dziewucha.... :]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Żeby Bóg dał mi dożyc takiej Polski....,,

Za późno wźiąłem juz tego radeona ale dzieki z a odzew.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Żeby Bóg dał mi dożyc takiej Polski....,,

do ortodonta: no popatrz, to nie moja mama, miałam PRZYJEMNOŚĆ przebywać z pracownikami urzędu przez rok i doskonale wiem jak w urzędzie jest a skoro ktoś uważa że jest źle obsłużony przez jakiegokolwiek pracownika to niech kieruje się do pokoju Pana dyrektora a nie obraża ludzi na forum, rzucając do tego nazwiskami. Następnym razem idź do Pana dyrektora ze skargą NA PIŚMIE i sprawa będzie załatwiona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Żeby Bóg dał mi dożyc takiej Polski....,,

hehe będą worki z piaskiem usypywać po nocach. Na pewno chodzi o Piwną. Moim zdaniem to więcej, niż 4 ulice są zagrożone, ale nie jestem ekspertem.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Żeby Bóg dał mi dożyc takiej Polski....,,

czy to jest temat o klubie w jeziorku ? ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Żeby Bóg dał mi dożyc takiej Polski....,,

ja mam 2 sztuki do sprzedania po 25zl. bardzo fajne, z pilotem i wyswieltaczem lcd.
jak chcesz to dzwon 602790490 lub pisz na email.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Żeby Bóg dał mi dożyc takiej Polski....,,

Skóra po oczyszczeniu może być lekko podrażniona ale nie przez trzy dni. Ta panie pewnie stosuje jakieś stare metody bo z gabinetu gdzie ja chodzę to nigdy nie wyszłam zmasakrowana i do wieczora zawsze mi wszystko ogasa. Ale do tego są stosowane nowoczesne sprzęty i kosmetyki. Dodam że cerę mam raczej wrażliwą....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Żeby Bóg dał mi dożyc takiej Polski....,,

Autor: k4si4 (---.elomza.pl)
Data: 19-02-10 21:32

Wizyta u dyrektora ewentualnie u kierownika urzędu pracy czy innego urzędu pozwala na to żeby zobaczył jaki dany pracownik jest bo jeżeli w ciągu tygodnia będzie kilka skarg na 1 pracownika to na pewno Pan dyrektor podejmie jakieś kroki aby sytuacja się nie powtórzyła, żadna skarga nie jest pozostawiona sama sobie tylko każda jest rozpatrywana. Czasem wina nie leży wcale po stronie pracownika tego czy innego tylko właśnie po stronie petenta bo zdarzają się trudni klienci którzy potrafią przysporzyć kłopotów,a co za tym idzie ludzie w kolejce muszą dłużej czekać.

Najlepiej zwalic wszystko na petenta.Zauwaz ze wiekszosc ludzi tu wypowiadajacych sie ma zle zdanie o pracownikach PUP. Nie jest to atak z ich strony lecz szczery opis sytuacji tam panujacej. Ja rowniez bywalem tam i wiem jak bardzo osoby pracujace tam staraja sie pomóc. wszystko tu opisane doskonale odzwierciedla obraz pracownika (PUP,oraz innych tego typu placówek).Szczeze to maja na to wszystko wywalane...
Chcialbym zobaczyc ciebie po ktorej stronie barykady staniesz jak stracisz swoja "ciepla"posadke....bez komentarza gdzie.... ;)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Żeby Bóg dał mi dożyc takiej Polski....,,

Czy ktoś zwala całą winę na petenta? Napisałam że czasem wina nie leży po stronie pracownika. Każdy ma prawo do własnego zdania i może je wyrażać ale nazywać kogoś "starą pałą" to już lekka przesada, to tylko świadczy o braku kultury w stosunku do innych osób a zwłaszcza starszych. Stałam po 2 stronie i byłam odsyłana z kwitkiem 3 razy z powodu braku kompletu dokumentów i na nikogo nie pisałam na forum:) nie pracuję już tam i z na żadnego pracownika nie powiem złego słowa:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Żeby Bóg dał mi dożyc takiej Polski....,,

...ok k4si4 ale sama powiedz duzo nie mozemy oczekiwac od urzednikow nie tylko w lomzy(pisalem wyzej) ale wogole....Kazdy robi laske,a to przeciez nalezy do ich obowiazkow...Pozdrawiam...Moze i dobze ze juz tam nie pracujesz.... :)

