czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
UZALEŻNIENIE OD INTERNETU

kalendarz wisi na scianie :d



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UZALEŻNIENIE OD INTERNETU

hahah ja to musialem pare razy przeczytac topic zeby go zrozumiec :D autor uzyl przecinka w odpowiednim miejscu :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UZALEŻNIENIE OD INTERNETU

jest jeszcze w stokrotce te mleko po 1zl? ; >



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UZALEŻNIENIE OD INTERNETU

Poprosiła mnie żeby tako reklame zrobił to zrobiłem eh dobrze że to nie za friko tylko pod mało zapłatą .... no i zrobiłem jej to reklame możecie tego nie komentować tylko mi chodziło żeby było żeby to zapłate dostać ,rozumiecie ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UZALEŻNIENIE OD INTERNETU

KTO Z WAS CZYTA GAZETY ? JAK KTOŚ CZYTA GAZETY TO NIECH NAPISZE NP JAKIE BO JA CZYTAM PLAY BOY A ALBO CK M A WY JAKIE WASZE ULUBIONE ????????????????????????????????????????????????????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UZALEŻNIENIE OD INTERNETU

no jest krzywa zgadzam sie z tym aaa on tym krawezniku to nic niewspomne juz bo to calkiem zenada (kzrywizne widac w szczegolnosci jak jedzie wiekszy pojazd typu tir lub autobus) w osobowce czuc w srodku :D

a ty kaledarz to won na sciane



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UZALEŻNIENIE OD INTERNETU

Z nowych ulic jedynie Rybaki zrobila na mnie pozytywne wrazenie. Zreszta nie tylko chyba na mnie, skoro jej otwarcie odbylo sie z taka wielka pompa.
Jesli to robila ta sama firma, ktora dobierala sie do ulic Szosa Zambrowska i Zdrojowa, to moze nie zalezalo od umiejetnosci tejze firmy, a poprostu od uksztaltowania itp. terenu pod ulice - gdzie latwiej, dogodniej - tam i wyglada to lepiej:P...
Jesli nie robila tego ta sama firma to zwracam honor....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UZALEŻNIENIE OD INTERNETU

Ktoś z tej ,,zmęczonej" młodzieży, przede wszystkim, powinien babci miejsca ustąpic.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org