niedziela, 29 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gratulacje, ale i uwagi

Kalliope i *X*X* ja też was lubię, ale na pewno /tak na marginesie/ za resztą taką jak WY wolę nie nadążać.
Najgorzej jest jednak odpowiadać na proste pytania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gratulacje, ale i uwagi

My też nie chcemy nadążac za twoim tokiem myslenia pseudo obrońco uciesnionych i Radnych Łomży...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gratulacje, ale i uwagi

Policja zachowała się OK
Ciekawe jak Wy byście się zachowali gdyby ktoś polewał Was gównem, kopał i ubliżał??
NIe byliście na miejscu, więc nie zabierajcie głosu.
A propo dzidka to też chcę w jego wieku biegać jak sprinter i mieć tyle siły żeby kilku policjantów nie mogło mnie wsadzić do "suki". I to ma być ten biedny 82 - latek??
Jeszcze jedno - nie myśleliście o tym, że on zgodził się na to całe scalenie, dostał kasę i działkę , a tera zmienił zdanie, bo mu się tak podoba, a kaska się skończyła.
odnośnie pana (bez)radnego - to chyba zapomniał jak sam podpisywał chwałę o scaleniu i co i teraz mu się odmieniło, jakieś wyrzuty sumienia????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gratulacje, ale i uwagi

jakby tak sprawdzic zatrudnianie w ARMiR i te ich konkursy pic na wode , a posadki dostaja dzieci dygnitarzy, biznesmenów i nikt sie tym nie zajmuje. degrengolada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gratulacje, ale i uwagi

i DLATEGO TEZ SRAM NA TĄ WASZA OSRANĄ ŁOMŻE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gratulacje, ale i uwagi

hej palanty nauczcie sie pisać po polsku z logiką i sensem to może wówczas sobie pogadamy na razie to polecam powrót na poziom szkoły podstawowej. Intelektualnie to widzę ,że liga buraczana. Jak macie zawyżony poziom testosteronu to obniżyć poprzez intensywne roztrzasąnie gnoju na polach. Większe z tego będą korzyści niż z waszych złotych myśli.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org