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Żeby Bóg dał mi dożyc takiej Polski....,,

a czemu osoby tu się wypowiadające nie postawią się na miejscu tych pań. Sama sie kiedys rejestrowałam i troche wolno to szło ale sie udało ale tyle chamstwa i głupoty ze strony petentów to malo gdzie widzialam. Przychodzi robol ufajadany w farbie i rejestruje sie i jeszcze mordę drze ze on nie ma czasu bo musi do pracy leciec i pospiesza a rejestruje sie jako "bezrobotny"!!!! 80 % ludzi ktorzy tam przychodza nie ma skompletowanych wszystkich dokumentów i wracają sie po kilka razy zeby je doniesc i pozniej przychodza z wielką morda ze nic nie wiedza, chociaz caly wykaz dokumentów wisi przed pokojem. Ludzie sie pchają w kolejke po kilka razy dokumentu donosi. Człowieku poczytaj najpierw a pozniej idz do urzedu sie rejestrowac !!! i jak tu wytrzymac i tolerowac takie zachowania postawcie sie w ich miejscu. Bylam rejestrowałam sie i widziałam jak jest i juz nigdy tam nei wroce, najpierw trzeba samemu reprezentowac kulturę a nastepnie narzekać na innych. Łomżyński ciemnogród

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Żeby Bóg dał mi dożyc takiej Polski....,,

www.cozakot.pl/głupia gra,nie da się w nią wygrać<co za nie wypał>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Żeby Bóg dał mi dożyc takiej Polski....,,

Martaaa wedlug ciebie jak widze czlowiek ufajdany jak to ladnie ujelas to "robol" Super to znaczy ze pozonni ludzie to maja chodzic w garniakach,moze malowal swoje mieszkanie????? A pozatym co rozumiesz przez slowo robol????
Nierozumiem w jakich kryteriach to mierzysz...100% ludzi tam oczekujacych to byli lub przyszli"robole"....Pieknie napisane....
Wedle problemow z praca wszelkie tego typu formalnosci powinny byc zminimalizowane do niezbednych dokumentow.Jestem pewien ze mozna by to wszystko umiescic na jednym formulazu a nie nosic ksiazki....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Żeby Bóg dał mi dożyc takiej Polski....,,

Martaaa zgadzam się z twoim ostatnim wpisem,masz racje!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Żeby Bóg dał mi dożyc takiej Polski....,,

witam!
Łapińska - absolutnie szkoda czasu, a jesli chodzi o dr Wrońskiego z białegostoku to polecam co do kasy to od was zalezy co zrobicie rzeczywiście wysyła na szereg badań w jednym z laboratorium ja tam robiłam zapłaciłam 250 zł ( ale to był moj wybór chciałam to zrobiłam w jednym miejscu i nie musiałam biegac od lekarza do lekarza zapłaciłam i git jeśli to wam nie pasuje to do lekarza rodzinnego i on o ile wam da skierowanie wyśle na badania) co do Wrońskiego super wizyta miła kulturalna wszystkim życzę takiego lekarza, pierwsza wizyta 100 zł, a następna 50 zł. tel 857445115 - pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Żeby Bóg dał mi dożyc takiej Polski....,,

Wyjechalem co prawda z łomzy ale jestem tam co roku i tesknie bo to moje miasto rodzinne...Powiem szczeze nie ma porownania do tutejszych urzedow zadna Polska instytucja...Nieraz oczywiscie trzeba poczekac znudzonemu oferuja kawe ciasta itp...ale kwity to juz inna sprawa Nasza łomza mogla by sie duzo nauczyc od tak malego kraju jak ten. 10 min...tyle moze trwa zalatwieni jakiegos dokumentu i wystarczy tylko twoj nr.ewidencyjny.i dziekuje...reszta jest w centralnej bazie danych...Raz wystarczy pozniej podajesz nr...i oki...albo otrzymujesz natychmiast albo w ciagu 3 dni laskawie dostarczo ci poczta.Twoj czs jest tu szanowany...pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Żeby Bóg dał mi dożyc takiej Polski....,,

Wiec to jest wina systemu oraz wymogów narzuconych z góry, wiec nie można winić pań ktore wykonują zadania i mymogi systemu, który jest poje....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org