piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Grzegorz Miecugow rozpacza nad fatalnym stanem polskiego dziennikarstwa (sic!)

Patrzę figlarka Ty to jesteś murarz, tynkarz, akrobata :D I dupy da i drzewo na laski przerobi, a do tego przedsiębiorcza, zrobi loda za jedno miesjce, a da dupy za lożę vip, a może jeszcze jakimiś czynnościami seksualnymi wynegocjuje piwo u barmana. Dziewczyno powiem Ci jedno nie kompromituj się.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grzegorz Miecugow rozpacza nad fatalnym stanem polskiego dziennikarstwa (sic!)

Aikido jest, ale Ci którzy je lekceważą..... mają rację :))
Oglądałem ich trening. Żarty i żarciki... a laikiem w sportach chwytanych uwierzcie nie jestem.

W klubie karate jest ekipa trenująca brazylijskie jiu-jitsu/luta livre. Ciężko o oficjalny namiar, ale wystarczy zajść na trening karate i zapytać, bo dużo osób trenuje obydwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grzegorz Miecugow rozpacza nad fatalnym stanem polskiego dziennikarstwa (sic!)

Czy w Łomży regeneryją gdzieś porysowane płyty od x-boxsa 360 ?

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grzegorz Miecugow rozpacza nad fatalnym stanem polskiego dziennikarstwa (sic!)

dobre:)

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grzegorz Miecugow rozpacza nad fatalnym stanem polskiego dziennikarstwa (sic!)

() - jajeczko



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grzegorz Miecugow rozpacza nad fatalnym stanem polskiego dziennikarstwa (sic!)

Piotrek
numer telefonu 606613418



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grzegorz Miecugow rozpacza nad fatalnym stanem polskiego dziennikarstwa (sic!)

◊............,-.,-.
(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)
W E S O Ł E G O
A L L E L U J A
(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)
◊............(..(..(
◊.............\..)..)._..-.._
◊............__)/.,','.......`.
◊..........,".....`......,--...`.
◊........,"...@.........'....`...\
◊.......(Y.............(...........;''.
◊........`--.____,.....\..........,..;
◊........((_.,----'.,---'......_,'_,'
◊............(((_,-.(((______,-'
Z okazji świąt Wielkanocnych życzę Wam Wszystkim drodzy Łomżanie radości, której moc przysłoni troski codzienności, miłej atmosfery oraz mokrego dyngusa
>>>>>>,<<<<<<<
Wesołych Świąt

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org